Jump to content
Sign in to follow this  
korneliusz.com

Pikali

Recommended Posts

Czyli można krótko powiedzieć że jesteś prawie stówkę w plecy.....

Porażka że takie osoby mogą jeszcze licytować....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli można krótko powiedzieć że jesteś prawie stówkę w plecy.....

Porażka że takie osoby mogą jeszcze licytować....

 

dlaczego stówkę ?

to nie jest tak że Korneliusz zapłaci prowizje i domena wróci na jego konto ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tomon... to było przechwytywanie wystawione przez aftermarket. Korneliusz licytował razem ze zbanowanym gościem, niestety aukcję wygrał dopiero za kwotę 130zł, gdyby mechanizm szybciej eliminował niewypłacalnych użytkowników zaoszczędziłby 100zł.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

faktycznie , myślałem że miejsce Najwyższa oferta: prezentuje sprzedawce

przepraszam za zamieszanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle razy już to bylo wałkowane.

Oczywiście obietnice były składane że już nigdy więcej tak się nie będzie dzialo i na tym sie kończylo.

 

KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY ? !!!

 

Edit:

Ni zauważylem daty. Ale i tak jestem wściekly jak widze taki kwiatki.

Btw nadal nie dostalem odpowiedzi na swoje swoje pytania poruszane na di. wiem di.pl do nie ticket.

I nadal AM wisi mi dychę.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
przepraszam za zamieszanie

zamieszanie tym większe, ze aukcja jest z marca 2009 roku; czyzby po 2,5 roku korneliuszowi przypomnialo sie ze licytowal taka domene? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli można krótko powiedzieć że jesteś prawie stówkę w plecy.....

Porażka że takie osoby mogą jeszcze licytować....

 

Moim zdaniem nie jest w ogole w plecy bo AM zwrócił różnice od momentu kiedy "minusowy kolega" zaczął licytować (miałem taki sam przypadek jakiś czas temu i AM zwrócił mi pieniądze), no chyba że w 2009 roku tamten użytkownik nie był jeszcze na minusie, a mogło tak być bo pomimo tego że ma prawie 700 domen na minusie to rating podaje że ma "tylko" 26% nieopłaconych aukcji :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
zamieszanie tym większe, ze aukcja jest z marca 2009 roku; czyzby po 2,5 roku korneliuszowi przypomnialo sie ze licytowal taka domene? ;-)

Wcześniej tego nie widziałem i dopiero teraz zastanowiłem się, że takich aukcji mogło być bardzo dużo. Nie chodzi o pojedynczą aukcję, gdyż i tak ta domena była tania, ale uśrednienie wyczynów tego pana po 100 zł daje kwotę 65000 zł.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że kiedyś pikali był przykładnym droppedowiczem ale potem zszedł na złą ścieżkę. Teraz widać aktualny jego "dorobek".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba niektórzy Userzy ustalili zbyt niskie ceny przy swoich domenach :rolleyes: [Oczywiście ta kwestia nie dotyczy aukcji domen przechwyconych].

Coś mi się zdaje, że to do tych cen jak muchy do światła ciągną licytujący i niepłacący delikwenci. Im mniejsze ceny tym mniejsze sankcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×