Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Dobre, dawno nie widziałem domeny tak trafnie opisującej serwis. ;)

Jak dla mnie to strata czasu, nie lepiej poświęcić tą energię na coś co ma sens?

 

 

oj tam oj tam, może coś z tego będzie :) mam domenę która mi ruch przekieruje i będzie cacy :)

 

poza tym co tak sceptycznie jesteś nastawiony? jedyny minus to to, że takich serwisów jest już sporo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodaj tam kilka stron treści, bo inaczej rzeczywiście będzie chu...owo.

 

Moja propozycja:

 

307110_288483321179350_100000530520426_1058526_1599245460_n.jpg

 

 

:);) ;) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodaj tam kilka stron treści, bo inaczej rzeczywiście będzie chu...owo.

 

Moja propozycja:

 

307110_288483321179350_100000530520426_1058526_1599245460_n.jpg

 

 

:);) ;) :)

...ciąg dalszy tej procesji ;)

 

241ed336a85ce.jpg

 

 

sorka za OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chujowo - bardzo dobra nazwa na serwis w tej tematyce.

 

Mnie rozbiła ostatnio strona pewnego Krakowskiego klubu. Jest ona reklamowana na plakatach i ulotkach reklamowych, widać wiedzą spece co robią :)

 

http://www.faustklub.teq1.hekko.pl/ - Klub Faust (FaustKlub.pl wolna :))

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ja ostanio popełniłem mini-stronkę: KursDolara.eu. Kasy z tego to nie ma, ale eksperymentuje sobię ;)

 

Strona jest pozycjonowana, więc jakby ktoś był zainteresowany wymianą linkiem, to proszę o kontakt.

 

O.O.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczy w google wpisać dolar i mamy kurs dolara.

 

//edit nie wchodząc na stronę myślałem ,że wyświetlasz na niej kurs dolara.Coś w stylu aktualna godzina itp.

Edited by ceder

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wziałem się za robote i sie podłączylem do PP Expedia domenę http://www.bukujemy.pl i jak widzę bardziej się opłaciło niż trzymanie na parkingu:P

 

Bardzo fajnie to wygląda... Expedia ma polskojęzyczne formy promocji? To na ich gotowym mechanizmie czy może trochę pracy w to włożyłeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

Mozecie sie wypowiedziec na temat tego serwisu,

co waszym zdaniem powinno byc dodane.

Bede zobowiazany

 

www.privguide.com lub

www.privguide.pl

 

Na razie tylko polski jezyk, od stycznia rusza wersja anglojezyczna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozecie sie wypowiedziec na temat tego serwisu,

co waszym zdaniem powinno byc dodane.

Bede zobowiazany

 

www.privguide.com lub

www.privguide.pl

 

Na razie tylko polski jezyk, od stycznia rusza wersja anglojezyczna

 

Ja bym zmienił szatę graficzną, w szczególności tło. Design minimalistyczny ze starannie zaprojektowanym logo, które byłoby znakiem rozpoznawczym serwisu.

 

Pozdrawiam ;)

O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozecie sie wypowiedziec na temat tego serwisu,

co waszym zdaniem powinno byc dodane.

Bede zobowiazany

 

www.privguide.com lub

www.privguide.pl

 

Na razie tylko polski jezyk, od stycznia rusza wersja anglojezyczna

Estetycznie słabo to się prezentuje, jeśli chodzi o funkcjonalności do dodania to pewnie z czasem wyjdą potrzeby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Dawno nic nie pisałem, gdyż czas nie pozwala, ale postanowiłem ostatnio zagospodarować jedną z domen, co by się nie marnowała. (Właściwie zagospodarowywanie trwa nadal, gdyż zrobiony został dopiero początek)

 

jget.pl

 

Pomysłów co tu wbudować mam mnóstwo. Wygląd jest surowy - ale się zrobi :)

 

Zachęcam do korzystania (szczególnie, że do czasu zakończenia dewelopmentu (a może i dłużej :)) jest całkowicie darmowe - co kilka dni dodaję kolejny serwis - i zgłaszania problemów i propozycji.

 

 

jacek187

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Dawno nic nie pisałem, gdyż czas nie pozwala, ale postanowiłem ostatnio zagospodarować jedną z domen, co by się nie marnowała. (Właściwie zagospodarowywanie trwa nadal, gdyż zrobiony został dopiero początek)

 

jget.pl

 

Pomysłów co tu wbudować mam mnóstwo. Wygląd jest surowy - ale się zrobi :)

 

Zachęcam do korzystania (szczególnie, że do czasu zakończenia dewelopmentu (a może i dłużej :)) jest całkowicie darmowe - co kilka dni dodaję kolejny serwis - i zgłaszania problemów i propozycji.

 

 

jacek187

 

McAfee uznał ją za niebezpieczną :D

 

Ta witryna została przetestowana i jej odwiedzanie uznano za niebezpieczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Dawno nic nie pisałem, gdyż czas nie pozwala, ale postanowiłem ostatnio zagospodarować jedną z domen, co by się nie marnowała. (Właściwie zagospodarowywanie trwa nadal, gdyż zrobiony został dopiero początek)

 

jget.pl

 

Pomysłów co tu wbudować mam mnóstwo. Wygląd jest surowy - ale się zrobi :)

 

Zachęcam do korzystania (szczególnie, że do czasu zakończenia dewelopmentu (a może i dłużej :)) jest całkowicie darmowe - co kilka dni dodaję kolejny serwis - i zgłaszania problemów i propozycji.

 

 

jacek187

 

 

Obsługuje też fileserve.com? Chyba tak. Fajnie by było mieć możliwość wrzucenia kilku/kilkunastu linków jednocześnie, a później sobie klikać powoli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

piastun, pracuj, pracuj - poprawiaj grafikę aż do pożądanego efektu. Sklep ma dobry skrypt i potencjał - jak nie prześpisz promocji/reklamy/działań marketingowych (pozycjonowanie to pikuś - w tej materii nie ma pośpiechu) to na pewno będziesz na plus bo karmy dla milusińskich to fantastyczny interes z dużym gdy wiesz gdzie kupować przebiciem (o czym na pewno wiesz :P)

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Adelard za opinię. Wiem, że jeszcze mnóstwo pracy przede mną (wprowadzanie produktów, pozycjonowanie itd...). Jeśli Waszym zdaniem coś można poprawić, ulepszyć to dajcie znać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj wystartowałem ze sklepem internetowym . Sklep dostępny pod adresem http://www.zoologiczny.net.pl . Jak Wam się podoba? Jeszcze sporo produktów do wprowadzenia zostało, ale małymi kroczkami ... :P

 

Mnie się podoba,chociaż parę zdjęć się nie wyświetla :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie się podoba,chociaż parę zdjęć się nie wyświetla :P

 

Jeszcze muszę porobić miniaturki do podkategorii, dlatego nie ma zdjęć :P A co sądzicie o samej domenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałem, ale niestety nic ciekawego nie znalazłem. Jak będzie dobrze szło to zacznę skupować branżowe domeny pod zaplecze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj wystartowałem ze sklepem internetowym . Sklep dostępny pod adresem http://www.zoologiczny.net.pl . Jak Wam się podoba? Jeszcze sporo produktów do wprowadzenia zostało, ale małymi kroczkami ... :P

kilka fotek się nie wyswietla oraz brak myszek i szczurków w kat. gryzonie - sam mam myszki to spojrzalem z ciekawości :P

przy dobrych cenach i jakosci reklama sama się zrobi na forach tematycznych

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×