Jump to content
Sign in to follow this  
banialuka1

Przedłużyć nie przedłużyć... ?

Recommended Posts

Cotec.pl

 

LadneCiuszki.pl

 

Elektromonterzy.pl

 

zKraju.pl

 

Infolina.pl

 

Oto-praca.pl

 

Drukarnia-Krakow.pl

 

Pozdrawiam

hej

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zkraju.pl moja ex ;-) O ile dobrze pamietam, puscilem. Dalbym na LM.

 

LadneCiuszki.pl mozna by sprobowac opchnac za niskie xxx, wiec jesli Ci sie oplaca przedluzac, to bym zatrzymal i probowal dotrzec do odpowiednich osob (glownie kobiet handlujacych ciuszkami po wyrosnietych dzieciach). Chyba, ze juz to robiles i nie przynioslo efektow, to LM.

 

Infolina.pl - poczatkowo myslalem, ze to infolinia i bylem zaskoczony pytaniem ;-)

 

#wkraju.pl

#pokraju.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Infolina.pl - poczatkowo myslalem, ze to infolinia i bylem zaskoczony pytaniem ;-)

 

Również myślałem, że chodzi o infolinia.pl ;)

 

Żadnej z nich bym nie przedłużył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na domenie zauwazylem opcje ;-) Przypomnialo mi sie, ze rok temu mialem sporo domen do oplacenia i musialem sie decydowac. Ta akurat z tych "kraju" wydala mi sie najmniej atrakcyjna i puscilem, aczkolwiek pewnie bym zatrzymal do kompletu...

 

[edit]

Mozliwe, ze puscilem, albo poszla za smieszne pieniadze na LM. Nie pamietam...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na domenie zauwazylem opcje ;-) Przypomnialo mi sie, ze rok temu mialem sporo domen do oplacenia i musialem sie decydowac. Ta akurat z tych "kraju" wydala mi sie najmniej atrakcyjna i puscilem, aczkolwiek pewnie bym zatrzymal do kompletu...

 

[edit]

Mozliwe, ze puscilem, albo poszla za smieszne pieniadze na LM. Nie pamietam...

 

tak, domena zkraju.pl ma już założoną opcję, nie wiem teraz czy przedłużyć czy nie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedłużaj :)

 

 

Powiedzcie: jest jakieś narzędzie do masowego sprawdzania czy na moich domenach są jakieś opcje? Czy dostaje się ewentualnie info od dropped: uwaga na Twoją domenę założono opcję?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przedłużaj :)

 

 

Powiedzcie: jest jakieś narzędzie do masowego sprawdzania czy na moich domenach są jakieś opcje? Czy dostaje się ewentualnie info od dropped: uwaga na Twoją domenę założono opcję?

 

Tak dostajesz informacje od AfterMarket.pl na adres e-mail, że na Twojej domenie ktoś założył opcję.

Można to też sprawdzić w swoim panelu na koncie AfterMarket.pl - Zarządzaj domenami - Moja lista domen i musi być taka jakby pomarańczowa kłódka po lewej stronie domeny - symbol założenia opcji na daną domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×