Jump to content
Sign in to follow this  
treepek

[Active 24] Ruszyła Promocja "DUO"!

Recommended Posts

Ruszyła Promocja "DUO".



 

promocja_active24_transfery_i_rejestracje.png

 

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowo niskich cen rejestracji oraz transferów domen. Jeżeli przetransferujesz domenę w okresie obowiązywania "DUO",

otrzymasz w prezencie przedłużenie ważności domeny o 1 rok! Nie zwlekaj! Promocja jest ważna do 31.01.2011.

 

Więcej informacji na stronie promocji - Rejestracja i Transfer Domen

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z "DUO".

Edited by treepek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Promocyjne ceny transferów domen, wraz z przedłużeniem ważności domeny o kolejny rok:

.pl 44,00 PLN

.com.pl 34,00 PLN

.waw.pl 14,00 PLN

 

:)

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)

Co dziwnego? To ceny netto.

 

Ta promocja to i tak pułapka. Dlaczego? A to niech już sobie każdy policzy. Nie w złotówkach, ale w dniach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie na krótki komentarz dotyczący tej promocji.

Przyglądając się promocji sprawdziłem ceny brutto, które przedstawiają się w następujący sposób (po doliczeniu 23-procentowego podatku):

Promocyjne ceny rejestracji domen:

.pl - 10,95 PLN

.com.pl - 7,26 PLN

.waw.pl - 2,34 PLN

.com - 24,48 PLN

.eu - 18,33 PLN

.tv - 92,13 PLN

.cc - 67,53 PLN

 

Transfer domen:

.pl - 54,12 PLN

.com.pl - 41,82 PLN

.waw.pl - 17,22 PLN

.com - 29,52 PLN

.eu - 29,52 PLN

.tv - 91,02 PLN

.cc - 66,42 PLN

 

Według mnie na uwagę zasługuje również regulamin promocji.

Regulamin promocji – "DUO"

[...]

§2 Oferta promocyjna

[...]

3. Promocja dotyczy cen specjalnych wyłącznie dla rejestracji domen oraz transferów domen. W przypadku transferu, transfer wyklucza domeny, które zostały wytransferowane z Active 24 w czasie trwania Promocji. Przetransferowanie domeny w okresie obowiązywania Promocji jest powiązane z odnowieniem ważności domeny o 1 rok. Abonent zyskuje tym samym przedłużenie ważności domeny o kolejny rok.

4. W przypadku transferu domeny zarejestrowanej w ramach Promocji do innego usługodawcy, przed pierwszym odnowieniem ważności domeny, Uczestnik Promocji zobowiązuje się do uprzedniego przedłużenia domeny u Organizatora na kolejny rok w cenie odpowiadającej kosztowi odnowienia domeny z aktualnego cennika Organizatora.

[...]

Z punktu 4. możemy zauważyć, że wszelkie próby przeniesienia domeny do innego rejestratora w czasie trwania tej Promocji zakończą się przymusową opłatą co da Active24 na pewno zysk, ale abonentowi straty.

Z punktu 3. można stwierdzić, że wszystko sprowadza się do jednego wniosku: Korzystasz z promocji "wiele zyskujesz(my [w sensie Active24]) [Ty wiele zyskujesz, ale my jeszcze więcej]". Ty cieszysz się, że masz darmową domenę na rok (choć tak na prawdę płaciłeś za transfer bądź rejestrację, ale słowo "promocja" namieszało Ci w głowie, więc sądzisz, że jeśli płaciłeś to bardzo mało), a my za rok jak zakończy się umowa przeniesiemy Cię na zwyczajne warunki. Ponieważ ludzie nie zagłębiają się w to co oferujemy legalnie pozyskamy klientów na kolejne lata, co jest celem naszej promocji.

 

To jest mój sposób interpretacji tej promocji, nie jestem pewien czy poprawny, choć czytałem regulamin kilka razy i się nad nim zastanawiałem. Myślę, że cenne byłoby gdyby ktoś z Active24 dokładnie powiedział jaki jest cel tej promocji, czy rzeczywiście jest to promocja, czy jest to promocja, która korzysta z ludzkiej niewiedzy (jak większość promocji w dzisiejszym świecie), dla kogo ta promocja jest korzystna.

 

Nie odpowiadam za decyzję podięte przez internautów po przeczytaniu mojego postu. Jest to jedynie moja własna opinia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
promocja_active24_transfery_i_rejestracje.png

Obrazek oczywiście nie odnosi się do ostatnich wydarzeń?

(lepsze to niż fotka prezesa ;) )

 

Przepraszam za moją złośliwość.. ale odkąd zmieniliście (utrudniliście) sposób uzyskiwania kodu AuthInfo (bez wcześniejszego powiadomienia swoich klientów o tym fakcie... to przestałem Wam po prostu ufać)

 

(ps. Promocje są korzystne tylko i wyłącznie dla sprzedawców... nigdy dla kupujących.

Jest to jedynie moja własna opinia. :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta promocja to i tak pułapka. Dlaczego? A to niech już sobie każdy policzy. Nie w złotówkach, ale w dniach.

Czy mógłbyś rozwinąć tę myśl?

 

 

Pozwolę sobie na krótki komentarz dotyczący tej promocji.

Przyglądając się promocji sprawdziłem ceny brutto, które przedstawiają się w następujący sposób (po doliczeniu 23-procentowego podatku):

Według mnie na uwagę zasługuje również regulamin promocji.

 

Z punktu 4. możemy zauważyć, że wszelkie próby przeniesienia domeny do innego rejestratora w czasie trwania tej Promocji zakończą się przymusową opłatą co da Active24 na pewno zysk, ale abonentowi straty.

