Jump to content
Sign in to follow this  
vron

Salut

Recommended Posts

Witam wszystkich :) Pomału odnajduję się w zawartości forum. Najwyższy czas się przywitać. Trafiłem tu szukając odpowiedniego adresu dla mojej strony. Zaciekawił mnie temat inwestowania w domeny. Moja lista zakupów się trochę powiększyła. Mam nadzieję że dzięki znalezionym na di.pl informacjom uda mi się jak najlepiej zagospodarować wykupione domeny.

Coś o mnie? Interesuję się głownię animacjami komputerowymi, sam tworzę animacje 2D oraz grafikę rastrową(głównie banery, cały czas się uczę :) ).

Edited by vron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj.

 

Możesz pochwalić się jakimś portfolio animacji? Czasami potrzebuję grafików/animatorów do różnych projektów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że tylko piszemy, a nie wykonujemy włoskiego salut, bo posądzono by nas o propagowanie nazizmu czy faszyzmu. Dlatego bezpieczniej napiszę Ave !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za przywitanie. Szkoda, że pewne gesty, symbole są od razu skreślane, dlatego że "pewni dziwni ludzie z Niemiec" ich używali. Portfolio bym tego nie nazwał, na youtube wrzuciłem animacje które powstały gdy poznawałem funkcje programu Fl CS 4. Jestem w trakcie tworzenia swojej strony internetowej i tam chce dopiero opublikować animację które są (według mnie :blink: ) sensowne, które zrobiłem na zlecenie (głównie banery)

http://www.youtube.com/user/4PMAX?feature=mhum.

Edited by vron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×