Jump to content
Sign in to follow this  
Bazyli

PL24.pl

Recommended Posts

Ostatnio dość spore zainteresowanie domeną :

 

- PL24.pl

 

Sporo zapytań o nią i jedna konkretna oferta na 10k.

Moim zdaniem mało. A co Wy myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena jednak jeżeli chodzi o ofertę 10K to mocno bym się zastanawiał nad sprzedażą :P

 

 

 

ozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Opcja "-Ukryty-" raczej zbędna Bazyli :P

 

j/w. Również sprzedałbym za 10k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja "-Ukryty-" raczej zbędna Bazyli :P

 

j/w. Również sprzedałbym za 10k.

 

 

Chciał się ukryć to po co go demaskujesz? :P

 

Edit: A żeby nie było OT i raportu to dodam że też bym sprzedał za 10K :P

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Chciał się ukryć to po co go demaskujesz? :P

 

No faktycznie się ukrył jak cholera:

PL24.pl -> DomainPark.pl

 

Bezsens.

 

Edit: A żeby nie było OT i raportu to dodam: Ktoś by nie sprzedał za 10k? :P

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
No faktycznie się ukrył jak cholera:

PL24.pl -> DomainPark.pl

 

Bezsens.

 

Edit: A żeby nie było OT i raportu to dodam: Ktoś by nie sprzedał za 10k? :P

 

 

Wiesz to Ty wiem to Ja ale są tacy którzy nie wiedzą i po to jest opcja "ukryj" nie wiem jak dla kogo ale mnie się nie podoba takie "demaskowanie" :P

 

 

A żeby nie było OT i raportu to dodam: To twoja strona --> KLIK czy ktoś Ci robi darmową reklamę ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja "-Ukryty-" raczej zbędna Bazyli :P

 

j/w. Również sprzedałbym za 10k.

 

Pomyłka...:P

 

Chciałam dodać, że w tym roku, najpóźniej na początku przyszłego rusza nowy kanał w TVP, na wzór TVN24 tylko bardziej rozbudowany pod nazwą PL24. Oferta na 99% jest od nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałam dodać, że w tym roku, najpóźniej na początku przyszłego rusza nowy kanał w TVP, na wzór TVN24 tylko bardziej rozbudowany pod nazwą PL24. Oferta na 99% jest od nich.

 

Aaa to zmienia postać rzeczy. Domyślam się, że te 10k to jest ich pierwsza oferta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Wiesz to Ty wiem to Ja ale są tacy którzy nie wiedzą i po to jest opcja "ukryj" nie wiem jak dla kogo ale mnie się nie podoba takie "demaskowanie" :P

 

Ci, którzy nie wiedzą, nie są w stanie (wg mnie) wyceniać domen.

 

Opcji "Ukryj" można używać ale z głową, nie mając userów za debili.

 

Pomyłka...:P

 

Chciałam dodać, że w tym roku, najpóźniej na początku przyszłego rusza nowy kanał w TVP, na wzór TVN24 tylko bardziej rozbudowany pod nazwą PL24. Oferta na 99% jest od nich.

 

Taaa... pomyłka :P Za 48 godzin się jednak okaże że nie :P

 

 

Na 99% czyli co na to wskazuje? Konkret.

 

Jeśli nie jesteś pewny to trochę "lipa".

 

Powiesz za dużo, im to nie spasuje, to zrobią na subdomenie i wartość Twojej domeny spadnie do 0.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiesz za dużo, im to nie spasuje, to zrobią na subdomenie i wartość Twojej domeny spadnie do 0.

 

tak do zera to nie, bedzie na niej ruch przecież w takim wypadku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie sumka 10K jest dobra za tą domene. Jednak jeżeli wiesz na 99% z kim masz do czynienia to imo warto powalczyć o 15K. 5 tysięcy w sumie drogą nie chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
tak do zera to nie, bedzie na niej ruch przecież w takim wypadku

 

No w przypadku kiedy domena jest warta 10k, a później wartość spada do 500-1000 złotych to można mówić przenośnie o "zerze" :P

 

Według mnie sumka 10K jest dobra za tą domene. Jednak jeżeli wiesz na 99% z kim masz do czynienia to imo warto powalczyć o 15K. 5 tysięcy w sumie drogą nie chodzi.

 

Co innego negocjacje w przypadku dobrej domeny, a co innego pazerność ze względu na zasobność portfela klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli oferta sprzedaży tej domeny:

<a href="http://www.aftermarket.pl/domena/pl24.waw.pl?nostat=1" target="_blank" rel="nofollow">http://www.aftermarket.pl/domena/pl24.waw.pl?nostat=1</a>

 

Cieszy się takim zainteresowaniem na AM (198 odsłon oferty) to wydaje mi się, że Twoja jest do sprzedania za więcej niż 10k. Ja zaryzykowałbym kontrofertę w wysokości 20k, skoro dali stosunkowo wysoką propozycję (moim zdaniem) to na pewno liczą się z ewentualnymi negocjacjami i nie jest to ich ostateczna oferta.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli oferta sprzedaży tej domeny:

<a href="http://www.aftermarket.pl/domena/pl24.waw.pl?nostat=1" target="_blank" rel="nofollow">http://www.aftermarket.pl/domena/pl24.waw.pl?nostat=1</a>

 

Cieszy się takim zainteresowaniem na AM (198 odsłon oferty) to wydaje mi się, że Twoja jest do sprzedania za więcej niż 10k. Ja zaryzykowałbym kontrofertę w wysokości 20k, skoro dali stosunkowo wysoką propozycję (moim zdaniem) to na pewno liczą się z ewentualnymi negocjacjami i nie jest to ich ostateczna oferta.

