Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Guest progres

1. Jest to poprawna pisownia tego słowa.

 

 

 

Poprawna pisowania w sensie pierwszej osoby liczby pojedynczej

 

ja -> organizuję

 

W trzeciej osobie liczby pojedynczej odmiana słowa organizować wygląda tak:

 

on, ona, ono -> organizuje

 

I tak np.

 

Ja organizuję wyprawę na księżyc, ale

 

On organizuje zawody sportowe

 

Ona (w domyśle firma, agencja, fundacja...) organizuje kursy, szkolenia, konferencje, festiwale, koncerty, pokazy, imprezy, konkursy itd..

Edited by progres
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

znamy język polski, mimo wszystko lepiej mieć obie wersje, nie będzie wówczas problemu, jakkolwiek nie interpretowano by odmiany Waszej nazwy, zawsze trafi się pod właściwy adres...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ sylwesterna

 

Przeczytałem kilka artukułów i pierwsze, co rzuca mi się w oczy to to, że są strasznie niegramatycznie napisane. Domyślam się, że pochodzą z precli ale takie ctr+c i zaraz ctrl+v bez przeczytania tego, co się wsadza na stronę to nie jest zbyt dobry pomysł. Praktycznie każdy artykuł ma błędy stylistyczne, interpunkcyjne lub gramatyczne.

 

Kilka przykładów:

 

Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób którzy chcą odkładać, a nie mają konkretnego [...]

 

Patrząc na ostatnie wyniki przeprowadzonych badań – 50% Polaków nie ma odłożonej symbolicznej złotówki, a jedynie garstka posiada ponad 10.000 zł. oszczędności rozmowę z klientami powinniśmy zaczynać nie od obietnic milionów na koncie [...] Chyba tu kropki gdzieś brakuje albo się dwa różne teksty "posklejały".

 

Wszystko wydaje się uczciwe, dlaczego by, więc nie powierzyć naszych oszczędności skoro oprocentowanie jest o wiele wyższe niż w ulokowanym za ścianą banku? O co w tym zdaniu chodzi?

 

Poza tym coś nie tak z szerokością głównej kolumny, bo na dole pokazuje się pasek przewijania poziomego - pewnie reklamy googla to powodują.

Edited by ATP75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam do mojego nowo działającego serwisu.

Będziecie mogli zamieszczać w nim swoje ogłoszenia sprzedaży lub dzierżawy domen i istniejących portali internetowych.

Oprócz zamieszczania ogłoszeń w serwisie udostępniona została możliwość wystawiania aukcji z opcją Kup Teraz i z określoną ceną minimalną.

Więcej informacji na stronie internetowej

 

ogloszenia-domen.pl

Edited by mike_zg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam do mojego nowo działającego serwisu.

Będziecie mogli zamieszczać w nim swoje ogłoszenia sprzedaży lub dzierżawy domen i istniejących portali internetowych.

Oprócz zamieszczania ogłoszeń w serwisie udostępniona została możliwość wystawiania aukcji z opcją Kup Teraz i z określoną ceną minimalną.

Więcej informacji na stronie internetowej

 

ogloszenia-domen.pl

Jaki jest sens reklamowania swoich generycznych/ tematycznych domena na tak "brzydkiej" domenie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki jest sens reklamowania swoich generycznych/ tematycznych domena na tak "brzydkiej" domenie ?

Na dzień dobry kubeł zimnej wody.

Więc uważasz swoim subiektywnym zdaniem, że ten serwis to niewypał?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dzień dobry kubeł zimnej wody.

Więc uważasz swoim subiektywnym zdaniem, że ten serwis to niewypał?

Dodatkowa promocja domen jak najbardziej jest to jakiś pomysł i dobrze prowadzony - nie głupi. Jednak nie na takiej domenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatkowa promocja domen jak najbardziej jest to jakiś pomysł i dobrze prowadzony - nie głupi. Jednak nie na takiej domenie.

