Jump to content
Sign in to follow this  
bicazzo

Chciałbym wylać żal

Recommended Posts

Jakies 4 miesiace temu mialem na testach literowki kwejk.pl teraz widze ze jest to jedna z najczesciej odwiedzanych stron, generowaly sredni ruch najlepsze 30 na dzien a wykupienie wszystkich kosztowaloby około 300 zl, czy popełniłem błąd ze ich nie zarejestrowalem? Jesli tak to jak bardzo kosztowny błąd?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakies 4 miesiace temu mialem na testach literowki kwejk.pl teraz widze ze jest to jedna z najczesciej odwiedzanych stron, generowaly sredni ruch najlepsze 30 na dzien a wykupienie wszystkich kosztowaloby około 300 zl, czy popełniłem błąd ze ich nie zarejestrowalem? Jesli tak to jak bardzo kosztowny błąd?

 

Bardzo kosztowny błąd.

 

Jeśli to było 4 miesiące temu to pewnie była i wśród nich domena kweik, tylko ona to już -5k...

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh ja mialem mozliwosc zarejestrowac wiekszosc literowek naszej-klasy bo byly chyba 3 czy 4 zajete, to dopiero bol :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pociesze Cie że nadal można zarejestrować literówkę kwejka z ruchem 30 i więcej uniq na dzień :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pociesze Cie że nadal można zarejestrować literówkę kwejka z ruchem 30 i więcej uniq na dzień :)

 

Tu się zgodzę. Ja regnąłem 29.05 z palca kwiejk.pl z ruchem 50+ :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×