Jump to content
Sign in to follow this  
korneliusz.com

Hosting w Dropped

Recommended Posts

Kto z Was korzysta z hostingu w Dropped? Jesteście zadowoleni? Kończy mi się w Progreso i testuję go. Panel wydaje mi się do duszy nie mówiąc już o pomocy. Co w ogóle o nim myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki! Nie testowałem, ale zobaczę. Chciałem hosting w dropped.pl tylko dlatego, iż myślałem, że będzie można łatwo i szybko przypisać domeny i będzie łatwa obsługa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Testowałeś 1&1? Do końca listopada jak założysz konto to masz 2 lata darmowego hostingu.

Nie ma tam jakiś kruczków w regulaminie?

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma tam jakiś kruczków w regulaminie?

 

Nie. Czytałem ostatnio w jakiejś gazecie obszerny artykuł na ich temat. Po 2 latach nie jesteś zobowiązany do niczego. Nie płacisz grosza i możesz zrezygnować z usług. W artykule było to wyraźnie podkreślone.

Oni generalnie nastawiają się na długofalowe działalnie. Jako, że 47% polskich firm dalej nie ma witryny www, dają domeny i hosting licząc, iż po 2 latach klienci zostaną i zaczną płacić. To zbyt poważna firma żeby się bawić w partyzantkę typu Domeny (tfu) pln.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma tam jakiś kruczków w regulaminie?

 

Z tego co wiem nie można podpiąć domeny z zewnątrz.

Podpięcie domen zewnętrznych nie jest jeszcze możliwe. Nasi technicy pracują nad jak najszybszym udostępnieniem tej usługi naszym klientom. Termin jej wprowadzenia nie jest jeszcze znany. Jak tylko ten termin zostanie określony poinformujemy o tym naszych klientów na stronie internetowej 1and1.

 

Przepraszamy za powstałe niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem ogólnie zadowolony z hostingu dropped. Jedyne problem jaki miałem był z mailami, ale po tickecie został naprawiony. Nieograniczona ilość domen, kont ftp, skrzynek pocztowych, wszystko można ładnie konfigurować, panel jak dla mnie jest przejrzysty i zrozumiały. Dla mini stronek jest ideał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostrzeżenie przed 1and1.

 

Zanim się złapiecie na super oferty 1and1 proszę przeczytajcie mój komentarz. Nie zróbcie tego samego błędu jak tysiące ludzi w USA i UK.

 

Wpiszcie w google "1and1 review" - Tysiące historii ludzi nabranych w butelkę przez tę kryminogenną firmę. Nie dajcie się nabrać na ich podpuchę!

 

Kilka przykładów z mojego doswiadczenia (i moich klientów):

1) Kasują mnie co roku za domeny dawno przetransferowane do innego providera.

2) Rezygnacja z usług jest praktycznie niemożliwa. Dzwonie że chce ich opuścic, oni potwierdzają, a za kilka dni przychodzi kolejna f-ra.

3) Ktoś mi ukradł domenę którą zarejstrowałęm u nich (1and1 UK). Powiedzieli, ze ktoś zadzwonił do nich i kazał przetransferować do jakiejś spamerskiej firmy powiązanej z Sedo (własność 1and1).

Co dziwne, kiedy ja chciałem zmienić własność jednej z moich domen ( byłem zobowiązany wyrokiem ICANN), to 1and1 zajęło to prawie 3 miesiące. Dopiero interwencja prawników ICANN zmusiła ich do działania (też nie było łatwo).

4) Wystawiają faktury za usługi o które nikt nie prosił. Mnóstwo ukrytych opłat o których nie ma mowy w regulaminie. Dowolnie zmieniają warunki umów i ceny. Jak odmawiasz zapłaty jesteś automatycznie kierowany do firmy windykacyjnej - założyli nawet własną firmę windykacyjną w UK.

