Jump to content
Sign in to follow this  
DD

Aukcja di.pl: poradniafinansowa.pl od 10 PLN

Recommended Posts

Aukcja di.pl domeny poradniafinansowa.pl

 

Start: 10 PLN

 

Koniec aukcji: 13 października 2010 godz. 20:00, chyba że wystąpi oferta po 19:50 13.10.2010, wtedy koniec aukcji nastąpi 10 min po ostatniej ofercie.

 

Każdy kto weźmie udział w licytacji do 22:00 12 października 2010 otrzyma 10% zniżki, jeśli wygra aukcję. Liczy się wzięcie udziału w aukcji w wyznaczonym terminie, po którym nadal będzie można składać wyższe oferty - zniżka 10% będzie obowiązywała.

 

Cena netto. Transakcja via Escrow Aftermarket.pl. Prowizję biorę na siebie.

 

Na domenę założona jest opcja - nie moja :)

 

Oferty proszę składać w tym wątku. Minimalne przebicie 10 PLN.

 

P.S Możliwe scenariusze zakończenia aukcji:

 

A: aukcja kończy się o 20:00 dziś, jeśli nie pojawi się oferta po 19:50.

B: Jeśli pojawi się po 19:50, to należy doliczyć 10 min do czasu zamknięcia aukcji. Np. Ostatnia oferta złożona o 19:55, koniec aukcji o 20:05. Ostatnia oferta złożona o 20:00, koniec aukcji o 20:10. Jeśli termin został wydłużony i czas zakończenia aukcji wypada po 20:10 - aukcja będzie przedłużana o kolejne 10 min po każdej złożonej ofercie, pod warunkiem, że oferta nie zostanie złożona później niż przesunięty czas zakończenia aukcji.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

80

 

Czemu po wpisaniu w G "poradnia finansowa" w większości wyników pojawia się poradnia psychologiczna? :)

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aukcja di.pl domeny poradniafinansowa.pl

 

Koniec aukcji: 13 października 2010 godz. 20:00 lub 10 min po ostatniej ofercie, jeśli wystąpi po 19:50 13.10.2010.

 

DD

 

Może warto ustalić stałe zasady - albo jakiś wzorzec dla aukcji di?

 

"lub" - spójnik łączący dwa zdania równorzędne oraz dwie części zdania, wskazuje, że przynajmniej jedna część jest prawdziwa

 

Więc złożenie oferty po 19:50 13.10.2010 (bez ograniczenia czasowego) - przedłuża aukcję o 10 minut, natomiast - wcale jej definitywnie nie kończy - wszak nadal można złożyć ofertę która stanie się w tym momencie ostatnią :)

 

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale moim zdaniem w trzech dzisiejszych aukcjach nie ma możliwości zakończenia aukcji.

 

Trochę się czepiam, ale sam kiedyś przegrałem aukcję - chociaż zgodnie z treścią aukcji - powinna wygrać moja oferta. Odpuściłem wtedy dyskusję, ale niesmak pozostał.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może warto ustalić stałe zasady - albo jakiś wzorzec dla aukcji di?

 

"lub" - spójnik łączący dwa zdania równorzędne oraz dwie części zdania, wskazuje, że przynajmniej jedna część jest prawdziwa

 

Więc złożenie oferty po 19:50 13.10.2010 (bez ograniczenia czasowego) - przedłuża aukcję o 10 minut, natomiast - wcale jej definitywnie nie kończy - wszak nadal można złożyć ofertę która stanie się w tym momencie ostatnią :)

 

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale moim zdaniem w trzech dzisiejszych aukcjach nie ma możliwości zakończenia aukcji.

 

Trochę się czepiam, ale sam kiedyś przegrałem aukcję - chociaż zgodnie z treścią aukcji - powinna wygrać moja oferta. Odpuściłem wtedy dyskusję, ale niesmak pozostał.

a - Koniec aukcji: 13 października 2010 godz. 20:00.

b - Koniec aukcji: 10 min po ostatniej ofercie.

c - oferta wystąpi po 19:50 13.10.2010.

 

Czyli a V(lub) (b i c) - masz rację J. - koniec aukcji nigdy nie nastąpi - po 19.50 każdy może złożyć ofertę a formuła nadal będzie spełniona.

 

Edyta:

 

Myślę, że sprawę rozwiązałaby mała adnotacja w której ograniczasz możliwość podbijania do konkretnej godziny po zakończeniu aukcji albo, np. (możliwość składania ofert wygasa wraz z chwilą zakończenia aukcji z wyjątkiem ofert złożonych w ciągu 10 minut od ostatniej oferty która wystąpiła po godzinie 19.50 13.10.2010. Ofert złożonych po godzinie 20.00 nie rozpatruje się(nie dotyczy ofert mieszczących się w czasie 10 min. od ostatniej oferty wiążącej).

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniec aukcji: 13 października 2010 godz. 20:00 lub 10 min po ostatniej ofercie, jeśli ta oferta wystąpi po 19:50 13.10.2010.

 

Dodałem "ta oferta", ale to chyba nic w sensie zdania nie zmieniło. Twierdzę, że zdanie jest zgodne z zasadami logiki i prawidłowe.

 

A: koniec aukcji 13 października 2010 godz. 20:00

B: koniec aukcji 10 min po ostatniej złożonej ofercie po godz. 19:50 13.10.2010

 

Jeśli coś przeoczyłem - proszę o skorygowanie. Jeśli nie - zapraszam do licytacji :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koniec aukcji: 13 października 2010 godz. 20:00 lub 10 min po ostatniej ofercie, jeśli ta oferta wystąpi po 19:50 13.10.2010.