 

 

Odsłony oferty chyba nie mają tutaj nic do rzeczy mam domenę która ma na dziań dzisiejszy ponad 5000 odsłon oferty i 0 zapytań :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Cieszy się takim zainteresowaniem na AM (198 odsłon oferty) to wydaje mi się, że Twoja jest do sprzedania za więcej niż 10k. Ja zaryzykowałbym kontrofertę w wysokości 20k, skoro dali stosunkowo wysoką propozycję (moim zdaniem) to na pewno liczą się z ewentualnymi negocjacjami i nie jest to ich ostateczna oferta.

 

Odsłony ofert to nie wyznacznik. Mam wiele domen gdzie odsłon oferty jest >1000 i dostaję co jakiś czas na nie średnie-wysokie XXX. Po propozycji ceny (średnio wysokie XXXX) klienci milkną.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odsłony ofert to nie wyznacznik. Mam wiele domen gdzie odsłon oferty jest >1000 i dostaję co jakiś czas na nie średnie-wysokie XXX.

 

Racja, może przesadziłem z tymi odsłonami. Jednak zgodzicie się chyba, że to raczej nie jest ich ostateczna oferta. Mało kto wykłada od razu kawę na ławę i rzuca maksymalną cenę jaką jest w stanie zapłacić (bynajmniej ja jeszcze się z taką sytuacja nie spotkałem).

 

Tak więc wszystko teraz w rękach sprzedającego i jego umiejętnościach negocjacyjnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Racja, może przesadziłem z tymi odsłonami. Jednak zgodzicie się chyba, że to raczej nie jest ich ostateczna oferta. Mało kto wykłada od razu kawę na ławę i rzuca maksymalną cenę jaką jest w stanie zapłacić (bynajmniej ja jeszcze się z taką sytuacja nie spotkałem).

 

Oj zdziwiłbyś się :P Klienci potrafią rzucić naprawdę wysoką ofertę i upierać się przy niej przez długi czas :P W końcu (po paru miesiącach bez innych ofert) zazwyczaj mięknę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Racja, może przesadziłem z tymi odsłonami. Jednak zgodzicie się chyba, że to raczej nie jest ich ostateczna oferta. Mało kto wykłada od razu kawę na ławę i rzuca maksymalną cenę jaką jest w stanie zapłacić (bynajmniej ja jeszcze się z taką sytuacja nie spotkałem).

 

Tak więc wszystko teraz w rękach sprzedającego i jego umiejętnościach negocjacyjnych.

 

 

Tu się zgodzę :P Myślę że podciągnięcie ceny jeszcze o 2-3 K będzie na prawdę bardzo satysfakcjonujące :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj zdziwiłbyś się :P Klienci potrafią rzucić naprawdę wysoką ofertę i upierać się przy niej przez długi czas :P W końcu (po paru miesiącach bez innych ofert) zazwyczaj mięknę :P

 

Wysoką dla Ciebie czy dla nich? Skoro wysoka to sprzedawaj :P

 

PL 24 jest skierowany do odbiorców w grupie wiekowej 25-49, którzy chcą być na bieżąco z tym, co aktualnie dzieje się w kraju i na świecie, a także chcą uzyskać sprawdzoną informację o najważniejszych wydarzeniach.

 

Jeśli swoją ofertę chcą budować na serwisie tego typu to imho muszą mieć tą domenę. Chyba, że zrobią jak z serialem Rodzinka (po Tvp można się wszystkiego spodziewać), jednak jeśli ma to być niezależny program to jakoś nie widzę tego w domenie pl24.tvp.pl :P

 

Edit: Swoją drogą ciekaw jestem do kogo należy pl24.tv - zarejestrowana 21.01 br. :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś ma interes oraz fundusze i mu zależy to zapłaci, a jak ktoś nie ma pieniążka to mu 10zł będzie szkoda.

 

Ja bym złożył kontrofertę na 15k - 20k, i tak kupią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku tej domeny pieniadze sa sprawa drugorzedna. Generalnie chodzi o wzrost wartosci tej domeny po starcie tego kanalu. Bo byc moze bardziej oplacalne na dluzsza mete bedzie uruchomienie wlasnego serwisu. Zatem trzymac czy sprzedawac ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przypadku tej domeny pieniadze sa sprawa drugorzedna. Generalnie chodzi o wzrost wartosci tej domeny po starcie tego kanalu. Bo byc moze bardziej oplacalne na dluzsza mete bedzie uruchomienie wlasnego serwisu. Zatem trzymac czy sprzedawac ?

 

W takiej sytuacji na Twoim miejscu ustaliłbym satysfakcjonującą dla mnie cenę i próbował ją uzyskać na drodze negocjacji. Jeśli nic by z tego nie wyszło i nie zostałaby ona osiągnięta Twój problem rozwiązałby się sam i wtedy mógłbyś sobie ją trzymać bez wyrzutów sumienia :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przypadku tej domeny pieniadze sa sprawa drugorzedna. Generalnie chodzi o wzrost wartosci tej domeny po starcie tego kanalu. Bo byc moze bardziej oplacalne na dluzsza mete bedzie uruchomienie wlasnego serwisu. Zatem trzymac czy sprzedawac ?

 

Osobiście bym to sprzedał (ale nie nisko), możesz mieć pecha jak poszukają innej domeny dla tej telewizji.

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×