Jump to content
slon83

zbójeckie IDN

Recommended Posts

Hello

 

Jestem właścicielem domeny zbójeckie_kropka_peel pod nonIDN jest strona producenta wina grzanego.

 

Złamię prawo wychodząc do nich z ofertą ? - moim zdaniem nie - ale może się mylę ??

 

Dzięki

Domi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hello

 

Jestem właścicielem domeny zbójeckie_kropka_peel pod nonIDN jest strona producenta wina grzanego.

 

Złamię prawo wychodząc do nich z ofertą ? - moim zdaniem nie - ale może się mylę ??

 

Dzięki

Domi

 

 

Prawa nie złamiesz wychodząc z ofertą.

 

Popełnisz "tylko" tym ruchem, dość istotny i niekorzystny dla Ciebie błąd.

 

 

 

#alkohole.net

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź - rozumie masz rację... A czy mogą mi tego IDN odebrać w sądzie ?

 

Dzięki

Domi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za odpowiedź - rozumie masz rację... A czy mogą mi tego IDN odebrać w sądzie ?

 

Dzięki

Domi

 

 

Mogą próbować ;)

 

 

Natomiast wszystko pewnie zależy od tego, co z tą domeną teraz robisz, do czego wykorzystujesz, co reklamujesz ...

"Zbójeckie" to zarejestrowany znak towarowy w określonych klasach. Jest to także zwykły wyraz ze słownika.

 

Nie jetem prawnikiem więc mogę się mylić, ale na teraz, tak to widzę.

 

 

Bardzo proszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wielkie dzięki ;) - ściągne to z parkingu lepiej i poczekamy.

 

Dobrej nocy

Domi

 

 

Dobranoc :P

 

Edit:

 

Poczytaj jeszcze o przypadku swistak vs. świstak.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam... wal śmiało z ofertą. Kto jak kto, ale właściciel marki "zbójeckie" powinie rozumieć, że nie tylko wino, ale również praktyki bywają "zbójeckie" ;)

Edited by kamilovsky

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile nie chcesz dostać "co łaska" albo odpowiedzi negatywnej "a po co nam to" (Taka jest mniej więcej świadomość IDN w Polsce) poczekaj na ruch z ich strony. Może się to wiązać z przedłużaniem ale pamiętaj że domena nie jest zbyt dobra (Cały jeden KK) więc osobiście poczekałbym aż do okresu na miesiąc przed spadem i podjął jakieś desperackie działania w celu odzyskania tych 12zł - np. napisał do nich z maila wujka że domena zbójeckie.pl nie działa a tak zapamiętałeś ją z reklamy ;) Może otworzy to PR oczy, może nie...

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
napisał do nich z maila wójka że domena zbójeckie.pl nie działa a tak zapamiętałeś ją z reklamy :P Może otworzy to PR oczy, może nie...

 

Ciekawy pomysł muszę przyznać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
O ile nie chcesz dostać "co łaska" albo odpowiedzi negatywnej "a po co nam to" (Taka jest mniej więcej świadomość IDN w Polsce) poczekaj na ruch z ich strony. Może się to wiązać z przedłużaniem ale pamiętaj że domena nie jest zbyt dobra (Cały jeden KK) więc osobiście poczekałbym aż do okresu na miesiąc przed spadem i podjął jakieś desperackie działania w celu odzyskania tych 12zł - np. napisał do nich z maila wujka że domena zbójeckie.pl nie działa a tak zapamiętałeś ją z reklamy ;) Może otworzy to PR oczy, może nie...

 

 

Dziękuje wszystkim za wypowiedzi - pomysł bardzo ciekawy - narazie niech leży rejestracja z palca więc niewiele do stracenia a odnowienie tanie

 

Domi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×