Jump to content
Sign in to follow this  
administrator

mateuszborek.pl

Recommended Posts

Zakładając że moja - coś warta? ;)

 

albo/oraz.. jakie widzicie zastosowanie, o ile wogóle :)

 

mateuszborek.pl

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL

 

Sorki, nie mogłem się powstrzymać :)

 

Odnośnie wartości domeny - ja bym takiej domeny w życiu nie zarejestrował i na serio będę pełen podziwu jak ją sprzedasz (kwota jest nieistotna).

 

BTW

 

Według mnie sprzedawanie domen "imienazwisko.pl" jest nie na miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
LOL

 

Sorki, nie mogłem się powstrzymać ;)

 

Odnośnie wartości domeny - ja bym takiej domeny w życiu nie zarejestrował i na serio będę pełen podziwu jak ją sprzedasz (kwota jest nieistotna).

 

BTW

 

Według mnie sprzedawanie domen "imienazwisko.pl" jest nie na miejscu.

 

 

Kurka nie przesadzaj...live is brutal :)

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurka nie przesadzaj...live is brutal ;)

 

 

Na pewno masz rację ;) . Ale...

Jeżeli ktoś zarejestrował w celu odsprzedaży domenę z nazwą firmy to każdy na forum krzyczy, że popełnia cybersquatting (i słusznie). I tu moje pytanie, dlaczego chronione są znaki towarowe, nazwy firm, itd., a nie jest chroniona jednostka? Według mnie rejestracja domen "imienazwisko.pl" jest takim samym cybersqauttingiem co rejestracja "nazwafirmy.pl". :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno masz rację ;) . Ale...

Jeżeli ktoś zarejestrował w celu odsprzedaży domenę z nazwą firmy to każdy na forum krzyczy, że popełnia cybersquatting (i słusznie). I tu moje pytanie, dlaczego chronione są znaki towarowe, nazwy firm, itd., a nie jest chroniona jednostka? Według mnie rejestracja domen "imienazwisko.pl" jest takim samym cybersqauttingiem co rejestracja "nazwafirmy.pl". :(

Zapytałem też o zastosowanie, a wręcz przede wszystkim. ;)

 

Pomijam kwestie że być może mąż mojej siostry tak się nazywa i prosił o stworzenie jego strony domowej prezentującej zdjęcia z wesela :P

 

Prosiłbym jednak Panowie nie odbiegać od tematu działu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Według mnie rejestracja domen "imienazwisko.pl" jest takim samym cybersqauttingiem co rejestracja "nazwafirmy.pl".

 

 

Proszę Cie...jednego Mateusza Borka masz w Polsce?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę Cie...jednego Mateusza Borka masz w Polsce?

 

Pewnie jest kilku. Powiedz mi jednak w jakim celu została ta domena zarejestrowana ( tak jak dziesiątki innych - nie mam pretensji żadnych do autora tematu)? Przecież tylko i wyłącznie w celu ewentualnej odsprzedaży Mr. Żelowi... Według mnie jest to pewien odłam cybersquattingu jednak, ponieważ świadomie rejestrujesz domenę odnoszącą się do wykreowanego wizerunku danej osoby w celach zarobkowych. Wiem, że większość z tu przebywających nie zgodzi się ze mną, no ale co poradzić, każdy ma swój pogląd :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedz mi jednak w jakim celu została ta domena zarejestrowana ( tak jak dziesiątki innych - nie mam pretensji żadnych do autora tematu)?

-->

albo/oraz.. jakie widzicie zastosowanie, o ile wogóle :(

-->

chyba tylko jakiś fanklub

 

 

 

 

Przecież tylko i wyłącznie w celu ewentualnej odsprzedaży Mr. Żelowi...

Do tego nie byłoby mi potrzebne pytanie o zastosowanie domeny. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie jest kilku. Powiedz mi jednak w jakim celu została ta domena zarejestrowana ( tak jak dziesiątki innych - nie mam pretensji żadnych do autora tematu)? Przecież tylko i wyłącznie w celu ewentualnej odsprzedaży Mr. Żelowi... Według mnie jest to pewien odłam cybersquattingu jednak, ponieważ świadomie rejestrujesz domenę odnoszącą się do wykreowanego wizerunku danej osoby w celach zarobkowych. Wiem, że większość z tu przebywających nie zgodzi się ze mną, no ale co poradzić, każdy ma swój pogląd :( .

 

Zgadzam się z qrka. Temat nie po raz pierwszy na DI i podobnie jak qrka wiem, że jest to pogląd mniejszości. Uważam Twoje argumenty za słuszne, domena "imię/nazwisko" (czyli wyraźne odniesienie do konkretnej osoby) jest to wykorzystanie wykreowanego wizerunku w celach zarobkowych. Oczywiście prawnicy na pewno wyciągną wiele kwestii do dowolnej interpretacji. Bo z jednej strony mamy domenę "janKowalski", która jest dużo bardziej nieokreślona niż jakieś oryginalne nazwisko (bez imienia) typu "Dąb-Rozwadowski".

Moim zdaniem liczy się intencja. Jak pisze qrka "świadomie (...) odnosząca się".

Sprawa nie jest taka nieistotna, bo odnosi się do wizerunku branży. Przypuszczam, że opisane w kolorowej prasie dramatyczne wyznanie jakiejś gwiazdki naszego "szoł-biznesu" jak to wstrętny naciągacz-domeniarz żeruje na jej imieniu i nazwisku zrobi więcej złego środowisku niż wiele toczących się w zaciszu sal Sądu Polubownego spraw o wykorzystanie nazwy firmy w domenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mateusz Borek typuje !!!-płatne typy z Borkiem się dogadaj- albo znajdź sobowtóra ( jak ktoś Pazury i Jarosław Kaczyński- potem proces i głośno o domenie- onet napisze) będzie typował gębę wstawisz jelenie się nabiorą i będą smsami kupować typy po 10 zł a typ. W usa to nieźle wychodzi doją jeleni aż miło. Borek z jakimś bukmacherem współpracuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W usa to nieźle wychodzi doją jeleni aż miło.

Mógłbyś konkretny przykład podać?

 

Borek z jakimś bukmacherem współpracuje.

BetClic, kojarze :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że domena nadaje się do wszystkiego.

Też tak myślę ;)

 

Szczerze, to słabo kojarzę o kogo chodzi.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dojarka

 

http://www.vegasinsider.com/picks/

 

 

A tu prawda o tych pipusiach so called phony experts:

 

http://www.professionalgambler.com/topten.html

 

 

 

6. Pay for advice from touts who claim to win at least 70% of their picks against pointspreads. In Las Vegas, you could win a $200,000 house and 100's of thousands of dollars in cash if you can pick 70% winners straight up...That's without having to deal at all with pointspreads. How can it be that the names of 900 number gurus never come up in these contests? Could it be that they can't really pick 70% winners, even straight up? Could it be that they're lying about their ability to pick winners against pointspreads? Nawwww...They promised, didn't they? Go ahead and trust them. In fact, call several of these guys' 900 numbers every week. That way, you'll get a consensus of their "expert" opinions.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×