Jump to content
Luke

Do(meno-main'o-net'o) pochodni, czyli who is who at Di.pl .... ;-)

Recommended Posts

Mam taka obserwacje odnosnie forum ... nie wiem czy pozostali uzytkownicy podziela ...

 

Otoz (byc moze z racji wieku) stale myla mi sie uzytkownicy o nick'ach pochodnych od "domen" i "net" (a jest Was wielu :) )

 

Staram sie Was wszystkich rozpoznawac, ale za nic w swiecie nie moge spamietac kto jest kto ;)

 

Nie macie takich problemow? Hmm... sam nie wiem, moze to juz jakas demencja starcza ?

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie również się mylą, więc po prostu traktuję ich jak jednego. Co to za różnica? Tak samo cabona i okk mi się mylą, bo mają podobne kolorystycznie avatary. Też mała różnica. Dla mnie też networker ~= neteler (podobny nick) Tak naprawdę, to rozróżniam tylko te osoby, z którymi robię często interesy lub które podpisują się imieniem i nazwiskiem, reszta to tylko atomy forum jako całości. :-P

 

[edit] No, może jeszcze rozróżniam osoby, które mają charakterystyczny nick i avatar + mądrze się wypowiadają. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie macie takich problemow? Hmm... sam nie wiem, moze to juz jakas demencja starcza ?

 

 

DEMENCJA :)

 

jesli chodzi o avatary to tmi myli sie z netelerem :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avatar tmi vs neteler. Już o tym wspominałem, kilka razy się zdziwiłem co takiego tmi napisał, widząc avatar Żółwia, a to był neteler :) Dlatego teraz bacznie przyglądam się nickowi. Na szczęście netelera już nie ma dużo na forum, więc mój problem się rozwiązał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×