5) Ich serwery w UK i US to kompletny joke. połącznie do baz danych zawodne, pingi straszne, prymitywny i przestarzały control panel.

6) Amerykanski odpowiednik polskiego UOKiK wydał im notę F (najgorsza) za brak poszanowania praw klientów i liczbę skarg (jak i również brak prób rozwiązywania problemów)

http://www.dc.bbb.or...&compid=1040770

 

Jeszcze raz apeluję abyście się powaznie zastanowili zanim się wpędzicie w hostingowe piekło. Ta firma funkcjonuje tylko dlatego, ze nabiera klientów a następnie doi z nicj kasę jak się tylko da najgorszymi możliwymi sposobami.

 

Wpisz w google 1and1 review i wszystko się wyjaśni. Niektóre historie naprawdę powodują dreszcze. Ludzie potracili firmy z powodu zaniedbań i oszustw po stronie 1and1.

 

(dla porównania wpisz na przykład HostGator review, znacznie większa amerykanska firma hostingowa)

 

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ

 

Źródło - http://www.wykop.pl/link/449923/hostingowy...comment-2807469

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto z Was korzysta z hostingu w Dropped? Jesteście zadowoleni?
Tak i tak :)

 

Wiadomo, że po 2 ms. jeszcze nic nie wiadomo do końca.

 

Ale moje ministrony działają, nie pamiętam pady itd.

 

Ale jasne: to hosting za 100-300 roczne i w tej klasie cenowej IMHO jest całkiem dobre - ale nie wstawiałbym tam duży ważny serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://lokoz.info/ polecam, ten sam panel co w dropped ale dodatkowo 200IP i autoistalator do WP i całej reszty skryptowa

korzytsam polecam

Mam konto w Lokoz i nie chciałbym wypowiadać się na temat czasu dostępności / padów / restartów serwera w tej firmie :(

 

W panelu Dropped również mamy autonistalator WP i innych skryptów. Nad ofertą adresów IP dla SEO właśnie pracujemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co jest potrzebne w Dropped, to zdecydowane rozbudowanie działu pomocy, by były odpowiedzi na podstawowe sprawy związane z instalacją i obsługą, popularnych skryptów, przede wszystkim Wordpressu. Także informacje oraz porównanie na tle innych hostingów, zestawienia zalet, a także dodawanie kolejnych funkcji, by usługa się rozwijała.

 

Inaczej do tej usługi w Dropped ludzie będą podchodzić z dystansem, bo nie wiedzą, czy pomoc i obsługa techniczna jest dostatecznie sprawna. Gdyż tu trzeba reagować zdecydowanie szybciej i do tego zaoferować bazę wiedzy korzystania z podstaw tej usługi w ramach Dropped, przedstawić czy są jakieś różnice względem serwisów typowo hostingowych. Gdyby nie ten temat, to nie rozważałbym w ogóle hostingu w Dropped, czyli serwisie, który głównie zajmuje się przechwytywaniem.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie strony działają prawidłowo ? Proszę o przykład gdzie występuje błąd :-)

PW

 

Wyjaśnione.

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak - wyjaśnione - wszystko jest ok - hosting działa bez problemów :-)

Wygląda na to, że działa.. ale nie u mnie i nie wiem dlaczego wszystkie strony jakie mamy na hostingu am nie działają :) Any idea?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli to wirtualka to wielkiego wpływu na działanie serwera nie masz. Jaki jest błąd - coś typu "Nie odnaleziono serwera"?

mieli mieli a potem:

Połączenie zostało zresetowane

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygląda na to, że działa.. ale nie u mnie i nie wiem dlaczego wszystkie strony jakie mamy na hostingu am nie działają :) Any idea?
Firewall AM zablokuje IP?

 

PS: Jeden z naszych też jest zablokowany :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Firewall AM zablokuje IP?

 

PS: Jeden z naszych też jest zablokowany :)

To musi być to, kilka kompów pod jednym IP i to samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×