Jump to content
DD

Czy głosowałeś w Wyborach 2011?

Czy głosowałeś w Wyborach 2011?  

99 members have voted

  1. 1. Czy głosowałeś w Wyborach 2011?

    • TAK
      68
    • NIE
      31


Recommended Posts

Oczywiście można było nie podnosić podatków, mało tego, można było drastycznie podnieść płace, dać więcej dni wolnych, więcej świadczeń socjalnych, zdrowotnych itd czyli zrobić tak jak zrobiła Grecja, która żyła sobie ponad stan przez wiele lat, a teraz dług publicznych urósł do takiego poziomu że ludzie wychodzą na ulice. Można mieć jedynie żal że rząd, prócz podniesienia podatków nie poszukał oszczędności np. w administracji itd. Europa się trzęsie i trzeba zacisnąć pasa.

 

 

nie zdajesz sobie chyba sprawy, ale żyjesz w socjalizmie, i na dodatek w systemie, który stacza się po linii pochyłej, a tuski nie zaciskają pasa, tylko zadłużają się w ekspresowym tempie bo ulegli temu systemowi, tak wysoki dług zawdzięczamy twojej platformie, i temu, że jej wyborcy nie umieją dostrzec, że pis i po to ta sama banda, co więcej po wykorzystała to, by zadłużać się w tempie dwa razy większym,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Echhh, szkoda słów... Mógłbyś uzasadnić na czym to "dymanie" Twoim zdaniem polega ? Pewnie na miliardach euro z UE (a konkretnie ze składek najwiekszych krajów europy zachodniej) wpompowanych w nasz kraj. Przecież Polska dostaje najwięcej środków z UE z wszystkich nowych krajów członkowskich, kilka razy więcej niż sama wpłaca więc jeśli ktoś tu kogoś "dyma" to raczej Polska resztę Europy.

 

 

tylko te dotacje trwają podobno jeszcze kilka lat jak nie miesięcy a potem strumień pieniędzy się odwróci, i to z polski zacznie płynąc rwąca rzeka na zachód w postaci kar za dwutlenek węgla, niedostosowania energetyki do wymogów unii i nie będzie to kwestia że za dużo CO2 puszczamy w atmosferę tylko za mało jest OZE w kraju jest . Także ja bym się w te dotacje za bardzo się nie zapatrywał bo nie wiem jak Ty ale ja jakoś skutków tych zastrzyków pieniędzy w kraju niewiele widzę, no ale może tylko mi się przyśniły plany gęstej sieci autostrad które widziałem gdzieś w 2007 lub 2008.

 

Nie jest nastawiony wrogo do Unii i rozwijaniu się razem z zachodem tylko wkur.... mnie jak człowiek oddaje połowę swoich dochodów tym na wiejskiej i innym w urzędach. Już większy pożytek byłby gdyby ludzie w domeny inwestowali :)

 

Jestem tego samego zdania co Korwin : "Chcącemu nie dzieje się krzywda ". Większość niestety woli pożyć jeszcze na tym socjalu, tylko co później... .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, podane przez Ciebie wyniki świadczą tylko i wyłacznie o tym, iż Polacy głosują wbrew swoim interesom (przede wszystkim tym ekonomicznym) .

Imho upowszechnienie śmieciowego, rzekomo "wyższego wykształcenia już przynosi skutki (pisałem o tym na S24)

 

Linka nie podrzucisz ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To co piszesz jest dość kontrowersyjne. Zgodziłbym się na stwierdzenie że zarabia na Tobie, a nie zabiera Ci.

Zarabiałby jakby coś dawał w zamian. A w praktyce płacę za coś 150 zł, co mógłbym mieć od prywatnej firmy za 100 zł lub taniej (urzędnicy i niegospodarność państwa kosztuje). Podatki i np. ZUS płacisz pod przymusem. Normalnie jak idziesz do firmy, to sam decydujesz czy chcesz skorzystać z usługi i masz konkurencję. Tutaj masz przymus, więc zabiera.

