Jump to content
Sign in to follow this  
matartdesign

4steve.pl

Recommended Posts

Kolego dobrze wiem co oznacza ten skrót a domena byla rejestrowana dzisiaj.Zreszta neiwiem o co wam chodzi a jezeli uwazacie,ze sciemniam to wcale nie musicie wypowiadac sie na ten temat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolego dobrze wiem co oznacza ten skrót a domena byla rejestrowana dzisiaj.Zreszta neiwiem o co wam chodzi a jezeli uwazacie,ze sciemniam to wcale nie musicie wypowiadac sie na ten temat

 

 

Co Ty piszesz...daj sobie już spokój ,bo się pogrążasz z każdym postem coraz bardziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolego dobrze wiem co oznacza ten skrót a domena byla rejestrowana dzisiaj.Zreszta neiwiem o co wam chodzi a jezeli uwazacie,ze sciemniam to wcale nie musicie wypowiadac sie na ten temat

chodzi o to, ze nie ma technicznej możliwości by ktoś dotarł do Ciebie bo jesteś

osobą fizyczną i dane domeny są ukryte

chyba ze dostałeś prywatną wiadomość na tym forum i to nazywasz mailem

Share this post


Link to post
Share on other sites

A propozycji nie dostalem od kogos tylko sam to komus zaproponowalem a ze oferta tej osoby nie byla dla mnie satysfakcjonujaca to za tyle jej nie sprzedalem.zreszta nie bede tego rozwijał.Sprawdzcie sobie po ile sa domeny tego typu np na allegro z tego co wiem jest jedna wystawiona.zycze owocnych transakcji i nie zazdroszczenia odezwu w ciagu 2 godzin od rejestracji

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co Ty piszesz...daj sobie już spokój ,bo się pogrążasz z każdym postem coraz bardziej.

 

WHOIS to taka opcja, ktora pokazuje Ci dane na temat rejestratora danej domeny.Ale nie musze Ci udowadniac tego,ze to wiem.I w tym momencie pograzasz sie Ty:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propozycji nie dostalem od kogos tylko sam to komus zaproponowalem a ze oferta tej osoby nie byla dla mnie satysfakcjonujaca to za tyle jej nie sprzedalem.zreszta nie bede tego rozwijał.Sprawdzcie sobie po ile sa domeny tego typu np na allegro z tego co wiem jest jedna wystawiona.zycze owocnych transakcji i nie zazdroszczenia odezwu w ciagu 2 godzin od rejestracji

1)Nie dostałeś propozycji tylko z nią wyszedłeś - to co innego

2) allegro jest jak papier przyjmuje wszystko (każdą cenę), i o niczym to nie świadczy

poza głupotą sprzedąjącego, niestety ;)

 

to tyle ode mnie. I nie bądź taki nerwowy od razu.

 

Edit: czyli ktoś skontaktował się z AZ przez dane w WhoIs, a AZ z Tobą :P szybki serwis i dobra reklama dla AZ :P

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byc moze wprowadzilem z tym w blad ale nie uwazam też,ze dogryzanie komus jest ciekawe. Ale jezeli uwazacie,ze sciemniam to nie ma problemu, poprostu wiem co zrobilem, wiem co kupilem i tak dalej.Wielu osobom wydawalo sie ze dane domeny sa warte reg fee a po kilku miesiacach szly za kilka tysiecy.

 

P.S nie nikt sie nie skontaktowal z az.pl i po raz ostatni powtorze ze to ja wyszedlem z propozycja a nie ktos do mnie i za moj blad przepraszam forumowiczow,poniewaz wzbudzil w nich ogromny niesmak i zdenerwowanie;p

Edited by matartdesign

Share this post


Link to post
Share on other sites
ludzie, CUD !

 

Hehe, dobre. Nie no faktycznie domena nie odpowiada, a dane i e-mail są zakryte we whois to chyba trudno o taką ofertę. ;)

 

A sama domena mi się nie podoba, ale powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest tylko cena startowa minimalna jest zupelnie inna.jak dobrze wiemy ludzie uwielbiaja startowac od malych cen.a cena minimalna zapewniam Cie ze nie jest mniejsza niz 200zl:)

 

Mysle,ze temat zostal zakonczony takze dziekuje wszystkim za wypowiedzi i troche emocji na tym forum hehe

Edited by matartdesign

Share this post


Link to post
Share on other sites
to jest tylko cena startowa minimalna jest zupelnie inna.jak dobrze wiemy ludzie uwielbiaja startowac od malych cen.a cena minimalna zapewniam Cie ze nie jest mniejsza niz 200zl:)

 

Mysle,ze temat zostal zakonczony takze dziekuje wszystkim za wypowiedzi i troche emocji na tym forum hehe

 

zbanuj sie ;) kocham takich ludzi co pieprza od rzeczy , jestem nerwowy z natury a tacy jak ty mnie irytuja bo smieca forum nie maja pokory i do tego uwazaja nas za debili - ściemniaczu

 

domena 0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propozycji nie dostalem od kogos tylko sam to komus zaproponowalem a ze oferta tej osoby nie byla dla mnie satysfakcjonujaca to za tyle jej nie sprzedalem.zreszta nie bede tego rozwijał.Sprawdzcie sobie po ile sa domeny tego typu np na allegro z tego co wiem jest jedna wystawiona.zycze owocnych transakcji i nie zazdroszczenia odezwu w ciagu 2 godzin od rejestracji

 

:P:P;):P

 

Dawno już się tak nie uśmiałem, dzięki za poprawienie mi humoru z rana :P

 

Co się tyczy domeny nie zarejestrowałbym.

 

PS. Czyżby to była oferta od taty?? :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozecie mowic co chcecie ale po waszych opiniach niektore rozumiem ale powinniscie uszanowac tez to co ja pisze,a wy unosicie sie honorem.szkoda,ze tak do tego podchodzicie.życze owocnych transakcji:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozecie mowic co chcecie ale po waszych opiniach niektore rozumiem ale powinniscie uszanowac tez to co ja pisze,a wy unosicie sie honorem.szkoda,ze tak do tego podchodzicie.życze owocnych transakcji:)

Pytasz o zdanie i wycenę, więc każdy próbuje na podstawie wiedzy i doświadczenia jakie ma

odpowiedzieć. Powinieneś uszanować to, że ktoś taki chce się wypowiedzieć w temacie

o którym nie masz pojęcia. Zmyślając i kłamiąc pokazujesz totalny brak szacunku.

 

Nie wróży to dobrze Twojej przyszłości domenowej bo od razu pokazałeś się jaka osoba nie wiarygodna.

Może być ciężko następnym razem uzyskać jakakolwiek opinie i pomoc, która będzie Ci niezbędna, o ile

nie chcesz utopić znacznej kwoty gotówki.

 

Jeśli chodzi o domene to typowa nindża ;) . Co nie znaczy że jej nie sprzedaż

osobie która również nie ma pojęcia o domenach, ale na to bym nie liczył.

 

0 ZŁ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

qurcze

az koledze zazdroscilem

tyle osob podejmuje sie wyceny jego domeny

kurcze

mysle musial trafic naprawde "zloty strzal"

czytam i czytam a to samobój :P

mam 2 domenki z "4" z przodu

ale steve....

cos to tendencyjne

dla mnie wieksza ;) niz te moje dwie razem wziete

co nie zmienia faktu ze zycze sukcesow przy sprzedazy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×