Jump to content
Sign in to follow this  
Anita

SZOOK sprzedali domenę poza aukcją ??

Recommended Posts

Temat strasznie nerwowy o jakieś drobne xxx złotych. Jak widać sprawa została rozwiązana i patrząc na to jak Michał reaguje w takich przypadkach sądzę, że bez tych nerwów i obraźliwych postów finał byłby taki sam. Michał już kilka razy pokazał, że jak coś się "dupi" w dropped to rekompensuje straty. Z tego co kojarzę zawsze tak robił więc nie rozumiem tych nerwów.

I dodam, że aktualnie mam niewiele domen w dropped więc nie mam powodu aby go bronić. Nie podobają mi się tylko takie tematy. Czy to dotyczące dropped, premium czy kogoś innego. Bardzo często widzę, że niektórzy używają forum jak straszaka. Albo mi to załatwicie albo napiszę na forum. I to mi się nie podoba.

 

Dokładnie. Poziom takich wpisów urąga temu forum. Choć dropped i AM nie są doskonałe i na mniejsze i większe błędy każdy z nas trafia raz po raz, to Michał kolejny raz potwierdza klasę i przywiązanie wagi do jakości usług. Przyznaję, że sam nie raz spotykałem się z dziwnymi sytuacjami w dropped, ale wszystko zawsze zostało prawidłowo rozwiązane i naprawione - łącznie z odkupieniem dla mnie domeny, która zniknęła z panelu. Kwestia zgłoszeń rzeczowych ticketów i trochę cierpliwości/wyrozumiałości.

 

A co do wyzywania od oszustów i złodziei - szkoda komentować, ale... mam nadzieję, że komuś kiedyś na tego typu wypowiedziach powinie się noga (nie, nie jestem złośliwy i zawistny - nie toleruję tego typu praktyk i takiego języka dyskusji).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena była wystawiona na aukcji Allegro błędnie, w wyniku błędu programistycznego. Błąd został usunięty, tak aby więcej już domeny wystawione w pakiecie na aukcji nie pojawiały się na Allegro.

 

Ponieważ jednak ta domena została już sprzedana na Allegro, zgodnie z prośbą przesłaną na system ticketów, transakcja Escrow dla tej domeny została zablokowana, tak aby aukcja mogła się zakończyć poprawnie. Aukcja zakończyła się, lecz nie osiągnęła ceny minimalnej, więc domena nie została sprzedana. W związku z tym domena powróciła na giełdę domen, z ceną Kup Teraz ustawioną w tzw. międzyczasie przez sprzedawcę na 440 zł.

 

Skoro domena znów była dostępna na giełdzie i zaznaczona jako "Na sprzedaż", nie ma nic dziwnego w tym że została sprzedana. Natomiast system pamiętał starą cenę transakcji Escrow (taką jaka była poprzednio wystawiona na Allegro) - 10 zł. Dlatego też dzisiaj przelałem na konto sprzedawcy brakujące 430 zł. W ten sposób sytuacja została zamknięta poprawnie, zgodnie z regulaminem serwisu.

 

Za błąd powodujący wystawienie domeny na Allegro przepraszam. Inwektywów w stylu "oszuści" oraz cytowania na forum prywatnej korespondencji nie komentuję.

 

TAK ZGADZA SIĘ dropped.pl SUMIENNIE ZROBIŁ WSZYSTKO CO MOŻNA BYŁO ZROBIĆ W TAKIEJ SPRAWIE PIENIĄŻKI FAKTYCZNIE WPŁYNĘŁY.

 

 

Odnośnie tego co napisałam wcześniej jest to efekt dezinformacji czekam ..... i czekam zbywana ticketami potem domena zmienia abonenta zaglądam w ticket i g......no żadnej odpowiedzi a domena nie moja. Zastanówcie się czy nie poczulibyście się oszukani i okradzeni?

 

Zwracam honor i bardzo przepraszam .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Zastanówcie się czy nie poczulibyście się oszukani i okradzeni?

 

Co innego poczuć się oszukanym, a co innego nazwać kogoś oszutem.

 

Waż słowa wypływające z Twych delikatnych i kolorowych ust niewiasto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co innego poczuć się oszukanym, a co innego nazwać kogoś oszutem.

 

Waż słowa wypływające z Twych delikatnych i kolorowych ust niewiasto.

 

 

to nie była obelga chłopcze lecz stan jak się czułam gdy nie miałam żadnej informacji w tej sprawie (temat wątku ) a domena była już przekazana innemu abonentowi ..... jak byś to nazwał pomyłką ? nie wiedząc co się dzieje z twoją domeną ? Słowa ważę i dlatego stać mnie na przepraszam, jednocześnie nadmienię bo widzę ze trzeba .... odpowiadam prawnie za wszystko co napisałam na tym forum moje dane osobowe są znane Michau Enterprises Limited

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
ani przed złodziejami którzy mnie właśnie okradli Zapłacicie!!!!

 

Do szefostwa oszustów miałam czekać na okres?

 

dowód na nie moją winę i na to że jest coś takiego możliwe jak kradzież domeny

 

Bez urazy dziewczynko.

 

I tak, nazwałbym to pomyłką (skryptu).

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY POZYTYWNIE ROZWIĄZANY PROSZĘ ADMINISTRACJĘ FORUM di.pl o zamknięcie wątku, a wszystkim prowokatorom dziękuję,,,,.... faktycznie wykazałam się zbyt nerwowym podejściem do zaistniałej sytuacji za co PRZEPRASZAM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny temat wg szablonu:

1. User podnosi problem na forum.

2. Grupa interwencyjna wkracza do akcji besztając i pouczając Usera.

3. User musi się tłumaczyć i przepraszać dropped, że śmiał się unieść.

:unsure:

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Bez urazy dziewczynko.

 

I tak, nazwałbym to pomyłką (skryptu).

bez urazy

pokazales jakim jestes zerem ciotko...

a ten Michal, ktorego tak broniles to pewnie twoj chlopak ? :unsure:

 

bledy zdarzaja sie kazdemu, jednak w tym przypadku brak reakcji na problem przez swinski rok zaognil sytuacje - dropped nie dorasta do piet w przedmiocie kontaktu z klientem konkurencji, np. AZ ( dla jasnosci: nie utrzymuje zadnych domen w AZ, korzystam za to chetnie z innych uslug ) - wystarczylo odpowiedziec na dosc istotny z technicznego punktu widzenia problem w rozsadnym czasie... to tyle

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
bez urazy

pokazales jakim jestes zerem ciotko...

a ten Michal, ktorego tak broniles to pewnie twoj chlopak ? :unsure:

 

Oj, Hans. Nie ja zacząłem. Czytaj uważnie bo widzę że uraz do mnie Ci nie przeminął :)

 

A "tekst" o Michale i o mnie to tak na poziomie gimnazjum/podstawówki :)

 

Dorośnij ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Kolejny temat wg szablonu:

1. User podnosi problem na forum.

2. Grupa interwencyjna wkracza do akcji besztając i pouczając Usera.

3. User musi się tłumaczyć i przepraszać dropped, że śmiał się unieść.

:unsure:

nic dodac nic ujac...

 

a moze dodac warto;

 

gdyby obroncy dropped chociaz pobieznie przesledzili watek, to zauwazyliby, ze userka przez 11 dni od zaanonsowania problemu nie doczekala sie reakcji.... to chyba swiadczy o....

 

no wlasnie, o czym ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×