Jump to content
Sign in to follow this  
Icebreaker

zaświadczenie

Recommended Posts

Witam

 

Większość z Was ma pewnie firmy. Potrzebuję aby ktoś wystawił mi zaświadczenie o odbyciu praktyk studenckich. Chodzi o to, że wyślę dokument .doc do wypełnienia - firma podstempluje mi swoją pieczątkę (pieczątka zakładu) oraz podpis zakładowego kierownika praktyk i podeśle mi skan tego dokumentu . Wypełnię swoje dane , zaniosę opiekunowi praktyk, dostanę za nie wpis i tyle..

 

czy miałby ktoś możliwość wykonania dla mnie takiej przysługi ?

 

Aha.. i chodzi o okres zaległy ( wakacyjny ) aby nikt nie miał wątpliwości że chcę wrobić w jakiś wypadek czy coś

 

jakby ktoś mógł wspomóc zapraszam na priv

zaswiadczenie.doc

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie sprawi to problemu również się podpisuje pod ową prośbą :) Gdyż też stoję przed odbyciem takich praktyk ;) .Niestety z braku czasu nie jestem w stanie ich odbyć a obecny pracodawca nie chce nawet słyszeć o krótszym czasie pracy na rzecz odbywania praktyk

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety z braku czasu nie jestem w stanie ich odbyć a obecny pracodawca nie chce nawet słyszeć o krótszym czasie pracy na rzecz odbywania praktyk

 

 

A nie ma takie możliwości, aby zaliczyli Ci pracę zawodową w poczet praktyki? Ja i moi znajomi na AE (w sumie teraz już UE :)) w ten sposób sobie to załatwiliśmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie ma takie możliwości, aby zaliczyli Ci pracę zawodową w poczet praktyki? Ja i moi znajomi na AE (w sumie teraz już UE :)) w ten sposób sobie to załatwiliśmy.

to prawda u nas także była możliwość zaliczenia praktyk na podstawie umowy o pracę/zlecenie.

Niestety nie pracuję i dla mnie niezbędne jest takie proste zaświadczenie o odbyciu praktyk.

 

EDIT: dodałęm zaświadczenie - aby nie było obaw co jest do podstemplowania i podpisania

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie ma takie możliwości, aby zaliczyli Ci pracę zawodową w poczet praktyki? Ja i moi znajomi na AE (w sumie teraz już UE :)) w ten sposób sobie to załatwiliśmy.

 

 

Niestety moja obecna praca nie ma żadnego powiązania z moim drugim kierunkiem jakim robie

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość z Was ma pewnie firmy. Potrzebuję aby ktoś wystawił mi zaświadczenie o odbyciu praktyk studenckich.

...

czy miałby ktoś możliwość wykonania dla mnie takiej przysługi ?

...

Aha.. i chodzi o okres zaległy ( wakacyjny ) aby nikt nie miał wątpliwości że chcę wrobić w jakiś wypadek czy coś

Jeszcze zaproponuj za to wynagrodzenie i uderz się pustą flaszką w swoją łepetynę.

A później poczytaj co to jest oszustwo lub poświadczenie nieprawdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze zaproponuj za to wynagrodzenie i uderz się pustą flaszką w swoją łepetynę.

A później poczytaj co to jest oszustwo lub poświadczenie nieprawdy.

 

Czytam ten wątek i to samo nasuwa mi się na myśl. Z pewnością takie rzeczy to załatwią nie tylko w Erze ale na pewno nie informuje się o tym na forum dostępnym dla wszystkich ( w tym osób z konkretnych instytucji budżetówki :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze zaproponuj za to wynagrodzenie i uderz się pustą flaszką w swoją łepetynę.

A później poczytaj co to jest oszustwo lub poświadczenie nieprawdy.

całe te praktyki to jedna wielka ściema .. każdy kto miał z tym styczność wie o czym mówię

 

No właśnie. Potem to wpiszesz w CV? :)

jak widać nie ma znaczenia z jakiej branży firma - zatem a zresztą domyśl się sam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytam ten wątek i to samo nasuwa mi się na myśl. Z pewnością takie rzeczy to załatwią nie tylko w Erze ale na pewno nie informuje się o tym na forum dostępnym dla wszystkich ( w tym osób z konkretnych instytucji budżetówki ;) )

proszę o priv :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×