Jump to content
Koziołek

AMELIA.eu, CECYLIA, NALEPY i tylko część na sprzedaż, ale tylko po 300,- PLN/sztukę

Recommended Posts

W niektórych z poniższych domen nie widać rewelacji, ale jest sporo ciekawych inwestycyjnie,

a cena niezależna od domeny tylko 300,- PLN +VAT (jeżeli wyjątkowo jest inna cena jest podana na liście przy danej domenie),

na każdą wybraną z poniższej listy zostanie wystawiona faktura.

 

Proszę się nie rozpisywać i zbędnie nie komentować, szkoda pisania i czytania wzajemnego,

natomiast jeżeli się decydujesz na dowolną domenę wpisz ją, tym sposobem zasada

kto pierwszy będzie obowiązywała (jedynie w wyjątkowych sytuacjach zastrzegam sobie

odstępstwo od tej zasady, na wszelki wypadek, myślę, że nie będzie takiej potrzeby,

ale żeby nie było zbędnych komentarzy w sprawie).

Na wszelki wypadek też podam, że w dowolnym momencie mogę usunąć listę, lub zmienić warunki,

ALE dla wpisanych domen w czasie przed ew. zmianą cena oczywiście pozostanie NIEZMIENNA.

 

Przy większości domen nic nie piszę, a jedynie przy niektórych wyjaśniam z czym może być związana.

 

Niektóre domeny pojawiały się wcześniej, ale nie w tak niskiej cenie,

warto tym razem przejrzeć na spokojnie całą listę i coś ciekawego wybrać.

 

Tylko domeny krajowe pl i europejskie eu (te EU zwykle istnieją od samego początku

domen europejskich - zarejestrowane 7 kwietnia 2006 roku g 11:00 - to jest istotne).

W razie pytań 601 59 84 73).

 

LISTA:

 

scholastyka_pl (mniej popularne imię żeńskie, ale też znane pojęcie filozofii)

dygant_pl (nazwisko, takie jak Agnieszki Dygant - popularnej aktorki, która gra np. nianię).

 

nalepy_pl (przeznaczona kiedyś na wymianę naklejek lub inne tego typu)

wymiananaklejek_pl (jak wyżej)

 

hortulus_pl (to ogródek po łacinie, jest np. firma hortulus.com.pl, doskonała na ogrodnicze sprawy sklepy, lub np. na inne, bo Hortulus to też nazwa planetoidy)

 

wideomania_pl (kiedyś ktoś chciał kupić nawet za 2k, ale gdzieś zgubiłem kontakt, a na razie się nie odezwał ponownie, może się odezwie, może nie)

 

loftoffice_pl (znane hasło mieszkań urządzanych na strychach, po magazynach, itp., u nas termin spolszczony lofty jest trochę popularniejszy,

jednak jest też zachodni trend takich adaptacji biur, moda pewno też dojdzie nad Wisłę w swoim czasie)

 

hrabianka_pl

 

klientFTP.pl (miał być pierwotnie skrypt onlinowy aplikacji, żeby łatwo obsługować FTP bez klienta ftp instalowanego lokalnie,

takie rozwiązanie funkcjonują powszechnie "na zachodzie")

 

2001_pl

2003_pl te pewno poczekają aż ktoś z tego rocznika dorośnie :D

 

zielenin_pl (i miejscowość i czasami używana jako coś w rodzaju zieleniak, czyli sklep/stragan warzywny, miał być na sklep wegetariański.

sklep ostatecznie jest pod odkupioną domeną wegetarianin.pl)

 

kapena_pl (jest taka fabryka autobusów w Słupsku i zespół muzyczny z USA o tej nazwie)

 

fring_pl (wiadomo co to jest FRING, albo Google prawdę Ci powie)

 

scooby_pl

babar_pl (obie, to znane postacie z kreskówek, często używane na na sklepiki, przedszkola itp.)