 

Palikot nie jest socjalistą, Twoim zdaniem? ;)

Jest, ale osoby, które na niego głosują, myślą że to liberał pierwsza klasa, więc nie zaliczyłem jego wyborców do sympatyków socjalizmu ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak ktoś już dziś pisał, 80% pieniędzy idzie z unii ale te 20 % musimy sami wyłożyć, a przy tej ilości inwestycji to ogromne pieniądze.

 

jesteś źle poinformowany, chyba nie wiesz, że płacimy składkę, tak tutaj nas karmisz propagandą o 80%, to może oświeć nas tu w liczbach, ile wynosić będzie w przyszłym roku składa Polski do UE, i ile stamtąd dostaniemy, bo odnosi się wrażenie, że niektórzy brak wiedzy wsparty o propagandę zamieniają na nową religię, i dlatego do nich tak trudno trafić

 

 

Ludzie głosujący na platformę, to naiwnie oszukani lub przekupieni, którzy chcą oszukać kolejnych.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarabiałby jakby coś dawał w zamian. A w praktyce płacę za coś 150 zł, co mógłbym mieć od prywatnej firmy za 100 zł lub taniej (urzędnicy i niegospodarność państwa kosztuje). Podatki i np. ZUS płacisz pod przymusem. Normalnie jak idziesz do firmy, to sam decydujesz czy chcesz skorzystać z usługi i masz konkurencję. Tutaj masz przymus, więc zabiera.

DD

 

Troche odbiegłeś od tematu bo prowadziliśmy dyskusje na temat dotacji z UE a Ty jakoś przeniosłeś to na polski rząd. Ja napisałem że część środków z UE zostanie część wraca a Ty na to że rząd dając 1000 zł zabiera 1500 - nie wiem jak jedno ma się do drugiego. Ja miałem raczej na myśli sytuacje w której np. bierzesz dotacje z UE na zakup jakiejś specjalistycznej maszyny do Twojej firmy która jest produkowana tylko np. w Niemczech. Ja nie mam nic przeciwko takiej sytuacji, co prawda cześć pieniędzy wraca do niemieckiej firmy ale nie bardzo mnie to obchodzi bo ja mam u siebie maszynę za którą zapłaciłem np. 20 % jej wartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
np. bierzesz dotacje z UE na zakup jakiejś specjalistycznej maszyny do Twojej firmy która jest produkowana tylko np. w Niemczech. Ja nie mam nic przeciwko takiej sytuacji, co prawda cześć pieniędzy wraca do niemieckiej firmy ale nie bardzo mnie to obchodzi bo ja mam u siebie maszynę za którą zapłaciłem np. 20 % jej wartości.

 

to jest złodziejstwo, paser także nic nie ma przeciw złodziejom, przez to w tym systemie są miliony bezrobotnych, czy dla nich szykujesz socjal, dopłaty do mieszkań, czy raczej wywalisz ich na bruk, w tym chorym systemie szczytem powodzenia firmy nie jest liczba zadowolonych klientów czy praca, a kwota "załatwionych dotacji", głosowanie na coś takiego nazywa się, że zostałeś przekupiony, może już wziąłeś, albo dopiero zamierzasz, ale śpiesz się, bo nie wiadomo jak długo tak będzie, że jedni będą żyć na koszt drugich,

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesteś źle poinformowany, chyba nie wiesz, że płacimy składkę, tak tutaj nasz karmisz propagandą o 80%, to może oświeć nas tu w liczbach, ile wynosić będzie w przyszłym roku składa Polski do UE, i ile stamtąd dostaniemy, bo odnosi się wrażenie, że niektórzy brak wiedzy wsparty o propagandę zamieniają na nową religię, i dlatego do nich tak trudno trafić

Więc może przypomnisz nam ile środków wpłynęło do naszego kraju od 2004 roku a ile wpłaciliśmy ? Czyżbyśmy dopłacali do UE od 7 lat ? Mało tego, najwięcej na UE zarobili eurosceptycy np. rolnicy którzy bali się masowego wykupu ziemi a dziś żyją z dotacji. Pisząc o stosunku 80% do 20% miałem namyśli bezpośrednie dotacje na konkretny cel i te 20% to wkład własny (czyli wkład konkretnej firmy), nie chodziło o to że dostajemy jako kraj pieniądze a potem 20 % tej kwoty oddajemy do UE - czytaj dokładniej. Tak więc pisanie o propagandzie jest tutaj nie na miejscu ponieważ sam manipulujesz prawdziwymi danymi, no chyba że to brak jakiegokolwiek pojęcia.

