Jump to content
Sign in to follow this  
jasny

dropped.pl i problemy z dnsami

Recommended Posts

Witam,

 

Od wczoraj mam problemy z dropped.pl. Po użyciu ich nameserverów : ns1.dropped.pl , ns2.dropped.pl , okazało się że rekordy IN A ( i inne ) w ich panelu na stronie www nie pokrywają się w żadnym stopniu z rzeczywistymi strefami. Od wczoraj zamiast mojej strony www wyświatla się informacja z "aftermarket.pl". 50 000 ludzi dziennie zamiat na moją stronę dostaje reklamę aftermarket!

 

Dodatkowo, wystawilem ticketa wczoraj, do dzisiaj nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Dodatkowo, nie mogę wytransferować z tamtąd domeny, bo jest w kwarantannie poprzeniesieniowej.

 

Ogólnie tragedia, tracę zarobki z godziny na godzine, nie mam żadnego ruchu.... dlatego w rozpaczy piszę tutaj.

Z dropped.pl jestem od samego początku istnienia, lecz tak tragicznej sytuacji jak ta nie życzę żadnej osobie posiadającej porządne serwisy www.

 

Pozdrawiam i odradzam dropped.pl... nie ze względu na awarie, ale ze względu na olanie klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokladnie taka sama odpowiedz zamiescilemcw tickecie:

 

Witam

Wpisy DNS byly ustawione w bledny sposob. Aktualnie wpisy zostaly poprawione i z tego co widze domena poprawnie kieruje na podane IP.

 

Ze wzgledu na propagacje DNS zmiana moze byc widoczna z kilku h opoznieniem

 

Pozdrawiam

Michal Mazur

 

 

Witam,

 

Od wczoraj mam problemy z dropped.pl. Po użyciu ich nameserverów : ns1.dropped.pl , ns2.dropped.pl , okazało się że rekordy IN A ( i inne ) w ich panelu na stronie www nie pokrywają się w żadnym stopniu z rzeczywistymi strefami. Od wczoraj zamiast mojej strony www wyświatla się informacja z "aftermarket.pl". 50 000 ludzi dziennie zamiat na moją stronę dostaje reklamę aftermarket!

 

Dodatkowo, wystawilem ticketa wczoraj, do dzisiaj nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Dodatkowo, nie mogę wytransferować z tamtąd domeny, bo jest w kwarantannie poprzeniesieniowej.

 

Ogólnie tragedia, tracę zarobki z godziny na godzine, nie mam żadnego ruchu.... dlatego w rozpaczy piszę tutaj.

Z dropped.pl jestem od samego początku istnienia, lecz tak tragicznej sytuacji jak ta nie życzę żadnej osobie posiadającej porządne serwisy www.

 

Pozdrawiam i odradzam dropped.pl... nie ze względu na awarie, ale ze względu na olanie klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie cierpie na halucynacje na pewno. Z domeny dostałem od wczoraj 42 propozycje zakupu w związku z Waszą bezczelną reklamą aftermarket. Mogę przeforwardować je w miarę potrzeb. Nie życzę sobie czegoś takiego na moich domenach! Ciekawe że dopiero po poście tutaj dostałem jakąkolwiek odpowiedź.

 

Nie jestem typem pieniacza, od początku istnienia trzymałem kciuki za to aby Ci się udało... ale czasem trzeba walnąć się w pierś i powiedzieć, że dało się dupy.

 

EDIT

czesciowy screen z maila:

Edited by jasny

Share this post


Link to post
Share on other sites
To musi być fajna domena.

Nie, to musżą być 5 lata pracy. Moim panel w dropped.pl jest zbuggowany, co widać na załączonym przypadku. Niech to będzie przestroga dla innych, którzy chcą użyć dropped.pl do czegoś innego niż przechwytywanie domen. Na razie liczę straty, bo strona dalej nie działa poprawnie, ale widać że nameservery zaczęły trzymać poprawne dnsy.

 

Zanim strefy się rozejdą aftermarket ma darmową reklamę u mnie. Ostatni raz.

 

EDIT: już mam 47 ofert. Brak mi słów.

Edited by jasny

Share this post


Link to post
Share on other sites
czasem trzeba walnąć się w pierś i powiedzieć, że dało się dupy.

Na przykład, że nie umiało się ustawić wpisów w DNS i dlatego strona przestała działać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na przykład, że nie umiało się ustawić wpisów w DNS i dlatego strona przestała działać?

Ciekawe, że problem mam na jednej z kilkudziesięciu domen. Po kwarantannie gaszę światło dla poważnych domen w dropped.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe, że problem mam na jednej z kilkudziesięciu domen. Po kwarantannie gaszę światło dla poważnych domen w dropped.pl.

Bo 10 domen ustawiłeś dobrze, a dla jednej się pomyliłeś. Niestety, u nowego rejestratora też będziesz mógł się pomylić, mniemam że wtedy poszukasz trzeciego :)

 

W tej chwili jeszcze w niektórych sieciach jest stary adres DNS. Ustaw przekierowanie domeny na jakiś tymczasowy adres WWW, wtedy nasze serwery parkingowe nie będą wyświetlały "reklamy Aftermarket" tylko przekierują na ustawioną stronę, dopóki adres IP się nie rozpropaguje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugerujesz, że dalej mam błąd? Bo nic nie zmieniałem.

 

Dlaczego przez tickety/maile nie odpowiadacie, tylko w momencie gdy piszę na forum pojawiają się odpowiedzi.

Edited by jasny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, w tej chwili ustawienia DNS są dobre tylko nie wszędzie jeszcze rozpropagowane.

 

Odpowiadamy na tickety, Michał przecież poprawił wpisy DNS własnoręcznie i odpisał. Ja nie siedzę na ticketach, więc piszę na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tez mialem problem z dns - domena zakupiona na aukcji - ale po tikecie wszystko szybko bylo OK

chyba tu kogos niepotrzebnie nerwy poniosly :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×