Jump to content
Sign in to follow this  
pakrol

Załamka GPW investors

Recommended Posts

Od wczorajczej informacji Chin o planach przewalutowania rezerwy z $ mamy powazne spadki

DOkonałem małej dywersyfikacji swojego portfela, ale trzon został dzis jestem jakies 12 % w plecy juz.

Pocieczam sie tym ze ropa odbija a jak wiemy waluta petrodolara zawsze jest proporcjonalna. Na ta chwile wyglada tez ze futuresyna otwarcie w usa prezentuja sie ciekawie.

Jestem ciekawy czy ktos z tego forum inwestuje nie tylko w domeny a takze na rynkach kapitałowych ?

A moze taka sytuacja Wam pasuje bo domenyglobalne tanie jak woda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe ... przez chwile pomyslalem, ze wszedlem na forum gieldowe :lol:

 

Zajmuje sie gielda od poczatku jej powstania i mam prosta zasade, nigdy nie powierzam kasy funduszom.

 

BTW: Dolar spada nie od dzis. Co wiecej, to nie koniec spadkow...

 

Wszyscy forumowicze parkujacy domeny w ND to z pewnoscia odczuwaja (coraz wiecej domen zaparkowanych, a zyski spadaja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszyscy forumowicze parkujacy domeny w ND to z pewnoscia odczuwaja (coraz wiecej domen zaparkowanych, a zyski spadaja :lol:

 

 

Dlaczego w takim razie domeny DotPL są w ogóle parkowane na ND ? . Obowiązują was jakieś ustalenia z ND o wyłączności ? .

Ja pryncypialnie nie preferuję żadnego z parkingów .

Jednak nie może to byc standardem , że tak jak to wyszło w jednym z porzednich wątków na tym forum , literówki (w tym wypadku gry gladiatus) mają w ND 0 % CTR , w Sedo natomiast ca.20 % . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego w takim razie domeny DotPL są w ogóle parkowane na ND ? . Obowiązują was jakieś ustalenia z ND o wyłączności ?

 

Ja z zasady parkuję wszystko na sedo, przynajmniej to Europa... ale euro też spada i będzie spadać. Niektórzy prognozują spadek do 3,20 zł za euro w ciągu paru lat. Dobrym wyjściem na zahamowanie umacniania się złotówki (sztucznego czy prawdziwego, zdania są podzielone, ale tak czy owak przynoszącego znaczne straty na eksporcie, w tym na parkingu domen) byłoby przyjęcie euro. Ale tego się nie da zrobić ot tak...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego w takim razie domeny DotPL są w ogóle parkowane na ND ? . Obowiązują was jakieś ustalenia z ND o wyłączności ? .

 

A podaj przyklad parkingu, ktory lepiej obsluguje polski "feed" ... :lol:

 

Ja na ten przyklad na wiekszosci polskich domen w ND mam CTR o kilka-kilkadziesiat % wyzszy niz w SEDO.

 

Stawki za klik nizsze :D

 

Suma sumarum .... na jedno wychodzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem ciekawy czy ktos z tego forum inwestuje nie tylko w domeny a takze na rynkach kapitałowych ?

np ja;)

chcesz rady?:

fundusze: doradzana konwersja => na zrownowazone i stabilnego wzrostu(dzis juz jest troche pozno)

akcje: czekamy 30 dni

akcje odwazni/bogaci=> spolki surowcowe

 

pozdrowienia dla Alana z FEDu :lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny globalne tanie, ale zyski z adsense też "tanie" :)

Czyli jak lepiej? Wstrzymać wypłatę czekając na lepsze czasy czy może jak najszybciej realizować czek bo będzie jeszcze gorzej?

 

Pozdrawiam,

SQz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli jak lepiej? Wstrzymać wypłatę czekając na lepsze czasy czy może jak najszybciej realizować czek bo będzie jeszcze gorzej?

IMHO, będzie jeszcze gorzej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×