Jump to content
Sign in to follow this  
tehet

Forumowy Spis Ojców

Ile masz dzieci?  

90 members have voted

  1. 1. ile masz dzieci?

    • 1
      20
    • 2
      16
    • 3
      4
    • 4
      1
    • hurtownik :)
      4
    • 0
      48


Recommended Posts

Córka, sztuk 1. Za kilka dni będzie "przedłużana" po raz pierwszy :rolleyes:

Nie planuję więcej "rejestracji" bo dają umowy gorsze niż w Domeny.pl. Rejestracja gratis ale potem do końca życia trzeba przedłużać :)

.. jak to do końca życia?

Myślę że, troszkę ponad 20 lat przedłużania będziesz miał... bo później ją ktoś złapie na opcje i domenka zmieni abonenta :ph34r:

(i później będziesz starszym adminem... wielu dorodnych subdomen)

 

( a o moich bejbikach to wstyd gadać.. dwoje ma to samo imię.. bo ich matki nie potrafiły się ze sobą zmówić... żart) ;)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
( a o moich bejbikach to wstyd gadać.. dwoje ma to samo imię.. bo ich matki nie potrafiły się ze sobą zmówić... żart) :rolleyes:

 

Zawsze możesz wołać do nich po nazwisku :ph34r: (też żart, taki dowcip był)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W lato na stanie będę miał 3. Jako ciekawostkę dodam, że były tylko "dwa strzały".

 

Skoro już taki temat powstał, to mam pytanie do forumowych ojców:

Jak zapatrujecie się na działalność abonentów takich domen jak

piórnik*pl czy układanki*pl

Ten abonent przekierowuje na swoje strony wszystkie domeny jak leci, nie patrzy na tematykę, byle ruch by był.

To zadaniem rodziców jest odpowiednie zabezpieczenie komputera przed takimi stronami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten abonent przekierowuje na swoje strony wszystkie domeny jak leci, nie patrzy na tematykę, byle ruch by był.

To zadaniem rodziców jest odpowiednie zabezpieczenie komputera przed takimi stronami.

 

O właśnie!! Jakaś literówka youtube też przekierowuje na tą stronę ;/ dziewczyna chwilę na mnie dziwnie patrzyła jak to zobaczyła przypadkiem w historii :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
W lato na stanie będę miał 3. Jako ciekawostkę dodam, że były tylko "dwa strzały".

 

hmm..to kto jest ojcem tego3-ego?? :rolleyes::ph34r: (zarcik hardcorowy) ;)

 

Na pewno masz wesolo z blizniakam :) no i gratulacje oczywiscie

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwie dziewczyny, ale będą nas miliony. :)

 

Masz chłopie zdrowie :) , jednak ja bym głęboko się zastanowił bo nasz "mądry" ma kolejny pomysł na cięcia w postaci likwidacji becikowego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwie dziewczyny, ale będą nas miliony. :)

 

Czyżbyś planował uruchomić "produkcję taśmową"?? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz chłopie zdrowie :) , jednak ja bym głęboko się zastanowił bo nasz "mądry" ma kolejny pomysł na cięcia w postaci likwidacji becikowego :)

I tak nam nie wyplacili. Razy było już za późno, a za drugim razem nie mieliśmy zaświadczenia od ginekologa, że Natka przed urodzeniem dziecka była w ciąży. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
No to uważaj żebyś nie został starym kawalerem :)

Lepiej za późno niż za wcześnie... tym bardziej, jeżeli człowiek w młodym wieku ze względu na lawinę pracy nawet nie ma czasu na sen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepiej za późno niż za wcześnie... tym bardziej, jeżeli człowiek w młodym wieku ze względu na lawinę pracy nawet nie ma czasu na sen.

Odkąd mam Córeczkę powiedziałbym raczej lepiej za wcześnie niż za późno :) A to przynajmniej z kilku powodów...

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ojcem i samotnie wychowującą córkę jednocześnie jestem więc się pozwoliłam zaliczyć do tej zacnej grupy :)

 

Sandra od września pierwszoklasistka :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odkąd mam Córeczkę powiedziałbym raczej lepiej za wcześnie niż za późno :) A to przynajmniej z kilku powodów...

 

DD

 

Odkąd mam syna to podpisuję się pod tym oboma rękoma i nogami, też z przynajmniej kilku powodów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje "portfolio" to dwie gener(t)yczne peelki, w wieku 10 i 7 lat. I co ciekawe kosztują coraz więcej, choć teoretycznie powinny tanieć...

 

I z mojego punktu widzenia, czas na dzieci lepiej wybrać odpowiedni - ani za wcześnie, ani za późno. Żeby za młodu się wyszumieć i poznać beztroski smak szaleństwa, potem mając dzieci ustatkować, a gdy już znowu można zacząć szumieć (bo dzieci podrosły), to żeby być jeszcze pięknym i młodym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę już po fakcie, ale czas się pochwalić.

15 maja przyszła na świat moja cudowna córka Natalia Wiktoria.

Mój świat po raz drugi (po 4 letniej przerwie) przewrócony został do góry nogami, ale powoli staję na nogi :)

Córka jest zdrowa i piękna, żona urodziła siłami natury (choć nie było to takie łatwe).

Oczywiście uczestniczyłem w porodzie (jak i 4 lata temu).

 

Hmmm...chyba czas poprosić w pracy o podwyżkę ;)

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. jeszcze nawet nie było czasu zrobić porządnej imprezy (pępkowe czy jakoś tak)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×