Jump to content
polishprince

futbolpedia*pl

Recommended Posts

wyskocz gdzieś do kiosku i poszukaj miesięcznika futbol - nie jestem do końca pewien ale chyba wczoraj na stronie tytułowej widziałem tam informację, że startują z futbolpedią

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma co się zastanawiać, bo jeszcze im przyjdzie inny pomysł na nazwę i potem będą oferować tylko 120 PLN.

 

Sprzedawaj i świętuj dzień domeny :)

 

jestem tego samego zdania :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od tego czy potrzebujesz teraz kasę.

 

Domena może być warta w przyszłości więcej (kto wie), mi osobiście się ona podoba.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może być jedyny w historii amator na Twojego potwora :) w zw. z tym wg mnie spróbuj ją sprzedać za tę kwotę.

 

Napisałem "spróbuj" bo nie wiem kto do kogo "uderzył" z ofertą.

 

 

 

 

Niedawno [dzisiaj] Twoja cena dla tej domeny na "AM" wynosiła 125 tys. złotych :D. W tym momencie jest to 99 tys. zł.

 

Jeśli pytasz dzisiaj na di.pl o opinię dot. sprzedaży to po ... kiego zmieniasz te kwoty z prędkością światła i po co w ogóle je tam określasz pytając jednocześnie tutaj jaka to powinna być kwota?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

cene zmieniłem

 

ponieważ wcześniej ustawiona była "z sufitu" a teraz widzę ,że może wyjść z tego jakaś transakcja i jeśli większość na di.pl mówi,żeby sprzedać za 12k to biorę to pod uwagę i zmieniam cenę. Zrobiłem "bardziej adekwatną" może pojawią się jakieś kontroferty chociaż wydaje mi się iż w tym momencie nie od KK bardziej od domainera. Jestem nowym graczem na rynku i dlatego proszę o podpowiedzi bardziej doświadczonych "graczy"-szanuje każdą opinię i być może źle zrobię ale chyba nie przychylę się do większości. Na pewno Wasze podpowiedzi są dla mnie bezcenne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]Zrobiłem "bardziej adekwatną" może pojawią się jakieś kontroferty chociaż wydaje mi się iż w tym momencie nie od KK bardziej od domainera. [...]

 

 

Na to nie licz. Nie otrzymasz ze środowiska domenowego żadnej "kontroferty".

 

Sprzedaż tej domeny za kwotę 12 tys. złotych polskich od KK, o którym wcześniej napisałeś to moim zdaniem Twoja jedyna szansa związana ze sprzedażą przedmiotowej domeny za tę lub zbliżoną kwotę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mimo wszystko uważam, że domena nie zostanie sprzedana...

 

 

Również tak uważam, ale to inny temat byłby ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno [dzisiaj] Twoja cena dla tej domeny na "AM" wynosiła 125 tys. złotych :). W tym momencie jest to 99 tys. zł.

 

Jeśli pytasz dzisiaj na di.pl o opinię dot. sprzedaży to po ... kiego zmieniasz te kwoty z prędkością światła i po co w ogóle je tam określasz pytając jednocześnie tutaj jaka to powinna być kwota?

 

Cenę ustawiłem wcześniej tak jak mówiłem trochę "z sufitu" - w sumie od Was się dowiedziałem ,iż powstaje futbolopedia . Ja z takim zamysłem ją rezerwowałem i wydaje mi się bardzo dobry, na serwis piłkarski - i mimo ,że mój pomysł zrodził się wcześniej niż owa futbolopedia -to jej powstanie tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziło- to dobre przedsięwzięcie. Jeszcze raz dziękuję za wszelkie uwagi nawet jeśli są na nie! Na tym polega te forum i mi ono dużo daje/ło

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niedawno [dzisiaj] Twoja cena dla tej domeny na "AM" wynosiła 125 tys. złotych :). W tym momencie jest to 99 tys. zł.

 

Jeśli pytasz dzisiaj na di.pl o opinię dot. sprzedaży to po ... kiego zmieniasz te kwoty z prędkością światła i po co w ogóle je tam określasz pytając jednocześnie tutaj jaka to powinna być kwota?

 

 

Cenę ustawiłem wcześniej tak jak mówiłem trochę "z sufitu" -[...]

 

 

 

Powiem Ci prawie wprost co o tym myślę.

 

Zmieniłeś cenę - aby nie była już z "sufitu" - na 99 tys. i jest to nie tak wiele mniej niż 125 tys. Obydwie są wg mnie z "sufitu" wzięte. Twoja domena moim zdaniem nie zasługuje na takie kwoty.

 

Napisałeś tutaj o jakiejś potencjalnej kontrofercie ale zapewne nie od KK tylko od domeniarza. Skąd to przypuszczenie, że zapewne od domeniarza a nie od KK?

 

Przy tym wszystkim, nie przemawia do Ciebie argument, że domeniarz nie zapłaci Ci za tę domenę "chocby" tych ustawionych obecnie 99 tys zł.

 

 

Oczekujesz pomocy w wycenie ale jednocześnie zastrzegłeś się, iż nie przychylisz się do niej.

 

Napisałeś przy tym, że jesteś osobą początkującą w tej branży.

 

 

Zerknąłem na Twoje portfolio domen. Sprzedaż domeny futbolpedia*pl pozwoliłaby Ci zakupić jedną porządną domenę albo rozwijać biznes, - do którego wkroczyłeś - wyrzucając z Twojego portfolio domenowe śmieci. Prawie każdy wkraczający w domenowy interes sądzę, tak by właśnie postąpił a jednocześnie przyjmując ofertę 12 tys. za taką domenę jak "Zbawienie".

 

Ty jednak nie - do czego masz oczywiście prawo. To Twoje domeny a jedynie moja ich ocena.

 

Czy chcesz abym kontynuował mój monolog?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty jednak nie - do czego masz oczywiście prawo. To Twoje domeny a jedynie moja ich ocena.

Początki są trudne :) i zbyt duża chciwość bardzo szybko się mści. Ja miałem podobnie ;) z jedną z domen ( kwota była 4 razy mniejsza, jednak mimo to duża jak na tamtą domenę) ale nauka kosztuje ;)

 

Druga ewentualność że to jest jakaś próba promocji własnej domeny z nadzieję że ktoś z forum zechce zakupić tą domenę za kilka k zł ;) i to 12k zł jest to kontroferta na propozycję powiedzmy 500zł :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×