Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

Konkurs co.pl

Recommended Posts

Nie wiem czy zauważyliście, ale Aftermarket zrobił konkurs z wyceną domen co.pl i dał całkiem nie złe nagrody iPad 2 i iPhone 4. Można wziąć udział TU. Powodzenia :rolleyes:.

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szanowne Dropped zamiast wymyślać kolejne badziewia niech zadba jak najszybciej o techniczne strony swojego serwisu. Bo na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak, że swoimi nowymi pomysłami próbuje czarować swoich klientów...Michał, syfa pudrem nie wyleczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi by się przydał bo dopiero zrobiłem prawo jazdy ;)

Nie licz na Mazdę RX8, jeśli już to będzie Skoda. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie licz na Mazdę RX8, jeśli już to będzie Skoda. ;)

 

 

Skoda że nie Mazda ;) Wiecie może czy wystarczy być najbliżej wyceny jednej z tych domen czy wszystkich ? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobawiłem się we wróżbitę Macieja :rolleyes:

 

Zobaczymy czy mam dar jasnowidzenia.

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. gdyby nagrody miały się zmienić (a ja miałbym wygrać), to w kwestii samochodu mogę przygarnąć bez żalu Mercedesa W124 (koniecznie 4 Matic i z Webasto) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy zauważyliście, ale Aftermarket zrobił konkurs z wyceną domen co.pl i dał całkiem nie złe nagrody iPad 2 i iPhone 4. Można wziąć udział TU. Powodzenia ;).

 

 

Cwana z Ciebie bestia ;) he,he.Nawet jak Tobie się nie powiedzie,to zawsze może wygrać ktoś z Di.pl rejestrujący się z podanego przez Ciebie linka i iPhone "siedzi" :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cwana z Ciebie bestia ;) he,he.Nawet jak Tobie się nie powiedzie,to zawsze może wygrać ktoś z Di.pl rejestrujący się z podanego przez Ciebie linka i iPhone "siedzi" :rolleyes: .

 

 

 

 

dokładnie

 

dropped też cwanie bo moje nazwisko co.pl regnąłem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak przy okazji to ta ich aplikacja fb lamie regulamin fb wiec tylko czekac az bana zalapia

 

 

 

 

coś bliżej?

 

 

 

 

kupowanie z poziomu aplikacji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mieliśmy u nas w firmie to samo, otrzymaliśmy informację z zaznaczeniem który punkt regulaminu łamiemy, gdyż nie można wystawiać konkursów w których są nagrody rzeczowe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba lepiej poczekać do tego 16 października i obserwować licytacje niż już dzisiaj strzelać za ile się sprzedadzą

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba lepiej poczekać do tego 16 października i obserwować licytacje niż już dzisiaj strzelać za ile się sprzedadzą

 

Ameryki nie odkryłeś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×