Jump to content
DD

Ruszyły promocje w ACTIVE 24!

Recommended Posts

ACTIVE 24 jako pierwsza w Polsce firma rejestrująca domeny zaoferowała swoim Klientom super tanie polskie domeny!

 

http://www.domenytanio.pl oferuje domeny .pl w cenie 9.00 PLN netto / rok, natomiast http://www.active24.pl w cenie 9.90 PLN netto / rok.

 

Zamówienia składane w grudniu 2007 r. aktywują się i wykonają 2 stycznia 2008 r. Zamówienia składane od 2 stycznia 2008 r. będą wykonywały się na bieżąco.

 

Więcej o promocji w serwisie http://www.active24.pl :

http://www.di.pl/index.php?showtopic=6873

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie z tym prześcigywaniem się, bo niedługo będziemy miesiąc przed faktycznym startem promocji oferować niższe ceny :P

Jak sobie radzicie później ze zdziwieniem klientów (a i pewnie pretensjami), że domeny zostaną zarejestrowane tak późno? Chyba, że to Wasza pierwsza akcja "w tym stylu" ;)

 

ps. A co jak NASK wycofa się z promocji? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do DD. Dlaczego cena w ACTIVE 24 jest inna niż w DomenyTanio?

 

Czy nie chodzi o to ze w DomenyTanio AuthInfo wydaje sie za darmo po 2 latach? Jest nizsza cena odnowienia niz w ACTIVE 24, ale w ACTIVE 24 jest AuthInfo za free? Jesli tak jest to ciezki orzech do zgryzienia co wybrac ACTIVE 24 czy DomenyTanio :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spokojnie z tym prześcigywaniem się, bo niedługo będziemy miesiąc przed faktycznym startem promocji oferować niższe ceny ;)

Jak sobie radzicie później ze zdziwieniem klientów (a i pewnie pretensjami), że domeny zostaną zarejestrowane tak późno? Chyba, że to Wasza pierwsza akcja "w tym stylu" ;)

 

ps. A co jak NASK wycofa się z promocji? :P

 

Na stronach jest wszystko opisane, również podczas zamawiania jest informacja o aktywacji 2 stycznie 2008 - nikt nikogo nie zmusza do zamawiania po niskich cenach :P Można wybrać wyższą cenę i zarejestrować domenę "od ręki".

 

NASK nie wycofa się z promocji ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie do DD. Dlaczego cena w ACTIVE 24 jest inna niż w DomenyTanio?

 

Bo to 2 różne serwisy z innymi ofertami - inna cena rejestracji, inna cena przedłużenia, inne warunki promocji :P

 

Czy nie chodzi o to ze w DomenyTanio AuthInfo wydaje sie za darmo po 2 latach? Jest nizsza cena odnowienia niz w ACTIVE 24, ale w ACTIVE 24 jest AuthInfo za free? Jesli tak jest to ciezki orzech do zgryzienia co wybrac ACTIVE 24 czy DomenyTanio ;)

 

Dokładnie tak - trzeba zdecydować, co się komu bardziej opłaca i wybrać najlepszą opcję - u nas do wyboru do koloru :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam inną sprawę. Zarezerwowałem (powiedzmy, że wczoraj) domenę jeszcze na starych warunkach - czy mogę opłacić ją już wg nowego cennika? Wiem, że taka możliwość jest w przypadku zmian cen w rejestracjadomen.pl - czy w DT jest podobnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja mam inną sprawę. Zarezerwowałem (powiedzmy, że wczoraj) domenę jeszcze na starych warunkach - czy mogę opłacić ją już wg nowego cennika? Wiem, że taka możliwość jest w przypadku zmian cen w rejestracjadomen.pl - czy w DT jest podobnie?

 

Niestety nie ma takiej możliwości - jeśli dokonałeś rezerwacji wcześniej, to wygaśnie ona jeszcze przed końcem tego roku a dopiero od 2008 będziemy mogli rejestrować w niższych cenach. W takim przypadku możesz skasować zamówienie i poczekać aż domena ponownie będzie wolna do rejestracji - wtedy można zamówić ponownie domenę na warunkach promocyjnych.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje zamówienie wygaśnie wieczorem, 1go stycznia 2008.

 

Niestety rejestracje z promocji zaczniemy dopiero 2 stycznia.. dlatego będę musiał jednak poprosić o ponowne złożenie zamówienia.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No trudno.

 

Kolejna sprawa - zamówione teraz domeny mają status "oczekuje". Rozumiem, że 2go zmieni się on automatycznie na domyślny status dla danego konta aktywne/zatrzymane. Zakładając, że jest to zatrzymane, to trzeba będzie 2go zmienić go na aktywne, dobrze rozumuję?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No trudno.

