Jump to content
marismo

Używa ktoś poczty prokonto na o2.pl?

Recommended Posts

chciałbym spytać, czy osoby które podpięły domeny z aliasami, mają problemy techniczne np. ze zdefiniowaniem własnej strony logowania? Wszystko się krzaczy, jak na o2 to bardzo nieprofesjonalne, wyrzuca jakieś błędy techniczne, nie dostarcza maili na wszystkie aliasy itp.

Edited by marismo

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam i działa.. choć czasem wydaje mi się, że nie wszystkie maile dochodzą do adresatów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no właśnie... a co skłoniło cię do tego zamiast gmaila? mnie tylko wygląd poczty o2... a te natrętne reklamy, szkoda gadać :)

czy dla porównania gmail jest w tym przypadku lepszą usługą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy należy się spodziewać że o2 zacznie pobierać za te skrzynki opłaty? zdecydowałem się dlatego, że własnie nie ufam googlowi mimo reklam o2, pytanie kluczowe czy za pół roku dostanę propozycję płacenia za konto lub ewakuacji z listami, bo jeśli tak to już teraz spadam na gmaila - co myślicie, mogą mieć taką strategię z domenowymi mailami czy raczej chodzi im tylko o spamowanie reklamami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przynajmniej nie doklejają reklam do wysyłanych wiadomości. Jeśli chodzi o przyszłe plany dot. płatności za konto to nie mam pojęcia ale wątpie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie lubię gmaila, google i tak za dużo już nas szpieguje

 

Pomimo tego polecam jednak Google Apps.

Miałem przez jakiś czas pocztę na Prokonto, nie byłem z niej zadowolony, nie wszystkie maile dochodziły na czas, no i kupa spamu codziennie. Nie wiem jak jest teraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kilku lat nie korzystam juz z tego typu kont. Mam wprawdzie jeszcze na wp.pl i o2.pl ale tylko dlatego, ze byly dawniej mocno eksploatowane...

 

Moja rada - wykupic jakis tani hosting za 50zl/rok (trafiaja sie nawet tansze) i cieszyc sie wolnoscia i brakiem reklam. Mozna wtedy podpiac kilkadziesiat domen... O aliasach nawet nie wspominam. Wielkosci przesylanych zalacznikow, jak i samych skrzynek tez sa znacznie wieksze, niz na tych wszystkich g...no mailach i itp spamowiskach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×