Z punktu 3. można stwierdzić, że wszystko sprowadza się do jednego wniosku: Korzystasz z promocji "wiele zyskujesz(my [w sensie Active24]) [Ty wiele zyskujesz, ale my jeszcze więcej]". Ty cieszysz się, że masz darmową domenę na rok (choć tak na prawdę płaciłeś za transfer bądź rejestrację, ale słowo "promocja" namieszało Ci w głowie, więc sądzisz, że jeśli płaciłeś to bardzo mało), a my za rok jak zakończy się umowa przeniesiemy Cię na zwyczajne warunki. Ponieważ ludzie nie zagłębiają się w to co oferujemy legalnie pozyskamy klientów na kolejne lata, co jest celem naszej promocji.

 

To jest mój sposób interpretacji tej promocji, nie jestem pewien czy poprawny, choć czytałem regulamin kilka razy i się nad nim zastanawiałem. Myślę, że cenne byłoby gdyby ktoś z Active24 dokładnie powiedział jaki jest cel tej promocji, czy rzeczywiście jest to promocja, czy jest to promocja, która korzysta z ludzkiej niewiedzy (jak większość promocji w dzisiejszym świecie), dla kogo ta promocja jest korzystna.

 

Nie odpowiadam za decyzję podięte przez internautów po przeczytaniu mojego postu. Jest to jedynie moja własna opinia.

 

Zasady promocji są jasne i klarowne:

1) Transferując domenę do active24.pl Klient zyskuje ponieważ przedłuża domenę o kolejny rok po bardzo atrakcyjnej stawce 44 PLN netto. Potem może przedłużyć domenę po normalnej i tak atrakcyjnej cenie 65 PLN netto lub nie przedłużać i przenieść do innego operatora bez zobowiązań.

2) Rejestracja domeny w promocji jest na analogicznych zasadach jak u większości polskich rejestratorów (wymagane przedłużenie przed przetransferowaniem domeny do innego operatora) przy czym w active24.pl odnowienie jest w bardzo atrakcyjnej cenie 65 PLN netto. Dodatkowo rejestracja domeny bez promocji pozwala przenieść ją do innego operatora bez zobowiązań.

 

Każdy zauważy, że oferta jest bardzo atrakcyjna porównując cenniki u konkurencji. Zapewne będą tacy, których oferta nie zainteresuje ponieważ mają już teraz u swoich operatorów korzystne stawki, niemniej jednak jest wielu takich, dla których nasza oferta będzie bardzo korzystna więc gorąco zaproszam do udziału w promocji.

 

Obrazek oczywiście nie odnosi się do ostatnich wydarzeń?

(lepsze to niż fotka prezesa :P )

Obrazek odnosi się tylko i wyłącznie do hasła promocyjnego.

 

Przepraszam za moją złośliwość.. ale odkąd zmieniliście (utrudniliście) sposób uzyskiwania kodu AuthInfo (bez wcześniejszego powiadomienia swoich klientów o tym fakcie... to przestałem Wam po prostu ufać)

 

Nie zmieniliśmy sposobu uzyskiwania kodu authinfo. Kod cały czas (tak samo jak wcześniej) przekazujemy na e-mail. Wniosek o przesłanie kodu również jak wcześniej przyjmujemy e-mialowo (lub faksem albo listem o ile tak jest Klientowi wygodniej). Nie zmienił się także czas przekazywania kodu, który wynosi zwykle do kilku godzin roboczych.

 

Zmieniła się jedynie metoda autoryzacji Klienta z podawania odpowiednich znaków hasła na wypełnienie odpowiedniego wniosku. A więc ze względów bezpieczeństwa metoda o wiele bardziej godna zaufania. Mamy wielu Klientów domainerów, którzy przysyłają nam wniosek PDFem z całą listą domen i nie stanowi to dla nich żadnej przeszkody. Zmiana metody autoryzacji przy wydawaniu authinfo nie jest zmianą regulaminu świadczenia usług a więc nie wymaga powiadamiania.

 

(ps. Promocje są korzystne tylko i wyłącznie dla sprzedawców... nigdy dla kupujących.

Jest to jedynie moja własna opinia. :P )

 

Naprawdę nigdy? Mi udało się wielokrotnie w życiu kupić coś w promocji i było to dla mnie korzystne i byłem zadowolony. Więcej wiary :P

 

niestety activ24 coraz blizej do domeny.pl, home.pl, nazwa.pl niż do ppd.pl, az.pl czy dropped.pl

Pozwól, że spróbuje Ciebie przekonać, że jest dokładnie odwrotnie :rolleyes: Poniżej zestawienie cennika domeny .pl dla podanych przez Ciebie rejestratorów. Przy czym przy większej ilości domen Active 24 może indywidualnie zaproponować jeszcze bardziej konkurencyjną stawkę.

domeny.pl 9.90 PLN/99.99 PLN

home.pl 9.90 PLN/99 PLN

nazwa.pl 9.90 PLN/100 PLN

active24.pl 9.90 PLN/65 PLN

az.pl 8.99 PLN/99 PLN

dropped.pl 12 PLN/50 PLN

ppd.pl 15 PLN/50 PLN

 

przy czym jak wiadomo dropped.pl i ppd.pl to operatorzy o trochę innym profilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okazja na tanie odnowienia ważności domen została przedłużona do 14 lutego. Nie ma w niej ukrytych kroków ani dodatkowych opłat.

Zachęcamy szczególnie do skorzystania z oferty DUO dla transferów domen. Dodatkowo istnieje możliwość rejestracji domeny po atrakcyjnych cenach.

 

TYLKO do 14 lutego możesz zyskać podwójnie! Serdecznie zapraszamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×