Jump to content
Sign in to follow this  
Walec

Adsense i zmiana domeny

Recommended Posts

Witam,

Zgłosiłem swoja strone do Adsense jak jeszcze nie miałem domeny.

Teraz zrobilem przekierowanie i jak wchodze przez nowa domene to reklamy ad-sense sa domyslne, ktos wie dlaczego?

jak wchodze przez domene serwera to reklamy adsense dostosowuja sie do tresci.

czyzbym musial wstawiac wszystkie reklamy od nowa, a co gorsza zgłaszać nową domene do ad-sense?

 

pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgłosiłem swoja strone do Adsense jak jeszcze nie miałem domeny.

Teraz zrobilem przekierowanie i jak wchodze przez nowa domene to reklamy ad-sense sa domyslne, ktos wie dlaczego?

jak wchodze przez domene serwera to reklamy adsense dostosowuja sie do tresci.

czyzbym musial wstawiac wszystkie reklamy od nowa, a co gorsza zgłaszać nową domene do ad-sense?

 

Zwykle adsense potrzebuje ok. 24h aby "poczuć" nowy adres, ale później wszystko jest już po staremu.

Kod adsense jest niezależny od domeny czy url.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, dzieki za odpowiedź, pozostało czekać... :blink:

 

[edit]

 

pb jesteś pewien że tak jest ? dostałem cynk, że lepiej zgłosić domene, bo moze byc traktowana jako oddzielny serwis?

 

czasami wyswietli mi reklame interii albo wykopu, ale przewazaja angielskie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli nowa domena z jakiegoś powodu ma bana w adsense to raczej nie zobaczysz na niej reklam.

W takiej sytuacji musisz pisać do Google i prosić o wyjaśnienie sprawy. Jednak zanim to zrobisz poczekaj 24 godziny (tak jak wspominał pb).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli nowa domena z jakiegoś powodu ma bana w adsense to raczej nie zobaczysz na niej reklam.

W takiej sytuacji musisz pisać do Google i prosić o wyjaśnienie sprawy. Jednak zanim to zrobisz poczekaj 24 godziny (tak jak wspominał pb).

 

domena zarejestrowana dzisiaj, czy mozliwe aby od razu miala bana w adsense?

wczesniej nikt jej nie posiadal

Share this post


Link to post
Share on other sites

jezeli nie byla rejestrowana to nie :rolleyes: Jezeli prowadzisz strone niezgodna z regulaminem to tez moga ci ja zbanowac :D eh po prostu wydaje mi sie, ze nie traktuja polskich uzytkownikow na tym samym poziomie co uzytkownikow z USA. Banuja, nie podaja przyczyny, po prostu robia co chca niestety...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×