Jump to content
krystianzima

czy jest sens wystawiac domeny na allegro?

Recommended Posts

czy uwazacie ze jest sens wystawiac domeny na allegro?

Domeny typu huba-buba jak najbardziej, bo zawsze znajdzie się jakiś gimnazjalista który słyszał o domenach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wszyscy znają serwisów typu AM, które zajmują się wyłącznie domenami. Wielu klientów na pewno poszuka domen na allegro, więc moim zdaniem jest sens wystawiać tam niektóre domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym odpuścił - za wystawianie się płaci - a jak ktoś nie ma na sprzedaż nieruchomosci.pl to tak szybko kupca nie znajdzie (inna sprawa, że wtedy znajdzie i bez allegro).

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy uwazacie ze jest sens wystawiac domeny na allegro?

 

Domeny wystawione na AM wystawione są też na allegro np. http://allegro.pl/awionetka-pl-domena-z-ru...1895762361.html

 

Osobnych aukcji moich zdaniem nie warto wystawiać (koszty wystawienia, czas przygotowania opisu, dodania). Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy masz masz bardzo dobrą domenę (np. silny generyk) i potrzebujesz w miarę szybko kasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy uwazacie ze jest sens wystawiac domeny na allegro?

Jeżeli masz domenę z jakieś branży czy jakiegoś produktu który występuje na allegro , możesz go cwystawić w tej kategori - jest wtedy szansa że jakaś firma bedzie sobie przeglądać jak sie tam ma lista produktów i trafi na twoją domenę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście na Allegro wystawiam od święta i tylko śmieciowe domeny, których chcę się pozbyć.

Ten serwis jest zbyt drogi a odwiedzający go z reguły o domenach wiedzą mało jeśli nie nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobiście na Allegro wystawiam od święta i tylko śmieciowe domeny, których chcę się pozbyć.

Ten serwis jest zbyt drogi a odwiedzający go z reguły o domenach wiedzą mało jeśli nie nic.

Dlatego najlepiej sprzedawać tam smieciowate domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego najlepiej sprzedawać tam smieciowate domeny.

Tak, według mnie tak, bo tam jest mniejsza szansa na to, że ktoś tę "śmieciowatość" odkryje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×