Jump to content
Sign in to follow this  
networker

StolyBilardowe.pl

Recommended Posts

Parę dni temu złapałem domene

 

www.stolybilardowe.pl

i mam pytanie co o niej sądzicie. na domenie postawiłem na szybko ministronę z katalogiem i licze na to, ze wzmocnię jej wartość dodatkowo dzięki ruchowi i pozycjom w google

 

będe wdzięcnzy za każda opinię o domenie

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stół bilardowy to chyba jeden z ciekawszych mebli ... erotycznych.

Bez wątpienia może kojarzyć się z grą ... wstępną.

 

Są tam wszystkie niezbędne atrybuty pozwalające na poparcie tej tezy: kije zakończone szczytówkami, odpowiednio przygotowywane do trafienia bil w otworki, delikatne sukno, podpórki, stabilny stół, wypięte kobiece pośladki, piwo pite wprost z szyjki butelki, specyficzny nastrój ...

 

Taka jest moja koncepcja, będę się jej trzymał i potrafię to sobie udowodnić :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie oddawałbym za mniej niż wysokie x.xxx/niskie xx.xxx.

 

PS. Widzę, że IDN też raczej tanio nie pójdzie :rolleyes:

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stół bilardowy to chyba jeden z ciekawszych mebli ... erotycznych.

Bez wątpienia może kojarzyć się z grą ... wstępną.

 

Są tam wszystkie niezbędne atrybuty pozwalające na poparcie tej tezy: kije zakończone szczytówkami, odpowiednio przygotowywane do trafienia bil w otworki, delikatne sukno, podpórki, stabilny stół, wypięte kobiece pośladki, piwo pite wprost z szyjki butelki, specyficzny nastrój ...

 

Taka jest moja koncepcja, będę się jej trzymał i potrafię to sobie udowodnić :rolleyes:

 

Pięknie to Kangur opisałeś ;)

Co zaś do samej domeny, to myślę, że jeśli zainteresuje się nią KK to średnie 4X do ugrania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja dołożę swoje 5 groszy do domeny, a raczej jej opinii, bo za 5gr nie sprzedaż;)

 

Tak, tematyka jak dla mnie dotyczy ludzi zamożniejszych jeśli mamy rozstrzygać czy może sobie pozwolić na niego zwykły "Kowalski"(nie chcę nikogo obrazić, sam nie jestem nadzywczajny) - oczywiście nie może. W większości zakupują je bary i inne rozrywkowe kluby. Ponad 14 000 wyszukiwań lokalnie czyni ją wartą zainteresowania, także pretendentką do kwoty moim zdaniem między 7 XXX, a 10 XXX(dla KK, trzeba im uzmysłowić co się liczy w biznesie).

 

Moja dygresja :rolleyes:;);) :

 

Jak w końcu się odbijemy w gospodarce, spłacimy kredyty i zakupimy większe mieszkania, a raczej domy na obrzeżach, aby móc pozwolić sobie na wstawienie stołu bilardowego to temat wzrośnie, ale aaaaaż tak długo czekać raczej nie będziesz ;)

 

Domena świetna.

 

Pozdrawiam

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×