 

rolkobuty_pl (na świecie popularniejsze, u nas moda umiarkowana i sezonowa, ale pewno kwestia czasu,

mocniej rozpropagowana butorolki, ale to przewaga, bo zdecydowanie mniejsza konkurencja dla frazy)

 

kaletnik_pl (to miejscowość i oczywiście wiadomo kaletnictwo, czyli producenci, wytwórcy portfeli itp. miał byś dla jednegokaletnika znanego,

ale jakoś się sprawa rozmyła)

 

 

frydrychowice_pl (miejscowość)

meszna_pl (miejscowość)

 

faxing_pl

faksing_pl

fakser_pl

(przeznaczenia można się domyśleć, a dodatkowo mogę do tych trzech dołożyć:

faxer_pl (ale nie od razu, bo korzystam z tej domeny technicznie)

 

amelia_eu (wyjątkowo za 600,- PLN) ----------------------------------------------------------------------- chyba (potwierdzenie około 21:30) SPRZEDANA

 

cecylia_eu

 

wolin_eu

uznam_eu

 

kulczyk_eu

rydzyk_eu

 

trwam_eu

 

szmaragd_eu

 

wella_eu

 

sibur_pl

 

 

fryzjerdladzieci_pl

fryzjerdladziecka_pl

 

(powyższy "fryzjerski" komplet za 500,- PLN za obie - doskonała poszukiwana fraza w googlach i moda teraz na powstawanie takich salonów,

jak mi zostanie jakiś czas to zrobię zwykły Wordpress i będę opisywał, nie koniecznie osobiście :D fryzjerów dla dzieci, a tego teraz powstaje sporo

w różnych miejscach + ruch + reklama i jak byś wziłą to chyba optymalna dochodowość,

a po czasie jak się nakręci można komuś sprzedać z takim salonem...)

 

warsztat-smaku_pl (chociaż z myślnikiem, ale fraza popularna i stosowana, ze względu ma myślnik tylko 150,- PLN)

 

tkaczka_pl (pierwotnie kobieta przy krosnach, ale doskonała nazwa na sklep z rękodziełem,

są tego typu i jest na to zapotrzebowanie, chociaż ja bym raczej takich produktów nie kupował ;)

ale nie jestem przedstawicielem właściwej grupy docelowej..

 

metaloplastyk_pl (był kiedyś pod tym serwis klienta, ale on niezależnie zrezygnował z tej działalności,

metaloplastyk.com kieruje na metaloplastyka.net, ale oni mają tragiczny marketing,

pewno zresztą o tym nie wiedzą i za to nie wiedzą czemu mają nikłą sprzedaż...

- to znaczy nie mają go wcale, nawet nie ma do nich kontaktu, ale można poszukać

może wezmą, a branża mataloplastyczna popularna, więc to kwestia czasu)

 

lalkoland_pl (miał być sklep z zabawkami/domkami/lalkami dla dziewczynek, ale firma b.dobrze prosperuje

w realu i odpuścili sobie inwestycję w sklep internetowy, a domena została u mnie :)

 

Pozdrawiam Wszystkich

Edited by apze
brak nazwy domeny w tytule

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za brak nazwy domeny w tytule w tym dziale niegdyś otrzymałem karne punkciki więc radzę przeczytać regulamin i zmienić nieco tytuł

 

Pozdrawiam ze śnieżnego ogrodu

 

PanOgrodnik

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja za brak nazwy domeny w tytule w tym dziale niegdyś otrzymałem karne punkciki więc radzę przeczytać regulamin i zmienić nieco tytuł

Pozdrawiam ze śnieżnego ogrodu

PanOgrodnik

:)

Dzięki, już zmodyfikowałem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...w odpowiedzi na pryw.:

 

TAK może być 50% ceny...

...za pierwszą domenę, kto skorzysta i jaka domena będzie tą pierwszą - zobaczymy.

Edited by Koziołek

Share this post


Link to post
Share on other sites
...w odpowiedzi na pryw.:

 

TAK może być 50% ceny - za pierwszą domenę, kto skorzysta i jaka domeną będzie pierwszą - zobaczymy.

 

... Proszę o skasowanie. Nie doczytałem

Edited by newseller25

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie wezmę amelia.pl za 150 zł.

 

amelia_EU jest za 600,- PLN - dlatego dla tej domeny 50% to 300,- PLN

 

PROSZĘ oferty kupna umieszczać tylko tutaj,

a nie na priv (do "mag" i innych), żeby nie utrudniać zarządzania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja moge wziac amelia.eu za 160 zl :)

...to może wybierz inną domeną, na razie jest trochę naprawdę ciekawych za 300,- PLN,

a tylko jedną z nich sprzedam za 150,- PLN :D

Pozdrawiam

P.s. zresztą zwykle emocjonalnie prawdopodobnie pierwsza wybrana domena przez kupującego,

wcale nie będzie tą "najkorzystniejszą inwestycją", bo ta lista to nie domeny łapane dla łapania :D

Edited by Koziołek

Share this post


Link to post
Share on other sites

...w odpowiedzi na pryw.:

Jeżeli ma to być domena nalepy + wymiananakejek to za jedną 50% ceny czyli:

150 + 300 = 450

najwyżej skoro dwie to 400,- PLN za komplet, o ile to będize pierwsza oferta do realizacji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

amelia_EU sprzedana, więc nie ma już problemu z ceną.

