Jump to content
bartxx86

Jaki prezent na drugą rocznicę?

Recommended Posts

Witajcie,

 

nigdy nie byłem zbytnio twórczy jeśli chodzi o prezenty, a 6 marca będę obchodził dwa lata związku z moją dziewczyną. Fajnie, wiem, ale tu pojawia się problem - co jej z tej okazji kupić? Bladego pojęcia nie mam a deadline tuż tuż. Pomożecie?

 

Od razu mówię - domena odpada :rolleyes:

 

Z góry dzięki za pomoc.

BB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałem ten komfort, że nie było konkretnej daty, więc rocznic nie obchodziliśmy ;-)

 

Pierwsze pytanie: Jaki budżet? :rolleyes: Książka, muzyka, film, gra? Jakie ma hobby?

 

Kolacja i róża odpada, to takie banalne. Zaskocz ją!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwsze pytanie: Jaki budżet? :rolleyes:

Kolacja i róża odpada, to takie banalne. Zaskocz ją!

 

Jak chcesz efektu to daj pierścionek zaręczynowy :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja miałem ten komfort, że nie było konkretnej daty, więc rocznic nie obchodziliśmy ;-)

 

Pierwsze pytanie: Jaki budżet? :rolleyes: Książka, muzyka, film, gra? Jakie ma hobby?

 

Kolacja i róża odpada, to takie banalne. Zaskocz ją!

 

Budżet powiedzmy niskie/średnie xxx - musi zostać na domeny :ph34r:

 

Hobby to dobry film, gry komputerowe (wiem, farciarz ze mnie ;)) - ale już dostała na gwiazdkę zestaw Simsów najnowszych, a wcześniej Resident Evil V.

 

Róże dostaje ode mnie bez okazji, kolacja była w Walentynki i teraz jest ZONK...

 

Biżuterii znowu też nie chcę kupować :/

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak chcesz efektu to daj pierścionek zaręczynowy :ph34r:

 

Nawet mi nie mów - wystarczy, że od niej i znajomych co jakiś czas słyszę takie aluzje ;)

 

Edit: Przepraszam za posta pod postem :rolleyes:

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Budżet powiedzmy niskie/średnie xxx - musi zostać na domeny :rolleyes:

 

Hobby to dobry film, gry komputerowe (wiem, farciarz ze mnie :ph34r:) - ale już dostała na gwiazdkę zestaw Simsów najnowszych, a wcześniej Resident Evil V.

 

A ulubiony film posiada na DVD? Prezent nie musi drogi ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ulubiony film posiada na DVD? Prezent nie musi drogi ;-)

 

Ma całą trylogię Matrixa, a V jak Vendetta właśnie ostatnio kupiłem na jakąś okazję.

 

Mówiła ostatnio o torebce, ale gdzie ja znajdę taką żeby się podobała :rolleyes: przecież to samobójstwo :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenę z jej imieniem.

 

Ania.pl - firma sprzedająca artykuły dziecięce ;P

 

Mam gdzieś w rezerwacji KochamCieAniu, ale to na inną okazję :ph34r:

 

Poza tym jak już pisałem domena odpada - wystarczy, że już musi o tym słuchać codziennie i ostatnio dostałem pytanie, czy istnieje na tym świecie jeszcze coś poza domenami ;) Istnieje?? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W profilu masz wpisane Tychy - do Katowic blisko ;-)

 

Wizz Air Katowice (KTW) Milan (Bergamo) (BGY) Sun, 6 Mar 06:00 Sun, 6 Mar 07:55 1h 55 179.01 PLN

Wizz Air Milan (Bergamo) (BGY) Katowice (KTW) Mon, 7 Mar 08:25 Mon, 7 Mar 10:10 1h 45 59.52 PLN

 

 

Kolacja we włoszech hmm... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że pomogę ;)

Proponuje Ci kupić karnet na cały dzień w jakimś dobrym SPA. Ona spędzi 8-9 godzin na kąpielach, masażach i peelingach, a jak wróci to będzie tak szczęśliwa że szok :) Później jakaś kolacja na mieście, noi wiadomo co dalej :rolleyes:

Sprawdzone, 10/10 :ph34r:

 

Czas kiedy będziesz miec ją z głowy można przeznaczyć na wbicie kolejnego lvl w WOWie albo posprzątanie ikonek z pulpitu ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
W profilu masz wpisane Tychy - do Katowic blisko ;-)

 

Wizz Air Katowice (KTW) Milan (Bergamo) (BGY) Sun, 6 Mar 06:00 Sun, 6 Mar 07:55 1h 55 179.01 PLN

Wizz Air Milan (Bergamo) (BGY) Katowice (KTW) Mon, 7 Mar 08:25 Mon, 7 Mar 10:10 1h 45 59.52 PLN

 

 

Kolacja we włoszech hmm... ;-)

 

Świetny pomysł, ale obawiam się, że polecieć musiałbym tam sam :ph34r: z racji tego, że oboje pracujemy we włoskiej korporacji Włochów to my mamy po dziurki w nosie musząc znosić ich na co dzień. Taki wypad więc nie byłby najlepszym pomysłem...

 

Ale podrzuciłeś mi bardzo dobry pomysł, poszukam czegoś w innym kierunku, Francja może :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet mi nie mów - wystarczy, że od niej i znajomych co jakiś czas słyszę takie aluzje :rolleyes:

[...]

