Jump to content
Sign in to follow this  
Icebreaker

adres email do rejestracji domen

Recommended Posts

Witam

 

Przy problemach z transferem jeden z domen .eu dowiedziałem się, że email wpisywany w "dane osobowe" jest tylko adresem do kontaktu przez dropped, natomiast ten na który rejestrowane są domeny ( i pewnie znajduje się w WHOIS ) jest innym. Może ktoś podpowiedzieć gdzie można go podejrzeć i ewentualnie zmienić ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Przy problemach z transferem jeden z domen .eu dowiedziałem się, że email wpisywany w "dane osobowe" jest tylko adresem do kontaktu przez dropped, natomiast ten na który rejestrowane są domeny ( i pewnie znajduje się w WHOIS ) jest innym. Może ktoś podpowiedzieć gdzie można go podejrzeć i ewentualnie zmienić ?

 

Sprawdź na www.whois.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzić jaki to adres e-mail możesz na http://www.whois.eu

 

Jeśli chodzi o dane dla kontaktów domen to definiujesz je w Aftermarket w zakładce Zarządzaj domenami -> Dane do rejestracji domen, obejmują też adres e-mail.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o dane dla kontaktów domen to definiujesz je w Aftermarket w zakładce Zarządzaj domenami -> Dane do rejestracji domen, obejmują też adres e-mail.

właśnie o to mi chodziło . Dzięki.

 

Dane są poprawne, jednak liczba "Powiązane domeny" jest różna od tego co mam w panelu ( chyba że domeny które niebawem wygasają nie są zliczane tutaj )

 

No i teraz można jakoś podejrzeć które domeny nie są podpięte pod te dane ( sądzę że w pozostałych widnieje właśnie mój stary email )

 

czy może takie sprawy tylko przez ticket?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz podejrzeć. Najłatwiej tak (chyba nawet jedyny sposób, innego nie znalazłem):

 

Przechodzisz na Zarządzaj domenami -> Lista domen, wybierasz Sortuj wg: Kontakt i masz całą listę zarejestrowanych domen podzieloną wg kontaktów, w nawiasie po nazwie kontaktu masz zawsze liczbę powiązanych domen, a poniżej ich listę. :) Domena nie może nie posiadać kontaktu - zawsze musi być do jakiegoś powiązana.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz podejrzeć. Najłatwiej tak (chyba nawet jedyny sposób, innego nie znalazłem):

 

Przechodzisz na Zarządzaj domenami -> Lista domen, wybierasz Sortuj wg: Kontakt i masz całą listę zarejestrowanych domen podzieloną wg kontaktów, w nawiasie po nazwie kontaktu masz zawsze liczbę powiązanych domen, a poniżej ich listę. :) Domena nie może nie posiadać kontaktu - zawsze musi być do jakiegoś powiązana.

Przy sortowaniu wg kontaktu posortowało mi alfabetycznie .

 

W danych powiązanych do rejestracji domen właśnie ta liczna powiązanych różni się nieco od tej wyświetlanej "Moja lista domen" Domeny : xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy sortowaniu wg kontaktu posortowało mi alfabetycznie .

 

W danych powiązanych do rejestracji domen właśnie ta liczna powiązanych różni się nieco od tej wyświetlanej "Moja lista domen" Domeny : xxx

 

Jeśli wszystkie są alfabetycznie znaczy się, że masz tylko jeden kontakt (domyślny) dla domen.

 

Ja mam kontaktów kilka i wtedy sortuje mi po nich. Jeśli liczba domen powiązanych różni się od tych w "Moja lista domen" to niestety pozostaje Ci tylko napisać do supportu, bo coś się musiało zagubić i raczej nie da się samemu poprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×