Jump to content
wupl

WA.PL > ostatnie kilka H aukcji

Recommended Posts

 

 

Cały serwis wa.pl zarabia ponad 3000zł na czysto miesięcznie tylko i wyłącznie na reklamie bet365, która pojawia się na aliasach

CYT z aukcji

 

to czemu sprzedajesz złotą kurę ?

Edited by whiskyananas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cały serwis wa.pl zarabia ponad 3000zł na czysto miesięcznie tylko i wyłącznie na reklamie bet365, która pojawia się na aliasach

CYT z aukcji

 

to czemu sprzedajesz złotą kurę ?

 

 

ja sprzedaje na tej aukcji tylko i wylacznie domene wa.pl bez reszty domen oraz konta partnerskiego

 

 

cena przy kupnie calosci jest zdecydowanie wyzsza

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sprzedaje na tej aukcji tylko i wylacznie domene wa.pl bez reszty domen oraz konta partnerskiego

 

 

cena przy kupnie calosci jest zdecydowanie wyzsza

 

nie kapuję....

CYT z aukcji

 

Oczywiście licytowana kwota obejmuje także serwis + wszystkie prawa do serwisu ( baza, grafika, skrypt )

 

czyli zwycięzca aukcji otrzyma cały serwis i domenę czy tylko domenę ?

Edited by whiskyananas

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie kapuję....

CYT z aukcji

 

Oczywiście licytowana kwota obejmuje także serwis + wszystkie prawa do serwisu ( baza, grafika, skrypt )

 

czyli zwycięzca aukcji otrzyma cały serwis i domenę czy tylko domenę ?

 

otrzyma domene wa.pl oraz serwis wraz z baza bez domen er.pl fe.pl wu.pl i orgs.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cały serwis wa.pl zarabia ponad 3000zł na czysto miesięcznie tylko i wyłącznie na reklamie bet365, która pojawia się na aliasach

CYT z aukcji

 

to czemu sprzedajesz złotą kurę ?

 

Moze juz reklama sie nie bedzie pojawiac? :) Bo z programu partnerskiego takie zarobki od jednego buka, to mit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze juz reklama sie nie bedzie pojawiac? :) Bo z programu partnerskiego takie zarobki od jednego buka, to mit.

 

 

jesli chodzi o reklamy .wa.pl zdecyduje nowy wlascicielem ( jezeli dojdzie do transakcji ), na pozostalych domenach napewno bedzie, do momentu sprzedazy pozostalych domen

 

jesli chodzi o zarobki to zapraszam na priv, mam pelny wyciag, historie itp wiec wszystko jest udokumentowane, od 17.10.2008 konto zarobilo 14 500 euro nie liczac marca ( gdzie juz jest 1500 euro )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretnie na czym zarobilo? To dosc wazne. :)

 

Jeszcze interesuje mnie jaki serwer jest tam potrzebny i jakie wiaza sie z tym oplaty. Moze byc na priv

Share this post


Link to post
Share on other sites
Konkretnie na czym zarobilo? To dosc wazne. :)

 

Jeszcze interesuje mnie jaki serwer jest tam potrzebny i jakie wiaza sie z tym oplaty. Moze byc na priv

 

screen poszedl na priv, jesli chodzi o server to w tej chwili to stoi na moim dedyku oplaty ok 300zl miesiecznie, ale wystarczy zwykly server np w home za 150zl rocznie

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena wa.pl nie zostala sprzedana

 

sprzedaz domeny wa.pl jak i calego serwisu wraz z domenami wa.pl er.pl fe.pl wu.pl orgs.pl jest aktualna, zainteresowane osoby prosze o kontakt

 

przy kupnie kompletu, atrakcyjna cena ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×