Jump to content
kilofek

NASK dzis chyba skrocil o glowe jednego registrara ?

Recommended Posts

Faktycznie, ciekawe czy i kiedy zniknie z listy partnerów, jednak abonentami były rozne osoby i firmy. Jak to mozliwe, ze usuneli tyle domen, Ci abonenci stracili swoje domeny?

 

ps moim zdaniem najlepsza explorator.pl reszta mega-ninje hehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie, ciekawe czy i kiedy zniknie z listy partnerów, jednak abonentami były rozne osoby i firmy. Jak to mozliwe, ze usuneli tyle domen, Ci abonenci stracili swoje domeny?

Hehe .... strach pomyslec co bedzie jak AZ nam zbankrutuje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie, ciekawe czy i kiedy zniknie z listy partnerów, jednak abonentami były rozne osoby i firmy. Jak to mozliwe, ze usuneli tyle domen, Ci abonenci stracili swoje domeny?

 

No właśnie, firma utrzymywała prawie 300 domen (co ciekawe, swoją trzymała w DomainMakerze ;-). Widocznie jak partner nie płaci NASK-owi, umowa jest rozwiązywana, a domeny kasowane (ale chyba tyle te, których abonament nie został przekazany do NASK-u, nie?). Dobre przypomnienie o tym, żeby uważać przy wyborze rejestratora...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie, firma utrzymywała prawie 300 domen (co ciekawe, swoją trzymała w DomainMakerze ;-). Widocznie jak partner nie płaci NASK-owi, umowa jest rozwiązywana, a domeny kasowane...

Rejestratorem takich domen staje sie vinask

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rejestratorem takich domen staje sie vinask

 

Oooo, a ja się zawsze zastanawiałem co to za ustrojstwo. Pewna osoba ma sporo takich domen (rejestrator: vinask), ciekaw jestem jak to się stało. Ale mniejsza o to: dlaczego w takim razie domeny mają status 'zablokowane po usunięciu'? Czy po tej blokadzie będą wolne czy wskoczą do tego vinasku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doświadczeni użytkownicy pamiętaja, że raz już tak było. Wtedy chodziło - jak dobrze pamiętam - o Sisco sp. z o.o. Rozwiązali umowę, domeny przeszły do vinask. Abonenci ich nie stracili (bo niby dlaczego mieliby stracić? nie siejcie paniki), ale nie wiem jak dalej wyglądała kwestia ich opłacania - mnie to nie dotkneło. Stawiałbym, że dostali potem od NASKu ładne liściki i płacili NASKowi lub mieli przenieść domeny do innego rejestratora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doświadczeni użytkownicy pamiętaja, że raz już tak było. Wtedy chodziło - jak dobrze pamiętam - o Sisco sp. z o.o.

 

No to bardziej doswiadczeni pamietaja jeszcze poza Sisco jeszcze Net-Line z Lublina :rolleyes: A najbardziej doswiadzczeni jeszcze jeda firme

Share this post


Link to post
Share on other sites
ps moim zdaniem najlepsza explorator.pl reszta mega-ninje hehe.

Jeszcze skladki.pl jest OK ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny są już w vinasku. Wszystkich nie sprawdzałem, ale np. kocury.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie, co nie zmienia faktu, ze przez kilka dni domeny niedzialaly. Gdybym mial tam wiekszy serwis delikatnie mówiąc wkurzyłbym sie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×