Jump to content
Sign in to follow this  
bartxx86

Oferta wyceny domen internetowych

Recommended Posts

http://domeny.pl/wycena-domen.html

 

Ciekaw jestem tych wycen. Kto zaryzykuje i opisze nam według jakich kryteriów domeny.pl wyceniają domeny?? :P

 

Edit: Sam bym się zdecydował, ale mam już wszystkie płyty Pauli :P

 

Więcej info:

 

Wycena jednej domeny kosztuje teraz tylko 129 zł netto (realizacja po opłaceniu faktury). Wycena (około 4 stron A4) polega na szacowaniu wartości domeny w oparciu o 8 czynników obiektywnych. Trwa około 3 dni roboczych. Przygotujemy wycenę domeny pod kątem m.in.: lingwistycznym, potencjału w skali globalnej, statusu podobnych domen, sytuacji prawnej.

 

:P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz ja bym zaryzykował wycenę mojej domeny Smell.pl, ale tylko wtedy gdyby dodawali platynową płytę Dody.

 

Sam pomysł jak dla mnie dobry. Jeśli przyjąć, że wszystko co przynosi zysk jest dobre. A tak niestety nie jest, może złapią kilku początkowych domeniarzy, ale wątpię bo cena 129 jest dla nich zapewne zaporowa.

 

Sam mógłbym świadczyć takie usługi za 30 PLN ( kilka stron A4), tylko pytanie o zasadność takiego działania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam bym się zdecydował, ale mam już wszystkie płyty Pauli

 

Bartek, ale ta jest z autografem. Więc może jednak? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz ja bym zaryzykował wycenę mojej domeny Smell.pl, ale tylko wtedy gdyby dodawali platynową płytę Dody.

 

Sam pomysł jak dla mnie dobry. Jeśli przyjąć, że wszystko co przynosi zysk jest dobre. A tak niestety nie jest, może złapią kilku początkowych domeniarzy, ale wątpię bo cena 129 jest dla nich zapewne zaporowa.

 

Sam mógłbym świadczyć takie usługi za 30 PLN ( kilka stron A4), tylko pytanie o zasadność takiego działania.

 

Myślę, że znalazłoby się więcej osób na forum, które mogłyby świadczyć takie usługi, a na ich plus przemawiałby fakt, że wiemy kto domenę wycenia i co w tej branży osiągnął. Może jednak znajdzie się chętny, który będzie chciał żeby Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina szef wszystkich szefów wycenił mu domenę, mnie jednak na to nie złapią :P

 

Co innego gdyby była płyta Dody :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie czytalem do konca ich oferty bo zdjęcie na stronie było ucięte i mnie ich profesjonalizm zniechęcił.

 

Może można im dać do wyceny:

opony.pl

fly.pl

urlopy.pl

Albo inne z ujawnionymi kwotami? Ciekawe co napiszą?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja dam dyszkę :P

 

Ja daje drugą, jeszcze 109 i sprawdzamy :P

 

Może można im dać do wyceny:

opony.pl

fly.pl

urlopy.pl

Albo inne z ujawnionymi kwotami? Ciekawe co napiszą?

 

Myślę, że to akurat sprawdzą w CenyDomen. Jeśli już się tego podejmują to za pewnik uznaje, że wiedzą o istnieniu tej strony. Nie zdziwiłbym się jednak gdybyśmy na di.pl ujrzeli prośbę o wycenę domeny, którą im daliśmy do wyceny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam bym się zdecydował, ale mam już wszystkie płyty Pauli :P

Myślałem, że napiszesz, że masz już wszystkie...domeny wycenione :P

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślałem, że napiszesz, że masz już wszystkie...domeny wycenione :P

 

Sebastian

alpine5

 

No pewnie, całe portfolio mi już wycenili :P

 

PS. Paula ma świetny głos :P

 

Już wiem, że od dziś

Chcę dzielić z tobą wszystkie moje sny

Zasypiać i budzić się przy Tobie

Do końca swoich dni

 

:P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

129 zł za 4 strony A4 farmazonów to jak na Domeny.pl bardzp tanio. Pewnie jest haczyk w umowie i wycena musi być odnawiana u nich co roku. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
129 zł za 4 strony A4 farmazonów to jak na Domeny.pl bardzp tanio. Pewnie jest haczyk w umowie i wycena musi być odnawiana u nich co roku. :P

 

Od razu pewnie trzeba na 10 lat odnowić :P Przydały by się też jakieś zniżki pakietowe za wyceny, np 5 wycen za 500 PLN, to by było coś i wielki gest ze strony domeny.pl ! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×