Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

GryOnlive.pl

Recommended Posts

Pomysł dobry choć nie wiem czy lepszym rozwiązaniem nie byłoby rejestrowanie domen typu "nazwagry+live.com" bo raczej pod tego typu adresami będą powstawać "te lepsze" gry online. Ja np pykam w quakelive.com :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomysł dobry choć nie wiem czy lepszym rozwiązaniem nie byłoby rejestrowanie domen typu "nazwagry+live.com" bo raczej pod tego typu adresami będą powstawać "te lepsze" gry online. Ja np pykam w quakelive.com :rolleyes:

 

Lepszym rozwiązaniem, ale na pozbycie się w bardzo głupi sposób domeny...

 

Jeśli te gry rzeczywiście zaczną się rozwijać to Twoja domena będzie sporo warta, ale żeby się tego dowiedzieć nie pozostaje Ci nic innego jak czekać :ph34r:

 

Sam mam kilka domen, które coś warte będą dopiero za jakieś 5-10 lat myślę. Śmieje się, że dla dzieci będę trzymał, niektórzy dają dzieciom mieszkania, ja dam im po domenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat był dla mnie obcy, ale wczoraj - pod wpływem tego wątku - zagrałem w taką grę. Muszę powiedzieć, że było całkiem przyjemnie. Poczytałem trochę artykułów na ten temat i z komentarzy pod nimi wynikało, że większość osób widzi w tym przyszłość. Tak więc domena może sporo zyskać z czasem.

Edited by Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

 

Przyznam szczerze, że ja jeszcze nie próbowałem grać, poczekam aż lokalizacja serwerów będzie w EU, a nie w USA, bo obecnie opóźnienia na pewno są (pingi 150-200). Z czasem jak temat się rozwinie, powstaną serwery w Polsce to uważam, że czeka nas rewolucja. Gracze zamiast ładować co 2 lata XXXX w nowy sprzęt będą woleli zapłacić % tej sumy za grę onlive. Tylko co na to wielcy producenci podzespołów? Tu może być problem, bo to narazi ich na ogromne straty.

 

No nic, jeżeli temat się rozwinie i fraza "gry onlive", zyska podobną popularność jak obecnie "gry online" to XX XXX w zasięgu ręki, jak myślicie? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nic, jeżeli temat się rozwinie i fraza "gry onlive", zyska podobną popularność jak obecnie "gry online" to XX XXX w zasięgu ręki, jak myślicie? :ph34r:

 

Moim zdaniem ciężko będzie, żeby ktokolwiek tam coś odpalił z grami OnLive, bo cała ta technologia jest zastrzeżona dla firmy spod http://onlive.com (zobacz, że mają też onlive.pl i pełno znaków towarowych na Unię Europejską). Chyba, że będziesz właśnie im chciał ją sprzedać, ale wtedy albo mogą być zainteresowani albo wkurzeni (oba warianty możliwe).

 

W każdym razie technologia bardzo ciekawa i przyszłościowa. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×