Jump to content
plachcik

Czy korzystał ktoś z usług Sare.pl ?

Recommended Posts

Witam Serdecznie

Korzystał ktoś z usług firmy Sare (sare.pl) jeżeli chodzi o e-mailing ? Dzięki z góry za opinie .

 

Jeżeli polecacie kogoś innego chętnie wysłucham innych sugestii :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czy aktualne ale mogę polecić:

- inis.pl (spółka SARE:) korzystałem i bardzo pozytywnie i choć ubogo z początku w kilka opcji, to następnego dnia wszystkie moje sugestie wdrożone:)

- freshmail.pl (używałem ale trochę uwag co do obsługi)

- getresponse.pl - potestowałem na darmowej bazie i w sumie zero zastrzeżeń

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy typ marketingu - podbij stare wątki a nikt nie zarzuci Ci szeptanki :)

Ja nie mam nic przeciwko temu, ale jak zwykle w polskim "byznesie" brakuje "disclosure" np. "polecamy rozwiązanie X. JEst to nasze rozwiązanie, a ten profil jest oficjalnym supportem i we wszelkich sprawach prosimy o kontakt". I odbiorcy jest miło, że wie z kim ma do czynienia, i firma nie boi się krytyki czy zapytań o produkt/usługę. Wszyscy happy. No ale po co? Wpadnie taki na forum, zostawi linka (dobrze, że tu jeszcze widać, że to chyba konto powiązane z firmą, ale kto to jest, kto za to odpowiada, cicho sza) i zmyka do buszu. Klasyka. W Wolsce to jeszcze Afryka dzika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie mam nic przeciwko temu, ale jak zwykle w polskim "byznesie" brakuje "disclosure" np. "polecamy rozwiązanie X. JEst to nasze rozwiązanie, a ten profil jest oficjalnym supportem i we wszelkich sprawach prosimy o kontakt". I odbiorcy jest miło, że wie z kim ma do czynienia, i firma nie boi się krytyki czy zapytań o produkt/usługę. Wszyscy happy. No ale po co? Wpadnie taki na forum, zostawi linka (dobrze, że tu jeszcze widać, że to chyba konto powiązane z firmą, ale kto to jest, kto za to odpowiada, cicho sza) i zmyka do buszu. Klasyka. W Wolsce to jeszcze Afryka dzika.

 

Oczywiście, to już w poprzednim wątku zamieściłem trochę więcej informacji, przepraszam, że i tu nie.

 

Jestem przedstawicielem firmy MailerLite na Polskę, jetem tu by pomóc i odpowiedzieć, na wszystkie pojawiające się pytania.

 

Nie zmykamy z buszu, latamy po chaszczach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×