Jump to content
Sign in to follow this  
promedica

Kosztorysy.info.pl

Recommended Posts

Przed chwilą za 1500zł zmieniła właściciela domena Kosztorysy.info.pl

 

Nie byłem z nią specjalnie zżyty bo byliśmy razem niespełna 8 godzin :D (wpadła mi dziś przed godziną 15-tą a po 22 już miała nowego właściciela)

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
świetna sprzedaż :D

a można się dowiedzieć jak dostał się w Twoje ręce? i na jakiej zasadzie tak szybko poszła ;)?

 

Jako jedyny dodałem ją do przechwycenia w Dropped :D dziś przed 15-tą została dla mnie zarejestrowana, po 18-tej już była oferta na mailu (kontakt przez AM), po godzinie 22 domena była opłacona i przetransferowana

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako jedyny dodałem ją do przechwycenia w Dropped :D dziś przed 15-tą została dla mnie zarejestrowana, po 18-tej już była oferta na mailu (kontakt przez AM), po godzinie 22 domena była opłacona i przetransferowana

w takim razie wielkie pokłony w stronę mistrza szybkich sprzedaży :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

patrząc na relację: uzyskana cena do wartości domeny, to super wynik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje.

 

Ale wniosek z tego jest tylko jeden: poprzedni właściciel wiedział, że mu domena "uciekła" i czekał z niecierpliwością kiedy będzie mógł ją od kogoś odkupić. Dlaczego sam jej nie dodał do przechwycenia i nie walczył w licytacji? Zgaduję, że nie miał zielonego pojęcia, że tak można. Słabiutka znajomość tematu wśród KK, słabiutka ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena najwyraźniej "uciekła" firmie hostingowej która miała jej pilnować i to firma hostingowa odkupiła błyskawicznie domenę. Podejrzewam że firma od kosztorysów na której stronę zrobione jest przekierowanie nawet nie wiedziała że domena spadła i przekierowanie nie działa. Stąd też chyba szybka akceptacja ceny bez negocjacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słabiutka znajomość tematu wśród KK, słabiutka ...

Nie spodziewasz się,że chyba,że każda firma będzie znała pojęcia "przechwytywanie domen" "aftermarket" czy "kk" .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×