Jump to content
Sign in to follow this  
manKr

.com za 1 zł

Recommended Posts

Trochę żałuję, bo nie skorzystałem z takiej promocji w AZ.pl, trwała przez tydzień, gdy byłem na urlopie. Czy ktoś orientuje się, czy inny rejestrator ma może podobną promocję lub pytanie do osób z az.pl czy planujecie jeszcze taką akcję?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie skorzystałem bo nie działała mi ta funkcja. niech oni w końcu zmienią ten interfejs bo poruszanie się tam to obłęd.

 

Edit: 2 dni temu zarejestrowałem .eu w promocji za free. Dostałem maila potwierdzającego ale nie mam domeny w panelu.

Edited by Danny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli nie tylko ja narzekam na az.pl. Pozabierałem stamtąd większość domen, bo mam wrażenie, że to operator opłacalny tylko dla hurtowników rozliczających się w netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli nie tylko ja narzekam na az.pl.

 

Ale dziewczynę mają atrakcyjną! :)

 

Podbijam, ktoś zna promocję tego pokroju?

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edit: 2 dni temu zarejestrowałem .eu w promocji za free. Dostałem maila potwierdzającego ale nie mam domeny w panelu.

 

Ja zarejestrowałem dwie i obie mam w panelu. Patrzysz w zakładce Domeny .eu => Lista domen .eu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

10. Przeniesienie domeny, która została zamówiona w promocji ?Domeny .COM i .NET za 0 zł? pomiędzy Uczestnikami, którzy skorzystali z oferty promocyjnej Organizatora formułowanej na podstawie Regulaminu oraz na podstawie regulaminów promocji określonych w pkt II.2, przed upływem pierwszego testowego roku trwania umowy, zobowiązuje Uczestnika przejmującego domenę do wniesienia opłaty uzupełniającej w wysokości standardowej ceny świadczenia Usługi za jeden rok z dnia złożenia zamówienia, o której mowa pkt. IV.5.

11. Przeniesienie świadczenia Usługi (Transfer domeny) w odniesieniu do domeny zarejestrowanej

w promocji ?Domeny .COM i .NET za 0 zł? do innego usługodawcy przed odnowieniem Usługi na okres rozliczeniowy, następujący bezpośrednio po pierwszym testowym roku korzystania z Usługi, zobowiązuje Uczestnika do wniesienia opłaty uzupełniającej w wysokości standardowej ceny świadczenia Usługi za jeden rok z dnia złożenia zamówienia, o której mowa w pkt. IV.5.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardziej od regulaminu z haczykami martwi wariujący po wejściu na stronę główną antywirus (blokowanie 80.239.230.138:80) - czy domeny.pl zgodnie z tworzonym przez siebie wizerunkiem przerzuciły się na działalność przestępczą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×