Jump to content
kajojj

Przedłużenie opcji

Recommended Posts

Można przedłużyć opcje jeśli domena nie została opłacona? Czyli np. domena przechodzi do puli wolnych 2011-03-01 Ale opcja kończy się 2011-02-25. Czy można przedłużyć opcję kiedy domena nie została opłacona i za jakiś czas wygaśnie? Bo założyć opcji to nie można, ale czy można przedłużyć domenę jeśli zaczęła wygasać?

Edited by kajojj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można przedłużyć opcje jeśli domena nie została opłacona? Czyli np. domena przechodzi do puli wolnych 2011-03-01 Ale opcja kończy się 2011-02-25. Czy można przedłużyć opcję kiedy domena nie została opłacona i za jakiś czas wygaśnie?

Rejestr (NASK) udostępnił taką usługę, więc jest to możliwe, ale nie wiem czy któryś z rejestratorów już to wdrożył dla klientów.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rejestr (NASK) udostępnił taką usługę, więc jest to możliwe, ale nie wiem czy któryś z rejestratorów już to wdrożył dla klientów.

a.

A ma ktoś link do regulaminu / zasad tej usługi?

Edit:

 

@ams - dzięki za info.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestem żywo zainteresowany odpowiedzia na pytanie z tematu ? czy ktoś coś wie jak to sie odbywa ?

 

co z domeną, która wygasa, ma załozoną opcję, ale ważność opcji kończy się kilka dni przed uwolnieniem domeny

 

co się stanie, zakłądając że domena spadnie ?

albo czy jest szansa przedłuzenia w tym moemncie tej opcji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli domena spadnie już po wygaśnięciu opcji, to niestety opcja przepadła. Ale taką opcję możesz przedłużyć u nas - wystarczy że napiszesz do supportu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli domena spadnie już po wygaśnięciu opcji, to niestety opcja przepadła. Ale taką opcję możesz przedłużyć u nas - wystarczy że napiszesz do supportu.

Przedłużenie bez kasowania ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przedłużenie bez kasowania ?

 

Od 19.01 Można przedłużyć domenę komendą w nask, ale jest to droższe i z tego co wiem, nikt tego oficjalnie nie oferuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i nie oficjalnie ale fakturę trzeba wystawić.

 

Własnie dlatego zapytalem bo niby jest a nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przedłużenie bez kasowania ?

Tak, przedłużenie bez kasowania (na razie wykonuje to support, wkrótce będzie udostępnione w panelu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×