Jump to content
neoximek

egoiści.pl za 1000zł

Recommended Posts

Gratki. Ale widząc rosnąca potęgę egoisci.pl to bardzo, bardzo mało.

 

Miała ruch?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nawet nie sprawdzałem jaki miała ruch... po rejestracji napisałem do o2 czy są zainteresowani odkupieniem, i ustaliliśmy że pójdzie ona za tysiaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeprowadzalem kiedys transakcje z pewna ogolnopolska rozglosnia radiowa. Mialem tresciwa domene, dalem wysoka cene. Oni stwierdzili ze kupia ja jedynie za 20%. To byly i tak dobre pieniadze, biorac pod uwage, ze 2nikt inny by tej domeny za nawet mniejsze pieniadze nie wzial.

 

Nie zgodzilem sie. Powiedzieli mi, ze jak zmienie zdanie, to zebym dal znac. Im ona nie jest potrzebna. Poczekalem miesiac, ustawilem przekierowanie na strone www konkurencyjnego radia. Nic. ;) Drugi miesiac - cisza. Trzeciego odezwalem sie znow i sprzedalem,

 

 

Ten IDN nie byl wart nawet 500zl. Nie sadze by ruch z tej domeny byl wysoki - takze szczere gratulacje. Zrobiles dobry deal! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję, jak wyglądają formalności z o2, czy są bardzo wymagający ?

Czy nie mieli jakiś pretensji ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję, jak wyglądają formalności z o2, czy są bardzo wymagający ?

Czy nie mieli jakiś pretensji ? ;)

 

Na samym początku wysłałem do nich maila czy są zainteresowani odkupieniem odemnie domeny, napisali że tak są i jaka mnie kwota interesuje. Odpisałem że 30k (chyba trochę przesadziłem, hehe) dostałem odp. że ta kwota jest zbyt wygórowana i że nie są zainteresowani odkupieniem odemnie tej domeny. Więc postanowiłem wystawić domenę na allegro, aukcje nie potrwała nawet 30min. i dostałem maila z o2 o takiej tresci

Bardzo się cieszę, że wystawił ją Pan na Allegro w takiej a nie innej postaci.

 

Tym samym naruszył Pan zasady uczciwej konkurencji i podlegać będzie postępowaniu sądowemu. Sprawa została przesłana do naszego działu prawnego. Zrzuty strony aukcji zostały zapisane, a do Allegro zwróciliśmy się z prośbą o zachowanie wszelkich danych, które umożliwią identyfikację osoby wystawiającej.

 

Odważył się Pan nawet wykorzystać bezprawnie w ogłoszeniu aukcji nasze logo.

 

Od roszczeń możemy odstąpić, jeśli przekaże Pan domenę w nasze ręce w terminie 10 dni roboczych.

 

Michał Brański

nastepnie odpisałem

 

proponowałem państwu jej odkupienie ale nie byliście zainteresowani

wiec wystawiłem domene na allegro. Tymczasowo wstrzymam aukcje, na

okres 2-3 dni po czym jeszcze raz wystawie egoiści.pl na sprzedaż,

jeżeli nie beda państwo zainteresowani jej odkupieniem.

 

Wiec ponawiam propozycje kupna, sa państwo zainteresowani ??

 

Później rozmawiałem kilka dni z Panem Brańskim przez tlena i doszliśmy do porozumienia że zapłacą 1000zł za domene i odstąpią od pozwania mnie do sądu. Tydzień poźniej pojechałem na Jutrzenki spotkać sie z Panem Brańskim aby podpisać cesje i umowe sprzedaży.

 

Trochę długo zeszło się im z wpłata na konto (ok. 1 miesiąca)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co. Trzeba uważać jak domeny się wystawia. Gdybyś napisał w aukcji tylko egoiści.pl to nie mogliby nic zrobić.

 

Swoją drogą trzeba pogratulować refleksu Panu Brańskiemu.

 

Masz gdzieś linka do aukcji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma co. Trzeba uważać jak domeny się wystawia. Gdybyś napisał w aukcji tylko egoiści.pl to nie mogliby nic zrobić.

 

Swoją drogą trzeba pogratulować refleksu Panu Brańskiemu.

 

Masz gdzieś linka do aukcji?

 

 

aukcja juz dawno wygasla.... ale w opisie aukcji dałem takiego screena ;)21775.jpeg

post-583-1197054305_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

de facto nie mogli ci nic zrobic bo to ani nie znak towarowy poza ty YUP by czegos takiego nie zarejestrowalo swoja droga ... nic takiego nie zrobiles tez ... chyba, ze opis na aukcji zrobiles jakis pod ten ich serwis, ale to tez nic nie daje nawet jesli zamiesciles screeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za te skany wlasnie, czyli wykorzystanie znaku towarowego firmy o2.pl , w celach zarobkowych, moglbys byc udupiony.

Na przyszlosc pamietaj - co nie Twoje, nie rusz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×