 

Ludzie głosujący na platformę, to naiwnie oszukani lub przekupieni, którzy chcą oszukać kolejnych.

 

No to teraz pojechałeś. Czyli prawie co drugi z nas został przekupiony ? ;) Bardzo ciekawe...

Chyba na tym należałoby polemikę z Tobą zakończyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc może przypomnisz nam ile środków wpłynęło do naszego kraju od 2004 roku a ile wpłaciliśmy ? Pisząc o stosunku 80% do 20% miałem namyśli bezpośrednie dotacje na konkretny cel i te 20% to wkład własny (czyli wkład konkretnej firmy), nie chodziło o to że dostajemy jako kraj pieniądze a potem 20 % tej kwoty oddajemy do UE - czytaj dokładniej. Tak więc pisanie o propagandzie jest tutaj nie na miejscu ponieważ sam manipulujesz prawdziwymi danymi, no chyba że to brak jakiegokolwiek pojęcia.

 

to nie jest propaganda, to jest chamska propaganda platformy, który łyknąłeś, i jeszcze chcesz, żebym to ja podawał liczby, skoro to ty karmisz nas tutaj propagandą, ile to zyskujemy, bierz się do pracy, przygotuj liczby, albo nie pisz nam tu bzdur, jakie to wielkie pieniądze daje nam UE, ja nie muszę liczyć, by wiedzieć, ze na tym w sumie tracimy, choćby dlatego, że inaczej, wtedy nasz dług by malał, a nie rósł ekspresowo,

 

 

No to teraz pojechałeś. Czyli prawie co drugi z nas został przekupiony ? ;) Bardzo ciekawe...

Chyba na tym należałoby polemikę z Tobą zakończyć.

 

typowe dla każdego zwolennika systemu, jak dochodzi to konkretów, podwija ogon i ucieka, jeżeli ktoś bierze pieniądze, to oczywiste, ze jest przekupiony i traci obiektywizm w ocenie, po prostu traci rozum i kieruje się czystym egoizmem, podłością, bo nie interesują go skutki takich działań, ten system wyciąga z ludzi podłość, gdyż ty się śmiejesz z milionów bezrobotnych, które ten chory system masowo w taki sposób produkuje, możesz nie wiedzieć, niewiedza to nic takiego wstydliwego, ale jeżeli nie chcesz wiedzieć, to już jest właśnie ta podłość, jak najbardziej ludzka cecha,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Socjalizm ma w Polsce poparcie 86,2% !!! (PO + PiS + PSL + SLD + PJN + PPP)

 

DD

To prawda, że Ci ludzie zagłosowali za socjalizmem, ale zrobili to nieświadomie. >90% nie zna się na programowaniu czy fizyce jądrowej, tak samo jak nie zna się na polityce, czy ekonomii. Tymczasem obarczono społeczeństwo brzemieniem władzy z którą ono sobie nie radzi. Tak jak to pisał jeden z najwybitniejszych filozofów w historii, Karol Marks:

Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację.

 

Z drugiej strony w tych wyborach dla rządów socjalistów nie było alternatywy, UPR nie ma żadnego znaczenia, a jedynym zadaniem Korwina zdaje się było promowanie Palikota i to mu się udało w 100%. Wszyscy, którzy tak bardzo cieszą się W tym wątku z wygranej PO nie mają pojęcia, że zawiązali sobie węzeł na szyi, wpędzając siebie i swoje dzieci do ekonomicznego więzienia. Niestety zasad ekonomii nie da się przegłosować, tak jak wygranej ulubionej partii.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie słyszałem o żadnym kraju, który rozwijałby się dzięki dotacjom. Czy Chiny zawdzięczają swoją potęgę dotacjom z Unii Europejskiej? Przyjmujemy jałmużnę i jesteśmy żebrakiem UE, ale kraje Zachodu doskonale wiedzą, że to świetny interes. Te dotacje to są śmieszne pieniądze tak naprawdę. Nie mam teraz czasu się tutaj rozwodzić nad tym zagadnieniem - chętnie porozmawiam po MD ;)

 

A większość pieniędzy z dotacji i tak wraca do zagranicznych firm. Ale rząd uprawia taki marketing, że dotacje są pokazywane jak dar z Nieba. Co więcej oszukuje, że inaczej nie poradzilibyśmy sobie. Więc znów: stawia polskie społeczeństwo na równi z żebrakami, którzy nie umieją sobie poradzić bez pieniędzy bogatszych panów z zagranicy..