Dobrze jest usłyszeć opinii innych, lecz widzisz gdy rejestrowałem tę domenę wydawało mi się świetnym pomysłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze jest usłyszeć opinii innych, lecz widzisz gdy rejestrowałem tę domenę wydawało mi się świetnym pomysłem.

Na takiej będą promowane domeny takie ninje sprzedawane głównie na allegro bo nawet na transakcje d2d często nie znajdą kupców.

Natomiast takie domeny chociażby w realnych kwotach rzędu xxxx zł nie pojawią się bo to może być dla nich tylko antypromocja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Icebreakerem - domena pod taki serwis tragiczna. Zdaję sobie sprawę, że ciężko jest coś znaleźć w tym temacie wolnego ale może lepszym rozwiązaniem będzie pójście w kierunku jakiegoś brandu, niż stawianie serwisu na "domenowym maszkaronku" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę dni temu wy-Startup-owałem z portalem NaszeZdrowie.pl - jeśli to nie problem to rzućcie okiem - będę wdzięczny za komentarz ;-)

 

tak na szybko :

podoba mi się strona wizualnie , można by tylko zmienić rozmiar czcionki na wiekszy w postach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę dni temu wy-Startup-owałem z portalem NaszeZdrowie.pl - jeśli to nie problem to rzućcie okiem - będę wdzięczny za komentarz ;-)

wy-Startup-owałem = wystartowałem ?

Jeżeli nie martwi Ciebie mocno krytyczny komentarz, to przyjmij proszę ode mnie do wiadomości, że póki co ten "portal społecznościowy" sprawia wrażenie zwykłej zapleczówki.

Nie wiem jak chcesz na nim zarabiać ale już kilka razy wspominałem moim znajomym, że ciągle mylą mi się mało wyraziste dwuczłonowe adresy zaczynające się od: moje... ; twoje...; nasze...; wasze ...; moj... twoj... , wasz... nasz... znany... najlepszy... dobry.. i wszelakimi innymi dodatkami, które trudno w gęstwinie konkurencji jednoznacznie zapamiętać.

 

Ale oczywiście trzymam kciuki za jego rozwój :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wy-Startup-owałem = wystartowałem ?

Jeżeli nie martwi Ciebie mocno krytyczny komentarz, to przyjmij proszę ode mnie do wiadomości, że póki co ten "portal społecznościowy" sprawia wrażenie zwykłej zapleczówki.

Nie wiem jak chcesz na nim zarabiać ale już kilka razy wspominałem moim znajomym, że ciągle mylą mi się mało wyraziste dwuczłonowe adresy zaczynające się od: moje... ; twoje...; nasze...; wasze ...; moj... twoj... , wasz... nasz... znany... najlepszy... dobry.. i wszelakimi innymi dodatkami, które trudno w gęstwinie konkurencji jednoznacznie zapamiętać.

 

Ale oczywiście trzymam kciuki za jego rozwój :)

 

dzięki - potrzebuje rzetelnej oceny :-)

zapleczówki - tak wiem, że to tak wygląda ale nie chce zasypywać forum sztucznym ruchem i wątkami i to tak wygląda jak wygląda.

adres - mam nadzieję, że się przyjmie mimo wszystko :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tematyka jest fajna bo przecież wszyscy wiemy, że jedni Polacy lubią narzekać na zdrowie a inni czasem przesadnie o nie dbają :).

Jednak sam portal moim zdaniem jest słaby. W przypadku portali społecznościowych trzeba zwracać szczególną uwagę na intuicyjność. Tutaj ja przyznam, że nie wiem zupełnie o co chodzi i na czym miałby polegać aspekt społecznościowy w przypadku tej strony. Nie wiem za bardzo co na tej stronie miałabym robić... Do domeny ja bym się nie przyczepiała bo branża ta nie daje dużego pola do pozyskania lepszych adresów na projekty tego typu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku portali społecznościowych trzeba zwracać szczególną uwagę na intuicyjność. Tutaj ja przyznam, że nie wiem zupełnie o co chodzi i na czym miałby polegać aspekt społecznościowy w przypadku tej strony. Nie wiem za bardzo co na tej stronie miałabym robić...

