Jump to content
Sign in to follow this  
mishel

GieldaDomen.org - licencje ?

Recommended Posts

Witajcie,

 

Od jakiegoś czasu w sieci możecie znaleźć serwis GieldaDomen.org

O funkcjonalności serwisu już pisałem więc nie będę opisywał raz jeszcze :D

Przyznaje szczerze, od momentu pojawienia się moich domen w tym serwisie ilość zapytań o domeny zwiększyła się. Co dla mnie najważniejsze oferty nie opiewają na 50 czy 100PLN tylko więcej. Trudno ocenić czy akurat z powodu ujawnienia domen publicznie ale jest to wielce prawdopodobne.

 

Zwracam się z pytaniem czy bylibyście zainteresowani posiadaniem takiej licencji na użytkowanie tego skryptu ? Skrypt miałby być zamieszczony tylko i wyłącznie na moim serwerze.

 

Pytanie moje - czy jesteście zainteresowani takim produktem? Zaznaczam, że ceny będą niskie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a może jakieś statystyki odsłon strony chociaż? szczerze mówiąc nie zauważyłem jakiegokolwiek większego zainteresowania domenami po umieszczeniu ich w serwisie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnie 30 dni:

 

2 934 Odwiedziny

2 365 Bezwzględna liczba niepowtarzalnych użytkowników

Zdaję sobie sprawę, że nijak ma się to co piszę do tematu który został założony jednak moja ciekawość jest większa.

 

A coś wiecej ze statystyk? średni czas wizyty? skąd ten ruch? wszystko z googla? bo tam całkiem nieźle stoi na fraze "gieldadomen".

Z tego co już tu wysłałeś ewidentnie widać, że ludzie rzadko powracają.. co więcej osoby które nabijali odwiedzin w jakiejś części to zapewne osoby chcące dodać swoje domeny do giełdy.

 

Moje pytania są stąd - gdyż nawet ilość odsłon witryn znajdujących się na giełdzie się nie zwiększyła. Rozumiem że część tych domen to ninja jednak dziwne że nawet nikt nie wszedł sprawdzić co to za szmelc ktoś chce sprzedać ( 0 odsłon witryn która jest jako jedyna w jednej z kategorii)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W najbliższym czasie powinienem wprowadzić statystyki dostępne dla wszystkich, którzy dodali domeny do katalogu. Tak aby widzieli ilość wyświetleń ich ofert.

 

Mieliśmy banery na antywebie; di.com.pl; domaintalk.pl i kilku innych

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale na co licencje? Nie do konca rozumiem... na skrypt? To co za roznica jaka ma ta domena odwiedzalnosc... nie na skrypt? to na co?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×