 

DD

W USA tez sa dotacje, to a'propos, ze tylko w EU jest komuna, a u nich wolna gospodarka ;-) Malo tego - biurwokracja jest tam na podobnym poziomie. Tyle, ze w EU jako tako rozrosniety jest socjal, a tam troche mniej (za to korupcja i zlodziejstwo jest tam nawet wieksze niz w Bulgarii). A JKM przeciez chcial nam zafundowac dziki wschod na wzor dzikiego zachodu, wiec po co powielac cos, co juz u nas dziala?

 

 

Prosta sprawa, zatrudnić jako doradców Tuska i Pawlaka, a następnie robić dokładnie na odwrót jak radzą.

 

Oni: podnosić podatki, więc obniżamy.

Oni: zatrudnić urzędników, więc zwolnić.

Oni: wprowadzić euro, więc trzymać złotówkę, itd.

 

 

ps. z długu publicznego da się sfinansować jedynie stryczek, szczególnie w eurosocjalizmie

 

Empireus, masz ciekawy sposób dyskusji, dyskutujesz, narzekasz na sejm, polityków, na wyborców, zaczynasz nawet pisać w temacie domen jak Korwin, a na koniec jak są już wybory, zza komody wychyla się na moment głowa, słychać krótki krzyk "Pawlakkkkk", potem się chowa, i można dalej dyskutować i dyskutować. ;)

 

Heh, a niby po czym tak wnioskujesz? ;-) Ja mieszkam w slaskim, a Pawlak, o ile mi wiadomo, startowal w swietokrzyskim.

Jak widzisz, Korwinowcy nie dostali nawet 3%. Mam sie wstydzic z Waszej porazki? ;-) Ja, jesli juz glosuje, to na ludzi a nie na partie. Gdyby KNP (czy jak sie to tam teraz nazywa) mial dobrych samorzadowcow, ktorzy sie sprawdzili w terenie, ew ludzi, ktorzy czyms sie zasluzyli dla spolecznosci, to bym zaglosowal na nich. Niestety nikogo takiego nie znam z KNP, oprocz samego JKM i kilku jego zwolennikow z tego forum, ktorzy nawet gdyby kandydowali, to mieszkaja w innych okregach wyborczych ;-)

 

Zwolnienie urzednikow nic nie da, bo wzrosnie bezrobocie i trzeba bedzie podnosic jeszcze bardziej podatki, by utrzymac socjal dla bezrobotnych. Jesli juz nawet by gdzies upchnac tych ludzi, to wzrosnie konkurencja na rynku pracy, przez co zmaleja pensje. Problemem nie jest rozdmuchana biurokracja. Problemem jest glupie prawo, ktore daje zbyt wiele uprawnien panstwu i machinie urzedniczo panstwowej, za to utrudnia zycie obywatelom. Obnizka podatkow tez nic nie da, bo jednostkowo zaoszczedzimy grosze, za to budzet sie uszczupli o kilka mld zl. Euro, jak na razie nikt nie chce wprowadzac. No chyba, ze Wy chcielibyscie wprowadzic dolara? ;-)

 

Dlug publiczny - nie jestem za nim, ale trzeba pamietac, ze nie jestesmy Meksykiem, czy Etiopia. Obok nas sa Niemcy - jedna z najsilniejszych gospodarek swiata, oraz Rosja. Zyjemy w E U R O P I E, a nie w Afryce. Zeby zyc na jakims tam poziomie, musimy zyc na kredyt. Gdyby Gierek nie zadluzyl panstwa, to do dzisiaj nadal jezdzilbys polnymi drogami, a Twoi rodzice oraliby pole wolami, a nie ciagnikiem, bo hut i fabryk tez by nie bylo. Mielibysmy taki sam "raj", jak na Bialorusi (ktora tez zadluza sie na potege). Probemem nie jest dlug - problemem jest, by te kredyty dobrze zagospodarowac a nie przejesc.

