Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

Aukcja MD 2011

Aukcja MD 2011  

59 members have voted

  1. 1. Czy Daniel powinien dobrać nieco więcej domen?

    • Tak
      41
    • Nie
      18


Recommended Posts

Narzekacie że słabe domeny, licytacje od 1 zł, słaby poziom itp. nie podoba Wam się to nie wystawiajcie domen na tej imprezie i nie uczestniczenie w niej, nikt Was nie zmusza, jestem ciekaw który z Was odważy się i zorganizuje podobną konferencję na takim poziomie, nie musicie odpowiadać bo już znam odpowiedź :rolleyes:

 

Tak, masz rację. Nie odważę się zorganizować podobnej konferencji na takim poziomie. W związku z tym nie mam prawa wypowiadania się na żaden temat związany z promocją domen, a szczególnie organizacją MD, czy DM. Gdy inni także zastosują się do tej zasady pozostaną tylko wypowiedzi organizatorów, a ewentualne komentarze wyłącznie pozytywne.

 

Zamiast pozdrowień, pozwolę sobie sam siebie zacytować.

 

Życzę powodzenia wszystkim domenowym inicjatywom, zarówno MD, DM, jak i wszystkim innym

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak z czystej ciekawości, to jakie powinny być ceny tych TOP50? Jako pierwszy X = 1, 3, 3, 5 czy 9?

 

spytaj tych co chca sprzedawac..

aaa,, jesli tylko z czystej ciekawosci pytasz to poczekaj na wyniki aukcji, albo zagladnij na cenydomen.pl i innych zrodel

Share this post


Link to post
Share on other sites
To, że licytacja domen rozpoczyna się od 1 PLN nie oznacza, że tyle są warte.

 

to jest oczywiste (kupilem domeny zaczynajace sie od 1PLN i nie za 1PLN niestety) :rolleyes:

nie zrozumiales mnie, chodzilo o podkreslenie, ze wg mnie na MD moga znalezc sie takze domeny z cena wywolawcza od xx.xxx nie tylko od 1PLN (czy zostalyby sprzedane to rzecz wtorna)

 

obym byl zlym prorokiem ale jezeli okaze sie, ze wiekszosc domen zostanie sprzedana za kwoty do 5k i taka informacja pojawi sie w mediach, to nie bedzie to dobry sygnal dla rynku domen, ale dobry dla KK

chyba latwo wtedy wyciagnac wniosek, ze domena jest tyle warta za ile zostala sprzedana (i nie wazne bedzie, ze komus zawiesil sie system, ktos zaspal, inny zapomnial a trzeci nie mial tyle kasy)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie bedzie to dobry sygnal dla rynku domen, ale dobry dla KK

 

Popełniasz ten sam błąd myślowy, co ja :rolleyes:

 

nie podoba Wam się to nie wystawiajcie domen na tej imprezie i nie uczestniczenie w niej, nikt Was nie zmusza

Share this post


Link to post
Share on other sites
obym byl zlym prorokiem ale jezeli okaze sie, ze wiekszosc domen zostanie sprzedana za kwoty do 5k i taka informacja pojawi sie w mediach, to nie bedzie to dobry sygnal dla rynku domen, ale dobry dla KK

 

kazdy scenariusz mozliwy, zwlaszcza przy domenach japonskich ("jako takich")

 

mysle, ze jesli nie bedzie ostrej weryfikacji licytujacych to mozna z kilku kont popodbijac w ciemno oferty kolegom - taki flashmob :rolleyes: - kazdy podbija kazdemu

koszty: najgorsza strata to kwota kaucji na niezweryfikowanym koncie, no chyba ze oplacimy wylicytowana domene i po MD zwrocimy ja wlascicielowi a on nam kase za promo heh

zyski: staty cen nabijemy sztucznie zeby media mialy o czym pisac LOL

Edited by vips

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×