Jump to content
Sign in to follow this  
maike777

Zniknęła zarezerwowana domena

Recommended Posts

Zarezerwowałem domenę w dropped.pl 03.10.2010 o godz 00.59! Przed chwilą chciałem ją opłacić i nagle zniknęła z mojegio konta. Jeszcze 2 h temu tam była. Teraz widnieje jako zarezerwowana, ale nie ma jej na moim koncie...Wiecie może dlaczego tak się stało?

 

Dzięki za pomoc :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarezerwowałem domenę w dropped.pl 03.10.2010 o godz 00.59! Przed chwilą chciałem ją opłacić i nagle zniknęła z mojegio konta. Jeszcze 2 h temu tam była. Teraz widnieje jako zarezerwowana, ale nie ma jej na moim koncie...Wiecie może dlaczego tak się stało?

 

Dzięki za pomoc :(

Bo w Dropped domena znika dzień wcześniej, zamiast 14 dni jest 13, więc licząc od 00:59 03.10 to właśnie dzisiaj, czyli 16.10 o 00:59 znikneła. Na przyszłośc o tym pamietaj. Możesz spróbować napisać do Dropped jeśli zdążysz, wtedy oni tobie zarejestrują ją zdejmując z konta odpowiednia sume pieniędzy. Jutro, tj 17.10 o 00:59 powinna już być do zarejestrowania (widoczna dla wszystkich zainetersowanych rzecz jasna).

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

AFAIK za pożno, zeby zalatwic to automatyczne w dropped... - nie rozumiem do konca, dla czego :(

 

Napisz do supportu - pewnie zalatwia to.

 

PS: Umberto to dobre wyjasnil.

Ale nadal nie rozumiem, dlaczego to dziala dobre w tandetnych rejestratorow jak home i az do ostatniej chwile - i w dropped nie ;)

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×