 

Kolejna sprawa - zamówione teraz domeny mają status "oczekuje". Rozumiem, że 2go zmieni się on automatycznie na domyślny status dla danego konta aktywne/zatrzymane. Zakładając, że jest to zatrzymane, to trzeba będzie 2go zmienić go na aktywne, dobrze rozumuję?

 

Tutaj właściwie nie zostało to jeszcze postanowione - można zrobić tak, żeby przeszły w stan zatrzymane (i tak pewnie będzie), ale z drugiej strony trzeba będzie samodzielnie wejść 2 stycznia po południu i aktywować domeny. Oczywiście to tylko dla tych Klientów, którzy mają domyślnie wszystkie zamówienia zatrzymywane.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście to tylko dla tych Klientów, którzy mają domyślnie wszystkie zamówienia zatrzymywane.

 

DD

A gdzie to sie zmienia? Ustawił bym manualnie na zatrzymane ale pisze, że nie mozna

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie to sie zmienia? Ustawił bym manualnie na zatrzymane ale pisze, że nie mozna

 

Dla zamówionych w promocji domen (które będą rejestrowane 2 stycznia 2008) nie można zmienić statusu. Status zmieni się automatycznie na aktywne lub zatrzymane 2 stycznia 2008 roku i jeśli środki będą na koncie a zamówienia aktywne - nastąpi rejestracja. Jeśli zamówienia będą zatrzymane - trzeba je będzie aktywować. Zamówienia mogą być domyślnie zatrzymywane (wszystkie) na prośbę Klienta. Wystarczy wysłać zgłoszenie z numerem Klienta na mój adres: daniel.dryzek@active24.pl

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe ile juz bylo dziisaj wiecej rejestracji domen :P

 

Dużo więcej ;) Ale nie rejestracji, tylko na razie rezerwacji :P

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

http://secondarymarket.pl - pierwsza międzynarodowa konferencja o domenach w Polsce! Wstęp: BEZPŁATNY

Share this post


Link to post
Share on other sites
I dlatego lubie domenytanio.pl :-)

 

PS: Cene przedluzen tez zmniejszcie :P

 

Zmniejszamy! W Active24.pl 1 zł netto miesięcznie mniej - czyli za rok cena przedłużenia będzie już o 13 zł niższa niż obecnie. Dodatkowo dla Klientów z dużą ilością domen już teraz oferujemy korzystne rabaty :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
korzystam z tej firmy, tylko nie podoba mi sie jeszcze sposob platnosci... ze po kolei zamowienia sie rejesrtruje ;)

 

A jak się mają rejestrować - losowo? ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdaję sobie sprawę, że pełne informacje odnośnie tego kiedy domena zostanie zarejestrowana są podane, ale to i tak nie uchroni od ludzi, którzy tego nie przeczytają, a tu okres czekania jest dość długi ;) Życzę jak najmniej tego rodzaju osóbek, które nie przeczytają, a zamówią ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdaję sobie sprawę, że pełne informacje odnośnie tego kiedy domena zostanie zarejestrowana są podane, ale to i tak nie uchroni od ludzi, którzy tego nie przeczytają, a tu okres czekania jest dość długi ;) Życzę jak najmniej tego rodzaju osóbek, które nie przeczytają, a zamówią ;-)

 

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest zaprawione w boju z Klientami ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nasze Biuro Obsługi Klienta jest zaprawione w boju z Klientami ;)

 

DD

 

 

w panelu klienta, na zakladce "zamowienia" przydaloby sie pokazywac wiecej domen, mysle ze 50-100 bedzie odpowiednia wartoscia

bo tak trzeba klikac po kolejnych zakladkach zeby znalezc domene

 

 

i chyba uzyteczna bylaby tez funkcja pobrania listy domen oczekujacych na zamaowienie (tak jak jest to zrobione dla domen zarejestrowanych)

Share this post


Link to post
Share on other sites
w panelu klienta, na zakladce "zamowienia" przydaloby sie pokazywac wiecej domen, mysle ze 50-100 bedzie odpowiednia wartoscia

bo tak trzeba klikac po kolejnych zakladkach zeby znalezc domene

 

To już niedługo.

 

i chyba uzyteczna bylaby tez funkcja pobrania listy domen oczekujacych na zamaowienie (tak jak jest to zrobione dla domen zarejestrowanych)

 

A tą propozycję przekażę naszym Programistom ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

no mi sie nie podoba to, ze czasami sie zarezerwuje domene a pozniej czlowiek nie chce jej kupic a zapomni ze jest na liscie i sie za nia zaplaci przez przypadek zamiast za inna

Share this post


Link to post
Share on other sites
no mi sie nie podoba to, ze czasami sie zarezerwuje domene a pozniej czlowiek nie chce jej kupic a zapomni ze jest na liscie i sie za nia zaplaci przez przypadek zamiast za inna

 

Wystarczy mail do supportu, a wszystkie rezerwacje na starcie będą zablokowane do rejestracji. Nie wiem czy w Active24 to oferują, ale w DomenyTanio na pewno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×