 

Odnosnie samych wyborow, podejzewam, ze minione 4 lata, to bylo przeczekanie, by ponownie dostac sie do Sejmu. Mysle, ze dopiero teraz zaczna sie powazniejsze zmiany, ktore sa potrzebne.

 

 

PS. Andro - Kilka dni przed wyborami, na profilu PSL na FB dostalem bana ;-) Zatem please, skoncz juz z tym Pawlakiem :-)

PPS. Andro, jak myslisz, dlaczego? [link] ;-) Podpowiem Ci: bo to rewelacyjny samorzadowiec, ktorego scyzorykom zazdroszcze.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie jest propaganda, to jest chamska propaganda platformy, który łyknąłeś, i jeszcze chcesz, żebym to ja podawał liczby, skoro to ty karmisz nas tutaj propagandą, ile to zyskujemy, bierz się do pracy, przygotuj liczby, albo nie pisz nam tu bzdur, jakie to wielkie pieniądze daje nam UE, ja nie muszę liczyć, by wiedzieć, ze na tym w sumie tracimy, choćby dlatego, że inaczej, wtedy nasz dług by malał, a nie rósł ekspresowo,

 

Wywołałeś mnie do tablicy to jeszcze odpisze, ale na prawdę ostatni raz bo szkoda czasu na tego rodzaju dyskusje (czas trochę popracować ;))

Ja stwierdziłem pewne fakty, Ty zarzuciłeś mi że pisze nie prawdę więc chyba powinieneś przedstawić liczby, ja mogę ewentualnie przedstawić moje jako obrona na Twoje argumenty. Też nie muszę liczyć bo widze co się dzieje jak wyjde z mieszkania (jade samochodem widzę budujące się drogi, autostrady, idę na spacer widzę chodniki, parki, place zabaw, oglądam mecz widzę stadiony na 30 tys. osób w każdym większym mieście itd itd.) Dług publiczny to inna bajka, jedyny wpływ UE na nasz dług publiczny jest taki że sami musimy te 20 % do inwestycji dołożyć, a przy tej skali inwestycji faktycznie jest to obciążenie dla naszych finanasów. Ale pamiętajmy że to co się teraz dzieje to prawdziwy skok do przodu zwłaszcza jeśli chodzi o infrastrukturę.

 

typowe dla każdego zwolennika systemu, jak dochodzi to konkretów, podwija ogon i ucieka, jeżeli ktoś bierze pieniądze, to oczywiste, ze jest przekupiony i traci obiektywizm w ocenie, po prostu traci rozum i kieruje się czystym egoizmem, podłością, bo nie interesują go skutki takich działań, ten system wyciąga z ludzi podłość, gdyż ty się śmiejesz z milionów bezrobotnych, które ten chory system masowo w taki sposób produkuje, możesz nie wiedzieć, niewiedza to nic takiego wstydliwego, ale jeżeli nie chcesz wiedzieć, to już jest właśnie ta podłość, jak najbardziej ludzka cecha,

Echhh co ty w ogóle wypisujesz, za bardzo kierujesz się emocjami, a raczej jakimiś dziwnymi teoriami, więcej merytoryki poproszę. Dodatkowo uważasz że jestem przekupiony, trace rozum, jestem egoistą do tego podłym ;) . Śmieszne to troche ale Ty chyba tak na poważnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
W USA tez sa dotacje, to a'propos, ze tylko w EU jest komuna, a u nich wolna gospodarka ;-)

A kto powiedział, że w USA jest wolna gospodarka? Taka sama komuna jak w UE lub gorsza - zgadzam się! W USA kiedyś byłą wolność, dlatego Stany stały się potęgą. Teraz to już przeszłość.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto powiedział, że w USA jest wolna gospodarka? Taka sama komuna jak w UE lub gorsza - zgadzam się! W USA kiedyś byłą wolność, dlatego Stany stały się potęgą. Teraz to już przeszłość.

