Jump to content
Sign in to follow this  
doggystyle4

jeronimo#pl robotsamba#pl

Recommended Posts

jeronimo#pl - czy może mieć komercyjne zastosowanie? JMD ma raczej wystarczającą ilość domen, więc na razie nie pytam ich:)

robotsamba#pl - czy łamię TM?

 

dzięki za opinię

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeronimo.pl lepiej w jej nawet nikomu nie próbuj sprzedać chyba że masz dosyć kasy na adwokata.

 

A to dlaczego? Jeronimo to imię męskie spotykane głównie w Hiszpanii i Portugalii.

Między Jeronimo a Jeronimo Martins jest duża różnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to dlaczego? Jeronimo to imię męskie spotykane głównie w Hiszpanii i Portugalii.

Między Jeronimo a Jeronimo Martins jest duża różnica.

 

dokładnie... przy rejestracji wziąłem właśnie ten fakt pod uwagę. Domenkę regnąłem ze względu na dużą ilość wyszukiwań w G.

Może ktoś się wypowie w sprawie robota? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tak , sobie możesz wciskać , jeśli by ktoś chciał to tak Cię pocisną że oddałbyś tą domenę i dopłacił jeszcze za rejestracje. I nie udowodnisz im że kierowałeś się czymkolwiek innym jak nie nazwą znanego właściciela sklepów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak tak , sobie możesz wciskać , jeśli by ktoś chciał to tak Cię pocisną że oddałbyś tą domenę i dopłacił jeszcze za rejestracje. I nie udowodnisz im że kierowałeś się czymkolwiek innym jak nie nazwą znanego właściciela sklepów.

Ale wymyśliłeś bzdurę :(

czyli np. właściciel domeny irena.pl powinien bać się firmy dr Irena Iris? itp.,itp.

Dzięki, poprawiłeś mi humor przed snem :)

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak tak , sobie możesz wciskać , jeśli by ktoś chciał to tak Cię pocisną że oddałbyś tą domenę i dopłacił jeszcze za rejestracje. I nie udowodnisz im że kierowałeś się czymkolwiek innym jak nie nazwą znanego właściciela sklepów.

 

:(

No cóż.. mogę Ci tylko powiedzieć, że jak najbardziej JMD było natchnieniem dla mnie w momencie rejestracji - nie przeczę. Zresztą z mojego pierwszego posta można wnioskować, że mój pierwszy kierunek, to JMD. Przyznaję również oficjalnie, że marzę, by JMD zainteresowało się tą domeną. Jak chcesz możesz wysłać im linka do tego wątku i śledzić moją sprawę w PIIT. Chociaż bardziej polecałbym CenyDomen :)

 

pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chociaż bardziej polecałbym CenyDomen :)

 

widze jestes bardzo pewny domeny nie odbiora ale napewno JMD jej nie kupi , tyle z mojej strony :(

 

Daniel

Share this post


Link to post
Share on other sites
widze jestes bardzo pewny domeny nie odbiora ale napewno JMD jej nie kupi , tyle z mojej strony :)

 

Daniel

 

Eee... to było półżartem, gdyby JMD zainteresowałoby się tą domeną, to by ja kupili, a nie próbowali odzyskać na drodze sądowej.. Tyle mojego wyjaśnienia. Domeny jestem pewien na tyle, co może być pewien początkujący domainer. Ni mniej ni więcej.

Wolałbym, by ta domena brzmiała Geronimo, ale jest taka jaka jest. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko nazwa Jeronimo jest zastrzeżona :] Więc wiecie :] jeśli się myle to niech ktoś mnie poprawi lecz sprawdzałem.

 

Ale sie uparles :(

 

Nazwa Jeronimo jest zastrzezona w 4 klasach : 09, 12, 16, 41 i nic to nie znaczy dla tej domeny. Mozna na niej postawic strone o Jerónimo Morales Neumann'ie (byl taki ktos) i nic nikt nie zrobi ani domeny nie przejmie powolujac sie na TM. Jednynie moze ja odkupic.

 

A tu w jakich klasach jest zastrzezona nazwa Jeronimo:

 

Class 09:

Scientific, nautical, surveying, photographic, cinematographic, optical, weighing, measuring, signalling, checking (supervision), life-saving and teaching apparatus and instruments; apparatus and instruments for conducting, switching, transforming, accumulating, regulating or controlling electricity; apparatus for recording, transmission or reproduction of sound or images; magnetic data carriers, recording discs; automatic vending machines and mechanisms for coin-operated apparatus; cash registers, calculating machines, data processing equipment and computers; fire-extinguishing apparatus.

Class 12:

Vehicles; apparatus for locomotion by land, air or water.

Class 16:

Paper, cardboard and goods made from these materials, not included in other classes; printed matter; bookbinding material; photographs; stationery; adhesives for stationery or household purposes; artists' materials; paint brushes; typewriters and office requisites (except furniture); instructional and teaching material (except apparatus); plastic materials for packaging (not included in other classes); printers' type; printing blocks.

Class 41:

Education; providing of training; entertainment; sporting and cultural activities.

 

 

I przestan sie juz czepiac tej domeny, bo nie masz racji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×