Jump to content
necik

jedenprocent.pl

Recommended Posts

Chciałbym jeszcze nadmienić że dotychczasowe oferty kupna domeny dochodziły do 15k PLN (kilka ofert od OPP).

 

Widocznie dla Ciebie domena warta więcej niż 15 k :D. Ja przychylam się do wcześniejszych opinii , że 15 tysięcy za tą domenę to jest ok. Nawet za komplet z "-" .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widocznie dla Ciebie domena warta więcej niż 15 k :D. Ja przychylam się do wcześniejszych opinii , że 15 tysięcy za tą domenę to jest ok. Nawet za komplet z "-" .

 

Ziomek, popraw sygnaturkę bo masz niezgodną z regulaminem.

Właśnie zaliczyłeś ode mnie po wejściu.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ziomek, popraw sygnaturkę bo masz niezgodną z regulaminem.

Jest OK:

07# Sygnatura nie powinna być reklamą zaparkowanych domen w sensie pozycjonowania. Zaparkowane domeny można reklamować nadając linkom nazwy domen i/lub używając informacji "Na Sprzedaż".

 

Ktoś tu się musi podszkolić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest OK:

 

 

Ktoś tu się musi podszkolić :D

W takim razie źle to rozumiałem, wydawało mnie się, że nie można linkować domen, które prowadza na parking.

 

Kolega pisze, że poleca i pod spodem pięć adresów. No skoro poleca http://... to wchodzę. Tylko po co wchodziłem na parking?

Share this post


Link to post
Share on other sites

JedenProcent.pl ładna tym bardziej, że wp prowadzi już serwis pod jedenprocent.wp.pl - skoro ktoś oferował już 15k to spróbowałbym "krzyknąć" 18k.

 

domainer - popieram, niektórzy myślą jak utrzymać rodzinę przez następny miesiąc, aby było co jeść itd., a na forum na lewo i prawo 12k 15k 20k, 8k itd. - tym bardziej domena jedenprocent.pl warta takich a nie innych kwot :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
domainer - popieram, niektórzy myślą jak utrzymać rodzinę przez następny miesiąc, aby było co jeść itd., a na forum na lewo i prawo 12k 15k 20k, 8k itd.

Dobre podsumowanie :)

 

Ciężko by było zdecydować, której organizacji to oddać za darmo. Na serwisie by się raczej nie zarabiało. A taka WP jak da powyżej 15k to w ciemno bym im ją oddał :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takim razie źle to rozumiałem, wydawało mnie się, że nie można linkować domen, które prowadza na parking.

Bo nie można. Jak ktoś linkuje to pewnie przekona się o tym przy wypłacie pieniędzy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo nie można. Jak ktoś linkuje to pewnie przekona się o tym przy wypłacie pieniędzy. :D

Więc o co chodzi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo nie można. Jak ktoś linkuje to pewnie przekona się o tym przy wypłacie pieniędzy. :D

 

 

Więc o co chodzi? :D

 

O to, że nie wynika to z regulaminu DI a co najwyżej ND. :) Czyli może się zdarzyć ban przed wypłatą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak czy inaczej denerwuje mnie to, że gdy klikam na cały adres witryny, zwłaszcza, że ktoś poleca i trafiam na parking :/ Co innego, gdybym sam sobie adres wklepał w przeglądarkę, ale by bezpośrednio podawać link do parkingu? Po co? Przecież żaden domainer nie kliknie (!)

 

Kończmy OT Panowie :D

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cytat z :Zabijanie dobrocią

Dariusz Rosiak 23-05-2008" :

 

 

Hancock pokazuje przykłady zinstytucjonalizowanej korupcji w ramach organizacji działających pod patronatem ONZ. (Moja ulubiona: Rada Organizacji Edukacyjnych, Naukowych i Kulturalnych, wydała w jednym roku 1 milion 759 tysięcy 584 dolary na podróże i zakwaterowanie. W tym samym czasie przeznaczyła 49 tys. dolarów na edukację dla niepełnosprawnych dzieci w Afryce i 1000 dolarów na kształcenie nauczycieli w Hondurasie.). Autor przedstawia przerażające dane na temat marnotrawstwa pieniędzy (w czasie pisania książki Hancocka 80 procent wydatków agend ONZ przeznaczane było na wydatki dla pracowników; budżet na konsultantów zewnętrznych wynosił 22 miliardy dolarów) czy quasi-przestępczego charakteru zamówień publicznych na pomoc (od 80 do 99 procent kwot pomocowych było wydawane w krajach rozwiniętych na realizację zamówień).

 

To tak na marginesie pomysłów oddawania za darmo.

Bo widzę że tu kilku górali jest :D

(z tych od oddawania krowy na partię)

 

Oczywiście to przykład ze zgniłego Zachodu, u nas z całą pewnością jest lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście to przykład ze zgniłego Zachodu, u nas z całą pewnością jest lepiej.

 

Tak zapewne :D

 

Te wszystkie organizacje czy fundacje non profit nawet jeśli nie są organizacjami nastawionymi na generowanie zysków to jednak stanowią niezłe źródło utrzymania dla ludzi znajdujących się na ich górze. Nie wierzę, że taka Pani od PAH robi to wszystko za "dziękuję". Tylko naiwni wolontariusze pracują w nich dla chwały :) Dlatego oddawanie czegokolwiek za darmo na rzecz takich organizacji to szczyt naiwności.

 

 

 

 

#dawcy.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nie chce mi się wierzyć że politycy sami sobie zabiorą ten dodatkowy 1%. Ale na szczęście mam zapasową domenę dwaprocent.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakoś nie chce mi się wierzyć że politycy sami sobie zabiorą ten dodatkowy 1%. Ale na szczęście mam zapasową domenę dwaprocent.pl ;)

poprawna jest dwaprocenty

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj chyba nie... ;)LINK

 

W końcu "dwa pro cent".

Przekonałeś mnie i zarazem uświadomiłeś. Dzięki.

Wycofuję się ze stwierdzenia w poprzednim poście ;)

Edited by anbial

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej i jak sprzedales ta domene czy to Twoj serwis necik?

Serwis cały czas jest mój. Co prawa były oferty kupna, ale śmiesznie niskie (czytaj: do odrobienia w jeden rok) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to troche nie glupio, ze ludzie wplacaja pieniadze na organizacje a one musza zaplacic Tobie 90/150 zl z tych pieniedzy na wpis w serwisie, zamiast przeznaczyc to na cele statutowe - pomoc innym? Chyba, ze zle rozumiem regulamin i zasady wnoszenia oplat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to troche nie glupio, ze ludzie wplacaja pieniadze na organizacje a one musza zaplacic Tobie 90/150 zl z tych pieniedzy na wpis w serwisie, zamiast przeznaczyc to na cele statutowe - pomoc innym? Chyba, ze zle rozumiem regulamin i zasady wnoszenia oplat?

 

Takie pytania nie powinny mieć miejsca. Właścicielem domeny jest necik i to on sam zdecyduje co z nią zrobi. A jak wydaje się komuś, że domena powinna trafić w ręce jakiejś organizacji to niech odkupi i odda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to troche nie glupio, ze ludzie wplacaja pieniadze na organizacje a one musza zaplacic Tobie 90/150 zl z tych pieniedzy na wpis w serwisie, zamiast przeznaczyc to na cele statutowe - pomoc innym? Chyba, ze zle rozumiem regulamin i zasady wnoszenia oplat?

Tak samo głupio jak wszelkie opłaty za telefony, wodę, lokale (...) i kończąc na wynagrodzeniach pracowników organizacji ;)

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×