 

DD

 

Nie pozostaje nic innego, jak emigracja do Afryki. JKM mialby szanse zostac krolem wioski! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja stwierdziłem pewne fakty, Ty zarzuciłeś mi że pisze nie prawdę więc chyba powinieneś przedstawić liczby, ja mogę ewentualnie przedstawić moje jako obrona na Twoje argumenty. Też nie muszę liczyć bo widze co się dzieje jak wyjde z mieszkania

 

Ale pamiętajmy że to co się teraz dzieje to prawdziwy skok do przodu zwłaszcza jeśli chodzi o infrastrukturę.

 

Echhh co ty w ogóle wypisujesz, za bardzo kierujesz się emocjami, a raczej jakimiś dziwnymi teoriami, więcej merytoryki poproszę.

 

piszesz nieprawdę, bo powtarzasz propagandę, ale widzę, nie rozumiesz nawet tego

 

skoro głosowałeś na platformę, to kierowałeś się emocjami zwanymi skrajna głupota, nie przedstawiłeś żadnego argumentu, poza jednym, jakie to wielkie pieniądze dostajemy z UE, a na koniec okazuje się, że nie znasz żadnych liczb w temacie, gratulacje, nie odpowiedziałeś na żaden z pozostałych argumentów, dosłownie zero odpowiedzi, i piszesz o emocjach, tak są, jeżeli widzi się, jak niektórzy ludzie głosują na platformę z czystego zaślepienia, po prostu niewiedzy i ciemnoty, a mają przekonanie dokładnie odwrotnie, ale w przekonaniu to was nikt nie przebije, bo to jest wiara,

 

ps. widzisz budowane drogi, no pięknie, a zapytałeś czasem ile realnie kosztują, łącznie ze wszystkimi kosztami, także urzędników, to też pewnie dla takich wyborców nieważne, czy 1 mln czy 10 mln za kilometr, liczby pewnie też inni mają przedstawić, tobie wystarczy wiara, że jest dobrze, typowy wyborca platformy

Share this post


Link to post
Share on other sites

... no to czekam teraz na ten VAT w wysokości 25% i inne ładne kwiatki ;)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do ostatniej chwili łudziłem się, że jednak w sejmie będzie NP.

 

Nic się nie zmieni, będzie to samo...

 

 

Zważywszy, że tego Komitetu Wyborczego nie było w połowie okręgów wyborczych, brak dostępu NP do wyborczych programów TV publicznej, brak udziału w tzw. debatach telewizyjnych [niezależnie od tego, w jakiej TV się one odbywały], nieuwzględnianie NP podczas sondaży przedwyborczych [pytając ludzi o nazwy partii jednocześnie informujemy ich o istnieniu tych partii - niektóre sondaże były przeprowadzane na próbie 100 tysięcznej] - to wynik 1,1 można uznać za "zauważalny".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest spokój dla naiwnych, teraz pierwsza w kolejce jest Grecja i PIIGS, dlatego jest jakiś spokój, dziwnym trafem P pasuje do tego skrótu. Jeżeli Grecja poleci zbyt gwałtownie i za nią kilka innych krajów znacznie się osłabi, to Polska zostanie wciągnięta w powstały wir i wtedy okaże się jakiego rodzaju to był spokój.

 

http://www.tvn24.pl/12692,1720598,0,1,dr-z...,wiadomosc.html

 

Jeśli w strefie euro będzie wciąż panował chaos, bądź któreś z państw zbankrutuje w sposób niekontrolowany, jeśli wciąż będzie panował chaos w sektorze bankowym, czy też któres z państw opuści strefę euro - to szok będzie tak duży jak po upadku Lehman Brothers, albo nawet większy - wyjaśnił "Dr Zagłada".

 

Zdaniem Roubiniego, nie ma wątpliwości, że globalna gospodarka znajduje się obecnie w środku kryzysu o podwójnym dnie. Pierwsze tąpnięcie mamy już za sobą, drugie wciąż przed nami. - Teraz pytanie brzmi tylko, czy będzie to poważne załamanie, czy łagodny dołek.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
    • dziś zakończenie aukcji
    • http://www.wypozyczalniaprzyczepkrosnostyrus.pl/  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,180
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×