 

... To już wiesz czego oczekuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Świetny pomysł, ale obawiam się, że polecieć musiałbym tam sam :ph34r: z racji tego, że oboje pracujemy we włoskiej korporacji Włochów to my mamy po dziurki w nosie musząc znosić ich na co dzień. Taki wypad więc nie byłby najlepszym pomysłem...

 

Ale podrzuciłeś mi bardzo dobry pomysł, poszukam czegoś w innym kierunku, Francja może :rolleyes:

 

Napisz z jakich lotnisk (oczywiscie za wyjatkiem katowic i krakowa) mozesz poleciec ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisz z jakich lotnisk (oczywiscie za wyjatkiem katowic i krakowa) mozesz poleciec ;-)

 

Właśnie w grę wchodziłyby tylko Katowice i Kraków...

 

... To już wiesz czego oczekuje.

 

Wiem, ale to jeszcze nie czas :rolleyes:

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cały dzień w Paryżu ;-)

 

Wizz Air Katowice (KTW) Paris (Beauvais) (BVA) Sat, 5 Mar 06:00 Sat, 5 Mar 08:15 2h 15 269.00 PLN

 

Ryanair Paris (Beauvais) (BVA) Milan (Bergamo) (BGY) Sat, 5 Mar 21:50 Sat, 5 Mar 23:10 12h 20 170.71 PLN

Wizz Air Milan (Bergamo) (BGY) Katowice (KTW) Sun, 6 Mar 08:25 Sun, 6 Mar 10:10 79.38 PLN

 

Łącznie 500zł osoba - sporo ;-) Gdybys pomyslal o tym wczesniej ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cały dzień w Paryżu ;-)

 

Wizz Air Katowice (KTW) Paris (Beauvais) (BVA) Sat, 5 Mar 06:00 Sat, 5 Mar 08:15 2h 15 269.00 PLN

 

Ryanair Paris (Beauvais) (BVA) Milan (Bergamo) (BGY) Sat, 5 Mar 21:50 Sat, 5 Mar 23:10 12h 20 170.71 PLN

Wizz Air Milan (Bergamo) (BGY) Katowice (KTW) Sun, 6 Mar 08:25 Sun, 6 Mar 10:10 79.38 PLN

 

Łącznie 500zł osoba - sporo ;-) Gdybys pomyslal o tym wczesniej ;-)

 

No rzeczywiście sporo, zważywszy jeszcze na fakt, że na miejscu trzeba znaleźć dobrą restauracyjkę i to też kosztuje myślę, że minimum 1500 pln taki wypad.

 

Może ktoś chce kupić jakąś domenę?? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000zł bilety + 100€ na jeden dzien spoko by Ci wystarczyło - dojazd z lotniska do centrum to kilka €. Na pewno wieże byście sobie obejrzeli + kolacja jakas dobra i jakas pamiatka ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie musi zaraz byc kolacja w Paryzu

 

To musi byc cos wyjatkowego od Ciebie specjalnie dla niej

Cos co wiesz tylko Ty o niej i najblizsze osoby tylko ze lubi

Kobiety uwielbiaja byc zaskakiwane!

 

Jak przyniesiesz kwiatki to wlozy je do sloika z woda (zwykle nie wiedza gdzie maja wazony) :rolleyes:

 

Ale jak zamowisz poczte kwiatowa i kurier przyniesie rano wielki bukiet jej ulubionych kwiatow z liscikiem od Ciebie to "sie posika ze szczescia".

 

Sprawdzone :ph34r:

 

fajna bielizna jest tez super prezentem (rowniez dla Ciebie) ;)

I naprawde lubia to dostawac

Ale na pewno nie wiedzialbys jak sie zabrac za kupowanie tego. To nie takie latwe.

ALe masz kolezanki na pewno to Ci potowarzysza w zakupach i doradza

 

Moze porozmawiaj z jej mama/siostra/przyjaciolka i Ci cos podsuna fajnego

 

Samo to ze pamietasz date to juz bedzie dla niej prezentem, a Paryz czy Pacanow sa podrzedne tutaj

 

To nie musi byc drogie, ma byc ORYGINALNE

 

p.s. Ja kiedys kupilem dziewczynie stara zardzewiala podkowe na pchlim targu za doslaownie 1-2 zl od dziadka borowego

wyczyscilem ja i odrestaurowalem i zapakowalem w pudelko by ja zmylic ze t ksiazka.

Mowila mi kiedys dawno ze bardzo chcialaby miec taka ale wszedzie sa nowe i "dopracowane".

Byla zachwycona tym ze pamietalem co lubi i ze znalazlem to mimo ze nie jest latwo.

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kobiety uwielbiaja byc zaskakiwane!

weź ją na kartingi - na bank będzie zaskoczona :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może znajdź jej jakieś SPA na grouponie lub czymś podobnym :rolleyes:

 

Wykupiłem jej pod koniec września zeszłego roku fajny zabieg kosmetyczny w klinice kosmetycznej w Katowicach i tak do końca marca jest ważny, a ona jeszcze nie była :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witajcie,

 

nigdy nie byłem zbytnio twórczy jeśli chodzi o prezenty, a 6 marca będę obchodził dwa lata związku z moją dziewczyną. Fajnie, wiem, ale tu pojawia się problem - co jej z tej okazji kupić? Bladego pojęcia nie mam a deadline tuż tuż. Pomożecie?

 

Od razu mówię - domena odpada :ph34r:

 

Z góry dzięki za pomoc.

BB

Ciekawe, czy Twoja dziewczyna też ma taki dylemat. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×