 

Przyznam, że już ktoś mi zwrócił uwagę na to samo - nie wiedział za bardzo o co chodzi - dodałem opisy na slajdach na stronie głównej ... co jeszcze można by zmienić by było od razu wiadomo o co chodzi - bez specjalnego wczytywania się w treści ?

 

dziękuję za rzeczowe komentarze :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę dni temu wy-Startup-owałem z portalem NaszeZdrowie.pl - jeśli to nie problem to rzućcie okiem - będę wdzięczny za komentarz ;-)

 

Niesztampowe użycie czcionki, podobne do premier.gov.pl, ciekawe czy tak samo wyceniane przez realizatora ;-) (80 tys za wykonanie wymienionej strony).

 

Podoba mi się wykorzystanie WP pod pomysł, ale idea samego serwisu do mnie nie przemawia. Mimo wszystko, bo jakże inaczej, życzę wiatru w żaglach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę dni temu wy-Startup-owałem z portalem NaszeZdrowie.pl - jeśli to nie problem to rzućcie okiem - będę wdzięczny za komentarz ;-)

 

Mi się nasuwają takie sugestie:

Przyspiesz i zmniejsz slider, przesuń grupy z sidebara nad 'na naszym forum' a zajawki z bloga przenieś do sidebara lub zostaw na głównej ale nie w takiej dominującej postaci - wtedy powinno zniknąć wrażenie zapleczówki-bloga. Jeszcze jedno - button "Zarejestruj się" teraz nie mieści na ekranie cały a powinien być dobrze wyeksponowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena niemal rok leżała przeze mnie zapomniana, więc postanowiłem coś małego i prostego na niej postawić:

 

http://maidstone.pl

 

...o mieście, w którym obecnie mieszkam i jego ciekawych okolicach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie słyszałem wcześniej o tym mieście ale sprawia całkiem miłe wrażenie.

Po tych zdjęciach można odnieść wrażenie, że podobne miejsce byłoby perełką w niejednym polskim województwie :)

Serwis raczej niekomercyjny ale może dzięki takim miejscom zdecyduję się kiedyś wreszcie poświęcić trochę czasu na zwiedzenie Anglii lub tez innych obszarów Wielkiej Brytanii.

Ale jeszcze nie teraz ;)

 

Proponuję dać nieco bardziej wyrazistą czcionkę.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekaj jeszcze trochę Kangur - powstaje kolejna strona o ciekawym i pięknym miejscu w UK - premiera niebawem. A będzie ona o...

 

obrazek.jpg

 

...może Cię zachęci zupełnie :)

 

I nawiązując do komercyjności strony: nie wszystko musi przynosić pieniądze od razu :) Mam chytry plan, który powoli "w tle" powstaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam do mojego nowo działającego serwisu.

Będziecie mogli zamieszczać w nim swoje ogłoszenia sprzedaży lub dzierżawy domen i istniejących portali internetowych.

Oprócz zamieszczania ogłoszeń w serwisie udostępniona została możliwość wystawiania aukcji z opcją Kup Teraz i z określoną ceną minimalną.

Więcej informacji na stronie internetowej

 

ogloszenia-domen.pl

 

Koledzy się przyczepili do domeny,a ja mam pytanie odnośnie potrzeby ze strony użytkownika . Jaki problem rozwiązuje ten serwis ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekaj jeszcze trochę Kangur - powstaje kolejna strona o ciekawym i pięknym miejscu w UK - premiera niebawem. A będzie ona o...

Lubię takie miejsca a jeśli są tam w pobliżu jakieś ciekawe wraki, dobra widoczność pod wodą i da się zanurkować, to może nawet większą ekipę dałoby się ściągnąć.

 

I nawiązując do komercyjności strony: nie wszystko musi przynosić pieniądze od razu :) Mam chytry plan, który powoli "w tle" powstaje.

Czułem w kościach, że już nawiązujesz znajomości w działach promocji poszczególnych regionów lub w BTA ;)

Zwłaszcza, że polskiej wersji jeszcze nie mają a naszych rodaków jest tam masa.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×