Jump to content
Sign in to follow this  
piastun

kujawy.org

Recommended Posts

Oddalibyście za niskie xxx ? Zaproponowałem wysokie xxx i uważam, że to chyba dobra cena. Co sądzicie na ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oddalibyście za niskie xxx ? Zaproponowałem wysokie xxx i uważam, że to chyba dobra cena. Co sądzicie na ten temat?

 

"

skoro juz zaproponowales wysokie xxx nie pozostaje nic innego tylko czekac :) Zgadzam sie z "waniawp " ,srednie xxx nie jest zle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm za taką końcówkę średnie-wysokie xxx jest odpowiednie, ale... w przypadku Kujaw moja opinia nie musi być obiektywna :)

 

*e-kujawy.pl

*wloclawska.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oddalibyście za niskie xxx ? Zaproponowałem wysokie xxx i uważam, że to chyba dobra cena. Co sądzicie na ten temat?

 

.org są bezwartościowe. znacie jakąś sprzedaż polskiego .orga powyżej średniego xxx?

Ja bym nawet nie zarejestrował, tym bardziej, że pod kujawy .pl .com .net nawet nie ma żadnej strony

 

Oddaj za niskie xxx i ciesz się, że się jej pozbyłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
.org są bezwartościowe. znacie jakąś sprzedaż polskiego .orga powyżej średniego xxx?

Ja bym nawet nie zarejestrował, tym bardziej, że pod kujawy .pl .com .net nawet nie ma żadnej strony

 

Oddaj za niskie xxx i ciesz się, że się jej pozbyłeś.

 

 

Znamy np. gielda.org 1 000,00 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
.org są bezwartościowe. znacie jakąś sprzedaż polskiego .orga powyżej średniego xxx?

Ja bym nawet nie zarejestrował, tym bardziej, że pod kujawy .pl .com .net nawet nie ma żadnej strony

 

Oddaj za niskie xxx i ciesz się, że się jej pozbyłeś.

 

Co do kujawy.pl - są strony działające w tej domenie na takiej samej zasadzie jak strony postawione na domenach funkcjonalnych NASK (chocby lubien.kujawy.pl). A bardzo ciekawa jest historia rejestracji kujawy.pl i kujawy.com.pl ale to materiał na nowy temat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do kujawy.pl - są strony działające w tej domenie na takiej samej zasadzie jak strony postawione na domenach funkcjonalnych NASK (chocby lubien.kujawy.pl). A bardzo ciekawa jest historia rejestracji kujawy.pl i kujawy.com.pl ale to materiał na nowy temat :)

 

Ja mam w swoim posiadaniu kujawy.info, kujawy.biz i kujawy.org i żal mi się rozstawać z którąkolwiek za takie pieniądze...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znamy np. gielda.org 1 000,00 PLN

 

No to teraz utwierdziłeś mnie w tym, że kujawy.org nie są warte więcej niż niskie xxx. Gielda - Topowy keyword sprzedany za 1.000 pln. To niby kujawy ktos mialby kupic za wysokie xxx? Może i znalazlby się kupiec, ale czekac w nieskonczonosc?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam w swoim posiadaniu kujawy.info, kujawy.biz i kujawy.org i żal mi się rozstawać z którąkolwiek za takie pieniądze...

 

Najbardziej byłoby mi żal rozstać się z kujawy.info

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najbardziej byłoby mi żal rozstać się z kujawy.info

 

Z tą akurat nie planuje się rozstawać :) Jeśli nie dostanę teraz dotacji na sklep internetowy to planuję ubiegać się o dotację na stworzenie portalu regionalnego, promującego wypoczynek, firmy, ciekawe miejsca... Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tą akurat nie planuje się rozstawać :) Jeśli nie dostanę teraz dotacji na sklep internetowy to planuję ubiegać się o dotację na stworzenie portalu regionalnego, promującego wypoczynek, firmy, ciekawe miejsca... Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

 

Myślę więc, że w niedalekiej przyszłości będziemy rywalizować na lokalnym rynku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam w swoim posiadaniu kujawy.info, kujawy.biz i kujawy.org i żal mi się rozstawać z którąkolwiek za takie pieniądze...

 

Miałem kiedyś kilka generyków .ORG i .BIZ

Nigdy nie dostałem oferty na żadną domenę .org, ani .biz i w końcu po kilku latach puściłem je bez żalu. BIZ i ORG nie mają większej wartości.

 

Puść ją za niskie xxx i zainwestuj te pieniądze w .PL lub .COM

 

Kujawy.info (200 pln), Kujawy.org (100 pln), Kujawy.biz (50 pln)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem kiedyś kilka generyków .ORG i .BIZ

Nigdy nie dostałem oferty na żadną domenę .org, ani .biz i w końcu po kilku latach puściłem je bez żalu. BIZ i ORG nie mają większej wartości.

 

Puść ją za niskie xxx i zainwestuj te pieniądze w .PL lub .COM

 

Kujawy.info (200 pln), Kujawy.org (100 pln), Kujawy.biz (50 pln)

 

.pl raczej nie do ruszenia (powody wyżej), chyba, że za odpowiednio wysoka kwotę. .com prędzej, ale na startup czy portal...nie odważyłbym się stawiać pod tą domeną projektu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę więc, że w niedalekiej przyszłości będziemy rywalizować na lokalnym rynku :)

 

Byłoby miło ;) A co do tej domeny .org, myślę, że negocjacje zakończą się na pułapie 250 zł i puszcze ją bez większego żalu.

 

Entersite: uważam, że kujawy.info jest warta co najmniej dziesięć razy więcej....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Entersite: uważam, że kujawy.info jest warta co najmniej dziesięć razy więcej....

 

Spokojnie jest tyle warta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×