Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

Lilia*pl

Recommended Posts

Lilia*pl

 

Imię i nazwa kwiatu, kiedyś pod domeną postawiony był sklep z bielizną i kosmetykami. Co sądzicie o takiej domenie? Będę wdzięczny za wszystkie komentarze. :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lilia*pl

 

Imię i nazwa kwiatu, kiedyś pod domeną postawiony był sklep z bielizną i kosmetykami. Co sądzicie o takiej domenie? Będę wdzięczny za wszystkie komentarze. :)

Krótka, szerokie możliwości, od nazwy sklepu właśnie typu "wszystko dla pań", poprzez kwiaciarnię, gabinet kosmetyczny i spa, restaurację, pensjonat, aż po "rośnij kwiecie wysoko"... no właśnie, com.pl zagospodarowana, branża wcale nie uboga.

Zajefajna domena.

 

# WszystkoDlaPań.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie też się domena bardzo podoba. Tak jak napisał mój przedmówca - ładna, krótka i bardzo szeroka możliwość jej zastosowania i sprzedaży. Gratuluję jej posiadania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
szerokie możliwości, od nazwy sklepu właśnie typu "wszystko dla pań", poprzez kwiaciarnię, gabinet kosmetyczny i spa, restaurację, pensjonat, aż po "rośnij kwiecie wysoko"...

najbardziej zdziwiłem się, kiedy zobaczyłem, że nazwa "Lilia" najpowszechniejsza jest wśród zakładów pogrzebowych

 

................

dziękuję wszystkim za opinie :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa domena, sprzyjają Ci opcje chyba, bo widzę, że opcja założona całkiem niedawno. :)

 

Wg mnie domena warta minimum średnie-wysokie x.xxx zł, ale to minimum, jest rzeczywiście bardzo dużo firm o tej nazwie, a bardzo różnych branż, nie tylko pogrzebowych. Życzę wysokiej sprzedaży.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawa domena, sprzyjają Ci opcje chyba, bo widzę, że opcja założona całkiem niedawno. :)

niestety, aż tak dobrze nie jest, opcja była odkupiona na rynku wtórnym, a później przedłużona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
najbardziej zdziwiłem się, kiedy zobaczyłem, że nazwa "Lilia" najpowszechniejsza jest wśród zakładów pogrzebowych

 

Jak zobaczyłem domenę od razu skojarzyłem z zakładem pogrzebowym. Tylko i wyłącznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze moje skojarzenie bylo po prostu z kwiatem albo imieniem:)

 

Jak mowili poprzednicy domena o duzym potencjale majaca wiele mozliwosci zastosowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
niestety, aż tak dobrze nie jest, opcja była odkupiona na rynku wtórnym, a później przedłużona :)

 

Aha, zmyliła mnie data utworzenia opcji 2011-07-16 22:01:12 (myślałem, że dropped.pl już nie kasuje / przedłuża opcji, a tylko przedłuża, wtedy by była data założenia opcji 2008-07-16 22:01:12). :)

 

W każdym razie i tak gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super domena! Ulubione kwiaty mojej kobitki ;-)

Ja skojarzyłem oczywiście z kwiatem oraz imieniem. Myślę, że minimum 7k domena warta.

mysle podobnie

tyle ze z wycena to blizej 5k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie też się kojarzy z usługami pogrzebowymi. 1-2 tysiące PLN.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×