Jump to content
Sign in to follow this  
bartxx86

*SÓL*NET*

Recommended Posts

Coś się ostatnio uparłeś na trzyliterowe IDN'y :P a co do domeny sół . net to trochę końcówka mi nie pasuje do keywordu :)

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś się ostatnio uparłeś na trzyliterowe IDN'y :P a co do domeny sół . net to trochę końcówka mi nie pasuje do keywordu :)

 

 

 

Pozdrawiam

 

Niestety trzyliterowe nIDN-y już zajęte :P

 

Też mi nie pasuje, ale myślę, że może to być jakaś alternatywa dla sól*pl wystawionej na sprzedaż za ponad 20k :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak dla mnie 0zł z nIDNem komplet 100-200zł MAX

 

sól.net - 0

 

ale nie mogę się zgodzić z Sodeko, że nIDN 100-200 zł max

i myślę, że

 

sol.net jest warta kilkanaście tysięcy $ USD

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak dla mnie 0zł z nIDNem komplet 100-200zł MAX

 

 

Globalna trzyliterówka wraz z IDN-em 200 zł maks?

 

Sorry, ale czasem mam wrażenie, że di.pl jest całkowicie do granic niezrozumiałej ignorancji :) zaślepione peelkami.

 

Posiadacz domeny z tym samym keyword'em ale w .com nie sprzeda jej za mniej niż 80 tys EUR a żeby być bardziej konkretnym to cena musi przekroczyć tę liczbę aby transakcja doszła do skutku.

Domeny .net prawdopodobnie uważane są [w USA?] za naturalny "substytut" .com'ów.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha przepraszam panowie zagalopowalem sie :P sam sie z soba nie zgadzam pisalem chyba z automatu troche :) nie lubie generalnie IDNów chyba ze sa kompletne z nidn stad moja bez sensowna wypowiedz :P

 

oczywiscie sol . net na rynku d2d warta nawet klika tyś USD

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahaha przepraszam panowie zagalopowalem sie :) sam sie z soba nie zgadzam pisalem chyba z automatu troche :P nie lubie generalnie IDNów chyba ze sa kompletne z nidn stad moja bez sensowna wypowiedz :P

 

oczywiscie sol . net na rynku d2d warta nawet klika tyś USD

 

Jak zobaczyłem posta z wyceną kompletu na 100-200 to pomyślałem, że dobra impreza musi u Ciebie być ;) Gdybym miał nIDN to bym liczył tysiące dolarów :P

 

Wiem, że moja domena z racji posiadania znaków narodowych takiej ceny nigdy nie osiągnie, ale mówicie, że aż 0 jest warta?

 

A co myślicie o koń*net? Koń*eu poszła w 2009 roku za 450 zł i stoi pod nią stronka z pensjonatem dla koni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

powiem tak , dla mnie każdy IDN bez nIDNa jest warty tyle co nic. napewno nie pod poważny projekt. czy to bedzie pożyczka.pl czy prąd.pl czy nieruchomości.pl poniewaz nie moglbym zniesc tego ze wlasciciel nIDNA łyka moj ruch . Nie mowie ze ww domeny sa nic nie warte poniewaz wiadomo ze ruch na 100% posiadaja i to typein i mozna na tym smialo zarabiac ale tak jak mowie nic powaznego pod samym idn bym nie postawil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×