Jump to content
mikolaj

Proszę o wycenę domeny G3.eu

Recommended Posts

Witam,

 

Dostałem pewną ofertę, ale nie jestem pewien co do jej wartości. Proszę o wycenę i ile wg. Was by była warta analogicznie G3.pl ?

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

G3.pl nie jest moja. Wiem, że to niezgodne z regulminem, ale ciekawi mnie jaki byłby stosunek wartość jednej domeny do drugiej, może z okazji Świąt moderatorzy przymkną na to oko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
G3.pl nie jest moja. Wiem, że to niezgodne z regulminem, ale ciekawi mnie jaki byłby stosunek wartość jednej domeny do drugiej, może z okazji Świąt moderatorzy przymkną na to oko ;)

Może.. ale ja się narażać nie będę.

 

Szacunek za dwu znakową .eu ;) Napisz jak ją zdobyłeś? Świeża rejestracja czy rynek wtórny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
G3.pl nie jest moja. Wiem, że to niezgodne z regulminem, ale ciekawi mnie jaki byłby stosunek wartość jednej domeny do drugiej, może z okazji Świąt moderatorzy przymkną na to oko ;)

 

G3.pl jest moja. W pierwszym odruchu chciałem zamknąć temat, ale rozbroiłeś mnie tymi świętami. :-P

W takim razie wyceniajcie obie domeny, jeśli macie ochotę. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb: to tak apropos offtopicu ;) wiesz, ze wiara.pl byla kiedy moja ;)

 

co do domen to chyba 10k eurakow to troche przesadzona ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

odswiezam temat bo dostalem oferte na poziomie 4.500e a ze potrzebuje pieniedzy mysle zeby sprzedac. Co myslicie o rozwiazaniu, ze oferte oferent zlozy mi przez sedo i wtedy wystawie to na licytacje z jego startowa oferta?

 

Proszę o rade, bo nigdy nic nie wystawiałem na sedo, a wiem, że można się przejechać tak jak mówił pb przy sprzedaży domeny perl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

G3 to nie 3G, a .eu to nie .com (...ale)

 

z SEDO różnie bywa i jak wystawisz to na dwoje babka wróżyła, może okazać sie że wyciągniesz okolice 10K, ale w najgorszym razie klient kupi za 4500

nic nie tracisz oprócz prowizji oczywiście

Share this post


Link to post
Share on other sites

no mysle ze klient moglby pokryć i koszty sedo, w koncu bedzie mial wszystko bezpiecznie itp.

 

Pytanie brzmi czy jak zobaczy ze jest licytacja to czy moze sie wycofac i do transakcji moze nie dojsc?

 

I też mam na myśli ten problem

 

I co? I nic! Domena *nie* pokazała się na głównej stronie! Po czasie dowiedziałem się (Kamila ponoć też o tym nie wiedziała), że na głównej pokazują się tylko aukcje com, net i co.uk, jakoś niedawno to ustawili. A więc gdy moja aukcja za 6010GBP kończyła się po cichu, na głównej wisiały jakieś .net-owe miernoty po $100. Porażka... Oczywiście nie ma żadnej pewności, że pokazanie się na głównej wpłynęło by jakoś na ostateczną cenę, ale sam fakt takiego traktowania aukcji jest wkurzający.

 

Spytałbym Kamili czy może się to zmienilo i eu tez beda na głownej, ale czy ma ktoś do niej maila?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka ostatnich sprzedaży dwuznakowych .eu na Sedo:

 

r4.eu $867 2008-04-08

r3.eu $1,022 2008-04-08

h5.eu $643 2008-04-02

y0.eu $400 2008-04-02

n8.eu $884 2008-03-26

 

źródło: namebio.com

 

 

Ja bym się cieszył nawet z tych 4,5k €. Myślę, że to dobra cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No pewnie, że dobra :D

 

Chyba, że wolisz czekać kilka lat ;-) Za 10 lat cena będzie o wiele wyższa na pewno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie brzmi czy jak zobaczy ze jest licytacja to czy moze sie wycofac i do transakcji moze nie dojsc?

 

 

Trzeba by zajrzeć do regulaminu SEDO czy kupujacy może zrezygnować z transakcji po wejsciu domeny w aukcje.

Jeżeli jest zainteresowany to nie sądzę żeby go to wystraszyło, ...sam kupiłem w ten sposób parę domen (fakt że bałem się że kto śmi podkupi ale nie wycofałem się)

 

Jeżeli chcesz zmniejszyć ryzyko do minimum i faktycznie ta kasa c jest potrzebna to sprzedaj za 4500 EUR.

To nie jest zła cena za .eu, tym bardziej biorac pod uwagę że kupiłeś ją chyba w rynku pierwotnym.

 

ale z drugiej strony Go3.com sprzedała siew lutym za $55,000.

.eu to nie .com, ...ale niezbadane są wyroki Boskie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilka ostatnich sprzedaży dwuznakowych .eu na Sedo:

 

r4.eu $867 2008-04-08

r3.eu $1,022 2008-04-08

h5.eu $643 2008-04-02

y0.eu $400 2008-04-02

n8.eu $884 2008-03-26

 

źródło: namebio.com

Ja bym się cieszył nawet z tych 4,5k €. Myślę, że to dobra cena.

 

 

Czy to przypadek ze ceny za zakonczone aukcje za domeny dwuznakowe eu zakonczyly sie ponizej 1000$

czy faktycznie tak nisko stoja?

 

nie wiele wyzej niz polskie dwuznakowe, a rynek EU jest wiekszy....

 

Jak sadzicie czy ceny za takie domeny moga byc za 2-3 lata powyzej 2-5k euro ...czy nie ma szans na to ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to przypadek ze ceny za zakonczone aukcje za domeny dwuznakowe eu zakonczyly sie ponizej 1000$

czy faktycznie tak nisko stoja?

 

ale popatrz tylko na te domeny

 

y0.eu ;)

moim zdaniem to cud że poszła za $400

 

h5, r3 nieco lepiej chociaż nie nasówają mi się żadne rozszerzenia.

 

G3 jest nawet sporo chociaż też nie tyle co 3G

 

na przykład:

 

SR22GTSx_Gold0022-T.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale popatrz tylko na te domeny

 

y0.eu ;)

moim zdaniem to cud że poszła za $400

 

h5, r3 nieco lepiej chociażnei nasówają mi się żadne rozszerzenia.

 

G3 jest nawet sporo chociaż teżnei tyle co 3G

 

na przykład:

 

pewnie ze y0 nic nie znaczy;)

 

 

to ciekawe po co komus vyi.com kupiona za 8tys ;) na sedo

 

tylko dlatego ze to 3literowa com;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×