 

Natomiast ponieważ sprzedaż nastąpiła poza DI

(nabywca podobno nie mógł założyć konta na di.pl,

bo uzyskał komunikat, że admin musi to potwierdzić,

sam nie wiem czy tak jest, ale nie mam powodów wątpić).

 

Ponieważ to nie użytkownik DI, więc pełna kwota (600,- PLN),

przelew w/g ustaleń ma zostać wykonany w ciągu max. kwadransa

mBank via mBank, więc zaraz sprawa się "uprawomocni" lub nie,

najpóźniej o 21:30 albo to usunę/zmodyfikuję, albo potwierdzę.

 

POTWIRDZAM - DOMENA AMELIA_EU SPRZEDANA

 

Oczywiście dalej obowiązuje zasada, że za pierwszą domenę

przez DI 50% ceny z listy.

Edited by Koziołek

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Zachowujesz się mało profesjonalnie...

 

W poście, w którym wspomniałeś o 50 % upuście, nie było nic o konieczności złożenia propozycji przez DI.

 

Oferta przez formularz się nie liczy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw prośba do administracji:

temat skonstruowany tak, aby cały czas można było go podbijać, przez co Ci, którzy trzymają się regulaminu nie mają szansy nawet przez chwilę utrzymać się na głównej. Proszę pomyśleć o jakichś regulacjach.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)

 

Zachowujesz się mało profesjonalnie...

 

W poście, w którym wspomniałeś o 50 % upuście, nie było nic o konieczności złożenia propozycji przez DI.

 

Oferta przez formularz się nie liczy ?

 

Jasne, nie przewidziałem, że ktoś się będzie kontaktował z poza DI, bo przecież oferta jest na DI,

prosiłem o założenie konta (podobno to się nie udało), więc zgodziłem się na pełną kwotę,

a kupujący nie kwestionował tego. Natomiast napisałem wyraźnie, że taką ofertę proszę złożyć TUTAJ,

a tak się nie stało, dlaczego więc kwestionujesz wyższą wartość sprzedaży - przecież to nie Ty jesteś nabywcą?

Szczególnie, że w ten sposób zachowałem lojalnie dalej 50% ceny dla oferenta przez DI.

Inaczej byś napisał, że sprzedałem poza, a nie przez DI, i nie ma możliwości kupienia jakiejkolwiek

domeny za 50% jej wartości od tej podanej. TEŻ BYŁBYŚ NIEZADOWOLONY.

Staram się też nie być złośliwy i nie chcę przytaczać pasującego przysłowia,

a widać że żałujesz tego, że dostałem trochę więcej, kiedy i tak nic z tego byś nie miał...

Skończmy to ZBĘDNE komentowanie.

 

Idealnie by było, gdyby tn temat był rozdzielony na dwa wątki:

1. jeden do takiego komentowania itp,

2. WYŁĄCZNIE do ofert - bez możliwości jakiegokolwiek komentowania, wtedy czas umieszczenia oferty przez sprzedającego przesądzałby o kolejności i nikt nie byłby podbijany, czy obniżany.

A tak niestety sam komentujący (np. Pan Grzegorz), dodaje że wątek jest podbijany,

dokonuje niemerytorycznego zapisu i SAM PODBIJA POST,

prowokując do dalszego komentowania.

 

Prosiłem na początku składać tylko oferty i zbędnie nie komentować,

ale tak się jednak dzieje, dlatego słuszna jest uwaga powyżej, że "post się podbija",

grzeczność wymaga odpisywania, po prostu z założenia staram się szanować Wszystkich na DI,

więc to robię, ale jednocześnie proszę albo po prostu tylko przeczytać,

albo zadeklarować kupno - i nie będę musiał robić zbędnych dopisków.

Edited by Koziołek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Najnowsze posty na forum

    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×