 

Dodałem "ta oferta", ale to chyba nic w sensie zdania nie zmieniło. Twierdzę, że zdanie jest zgodne z zasadami logiki i prawidłowe.

 

A: koniec aukcji 13 października 2010 godz. 20:00

B: koniec aukcji 10 min po ostatniej złożonej ofercie po godz. 19:50 13.10.2010

 

Jeśli coś przeoczyłem - proszę o skorygowanie. Jeśli nie - zapraszam do licytacji :)

 

DD

 

Kluczowe jest tu "lub". Oferta złożona o 21 będzie prawidłowa (bo została złożona po 19.50). Podobnie oferta złożona za dwa lata.

Powinien natomiast zostać zastosowany spójnik "jeżeli - to".

 

Koniec jest o 20, a jeżeli (coś) to jest przesuwany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kluczowe jest tu "lub". Oferta złożona o 21 będzie prawidłowa (bo została złożona po 19.50). Podobnie oferta złożona za dwa lata.

Powinien natomiast zostać zastosowany spójnik "jeżeli - to".

 

Koniec jest o 20, a jeżeli (coś) to jest przesuwany.

 

dziękuję za wyjaśnienia, też miałem podobną nieścisłość logiczną w swoim wątku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w takim razie zdanie "Koniec aukcji: 13 października 2010 godz. 20:00, chyba że wystąpi oferta po 19:50 13.10.2010, wtedy koniec aukcji nastąpi 10 min po ostatniej ofercie." jest poprawne? :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w takim razie zdanie "Koniec aukcji: 13 października 2010 godz. 20:00, chyba że wystąpi oferta po 19:50 13.10.2010, wtedy koniec aukcji nastąpi 10 min po ostatniej ofercie." jest poprawne? :)

 

DD

 

Niestety chyba nadal nie. Dalej możliwe jest złożenie oferty w dowolnym momencie po 19.50.

 

Poprawnie by było podanie terminu końca, z warunkiem, że złożenie oferty w ciągu ostatnich 10 minut aukcji przedłuża aukcję o 10 minut.

 

oferta: 19.52 koniec: 20.10

19.57 20.10

20.01 20.20

 

albo - jeśli chce się zdynamizować - to:

aukcja skończy się o 20 chyba, że w ciągu ostatnich 10 minut aukcji zostanie złożona oferta - wtedy termin zakończenia aukcji jest zmieniany na 10 minut po tej ofercie(to trzeba porządnie sformułować)

żeby osiągnąć:

oferta 19.52 koniec 20.02

19.53 20.03

20.01 20.11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatni raz robię aukcję na di.pl :)

 

Myślę, że każdy już wie, kiedy skończy się aukcja. A jeśli nie: podaję przykłady, które te wątpliwości rozstrzygną:

 

A: aukcja kończy się o 20:00 dziś, jeśli nie pojawi się oferta po 19:50.

B: Jeśli pojawi się po 19:50, to należy doliczyć 10 min do czasu zamknięcia aukcji. Np. Ostatnia oferta złożona o 19:55, koniec aukcji o 20:05. Ostatnia oferta złożona o 20:00, koniec aukcji o 20:10. Jeśli termin został wydłużony i czas zakończenia aukcji wypada po 20:10 - aukcja będzie przedłużana o kolejne 10 min po każdej złożonej ofercie, pod warunkiem, że oferta nie zostanie złożona później niż przesunięty czas zakończenia aukcji.

 

Mam nadzieję, że teraz już jest jasno.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już nic z tego nie czaję. :)

Po prostu licytujcie, ja powiem, kiedy aukcja się skończy ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatni raz robię aukcję na di.pl ;)

 

Myślę, że każdy już wie, kiedy skończy się aukcja. A jeśli nie: podaję przykłady, które te wątpliwości rozstrzygną:

 

A: aukcja kończy się o 20:00 dziś, jeśli nie pojawi się oferta po 19:50.

B: Jeśli pojawi się po 19:50, to należy doliczyć 10 min do czasu zamknięcia aukcji. Np. Ostatnia oferta złożona o 19:55, koniec aukcji o 20:05. Ostatnia oferta złożona o 20:00, koniec aukcji o 20:10. Jeśli termin został wydłużony i czas zakończenia aukcji wypada po 20:10 - aukcja będzie przedłużana o kolejne 10 min po każdej złożonej ofercie, pod warunkiem, że oferta nie zostanie złożona później niż przesunięty czas zakończenia aukcji.

 

Mam nadzieję, że teraz już jest jasno.

 

DD

 

Teraz jest ok :)

 

 

 

Po prostu licytujcie, ja powiem, kiedy aukcja się skończy ;)

 

DD

 

I tak powinny być wszystkie aukcje zdefiniowane :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 20 minut koniec aukcji poradniafinansowa.pl :) Tyle było gadania na temat zakończenia aukcji (kiedy, jak, dlaczego), a najwyraźniej więcej ofert już nie będzie i kłopotu też nie ;)

 

Najwyższa oferta na chwilę obcną: polmajk 90 PLN

 

Dodam tylko, że domena jest już przedłużona na kolejny rok (w cenie).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla jasności, tak jak obiecałem, jeśli nie zostanie złożona kolejna oferta - aukcja zakończy się o 20:01.

 

EDIT: Dziękuję za wzięcie udziału w aukcji :) Zapraszam po odbiór domeny ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×