Jump to content
kulas

inteligentnemieszkania.pl - mój debiut w Active24 :)

Recommended Posts

Po tym jak dziś oficjalnie podziękowałem az.pl za współpracę, pierwszą domenę zarejestrowałem w active24.pl

 

Jakiś czas temu widziałem reportaż z otwarcia pierwszego w Polsce inteligentnego mieszkania czego wynikiem jest owa domena.

 

inteligentnemieszkania.pl - nie za długa?

 

Pod liczbą pojedynczą strona firmy z branży.

 

 

Opinie, sugestie, wycena mile widziane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lepiej byloby z l poj, ale i tak majatku to bys z tego nie mial...

Też mi sie tak wydaje, raz ,ze temat ciezki, mało osob go zna, a w polsce to wogóle nie rozpowszechniony..:/

 

[edit] Ale generalnie domena dobra, tylko problem chyba z kupcem będzie ale jeżeli się trafi to powinna być bardzo przyzwoita gotówka:) myślę że XX xxx bedzie realne, więc generalnie życzę Ci dobrego kupca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
raczej słaba, po pierwsze inteligente, cyfrowe to raczej częściej domy niż mieszkania

#cyfrowy-dom.pl

Wcześniej owszem. Teraz to i posiadacze wypasionych mieszkań chcą mieć jeszcze bardziej wypasione mieszkania :) Inteligentnedomy oraz liczba pojedyncza - wszystko zajęte.

 

Poza tym temat rzeka. Za cenę zwykłego mieszkania w stolicy można zbudować pałacyk u mnie na wsi. Działkę załatwię, materiały i ekipę załatwię. Jak coś to na PM :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym interesie kwoty są naprawdę duże. Jeżeli znalazłby sie chętny osobiście zaproponowałbym kwotę rzędu x.xxx

 

#InteligentneDomy.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepsze to niż rydz... a poza tym lepiej później niż najpóźniej...

 

Też posiadam domenę .pl związaną z automatyką domową, jednak jak na razie jest słaby odzew ze strony

klientów, to za drogie systemy na nasz rynek, chyba, że mówimy o pseudoautomatyce.

Więc może za kilka lat dostaniesz czterocyfrową sumkę za taką domenę,

 

chyba, że zdarzy się cud gospodarczy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
rafcw zartujesz?

 

Nie, nie żartuję. Co prawda w Polsce trzeba poczekać nieco na rozwój ten branży, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Ten interes to duże pieniądze. Jak znajdzie się klient na domenę to 10 tys to dobra cena wyjściowa. Wszystko ładnie brzmi, ale gorzej będzie ze znalezieniem klienta ;-) Co prawda jakbyś znalazł klienta za 5 tys to sprzedaj ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem inteligentne mieszkania rzadko się używa

W tym przypadku lepszy jest zwrot "inteligentny budynek" lub "inteligentny dom"

 

Po drugie domena jednak bardzo długa więc o bogatego kupca raczej będzie trudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatyka Domowa powoli zaczyna być coraz powszechniej stosowana. W Polsce to jeszcze nowość ale wszystko idzie ku dobremu - za jakiś czas inteligentne mieszkania będą mam nadzieję standardem. To jest właśnie postęp technologiczny.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Automatyka Domowa powoli zaczyna być coraz powszechniej stosowana. W Polsce to jeszcze nowość ale wszystko idzie ku dobremu - za jakiś czas inteligentne mieszkania będą mam nadzieję standardem. To jest właśnie postęp technologiczny.

 

* AutomatykaDomowa.pl

 

Zwłaszcza, że paręnaście tygodni temu Google pod "inteligentne mieszkania" wypadało słabiutko. Teraz są już nawet linki sponsorowane :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×