Jump to content
Sign in to follow this  
yarowa

RAŚ*PL

Recommended Posts

Domena raś*pl

 

 

Jako nieobytemu :( w IDN-ach i domenach "nazwiskowych" proszę o podpowiedź konkretną, jaką widzielibyście przy tej domenie cenę w przypadku konkretnego odbiorcy o nazwie, którą można wyprowadzić z tych trzech liter [raś], albo który jest posiadaczem takiego nazwiska?

 

Może zadam pytanie inaczej aby było bardziej profesjonalnie: jaka jest wg Was wartość tej domeny w świetle faktów takich, iż między innymi może służyć ona zarówno konkretnym firmom lub organizacjom, które mogą wyprowadzić z tych 3 liter swoją nazwę a nie są w stanie zakupić trzyliterowego nonIDNa oraz biorąc pod uwagę, że Raś to nieobojętne publicznie nazwisko [kultura, polityka, architektura].

 

Pozdrawiam.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ruch Autonomii Śląska powinien być zainteresowany, był chyba też poseł o takim nazwisku :]

 

 

 

Proszę o skonkretyzowanie kwot :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam bardzo prosty cennik nazwisk:

Sprzedaję dosyć tanio, w kwotach 1500-3500 zł netto, a dzierżawię w kwotach 50-150 zł netto miesięcznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam bardzo prosty cennik nazwisk:

Sprzedaję dosyć tanio, w kwotach 1500-3500 zł netto, a dzierżawię w kwotach 50-150 zł netto miesięcznie.

 

 

Dzięki SELES za wskazówkę. Nie pomyślałem a powinienem, że mógłbym też wydzierżawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×